dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 102 z 102
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    JoannaKoko

Kod pocztowy
    26-700

Domyślnie

Dzień dobry czy mogłabym prosić o przesłanie również dla mnie treści takiej umowy?

Domyślnie

Ja ogrodziłam swoja działke jako pierwsza, po roku z dwóch graniczacych ze mna stron pojawili się sąsiedzi którzy automatem dołączyli sie swoimi ogrodzeniami do mojej siatki nie pytajac o nic. Mój płot stoi cofniety o 20 cm w mojej działce więc sąsiedzi wtargnęli swoim ogrodzeniem na moją działke. Rozmowy nic nie dają, tłumaczenie że może tak zostac dopiero po zwrocie połowy kosztów budowy naszego ogrodzenia nie przynosi żadnego efektu. Ogólna ignorancja. Czy ktos spotkał się z taka sytuacją? Czy mogę usunąć /odciąć/ siatke sąsiadów z mojej ziemi? Nie ma śladów po znacznikach geodety sprzed kilku lat, zastanawiam sie czy nie musze od nowa wzywac geodety do wyznaczenia granicy działki. Czy jakaś instutucja np PINB mogła być pomocna w rozwiązaniu takiego problemu? Nie zamierzam robić prezentów beszczelnym sąsiadom, przeraża mnie że sprawa oczywista /1 ogrodzenie i podział kosztów/ staje się konfliktem, echhhh

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia