dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 6
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 117
  1. #41
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ggrazyna44

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1

    Domyślnie

    Jeśli można to ja również proszę o tą umowę [email protected].
    Pozdrawiam

  2. #42
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    DorciaIQ

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Warszawka
    Posty
    5.596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    198

    Domyślnie

    Popłynęło

  3. #43

    Domyślnie

    ja tez poproszę taką umowę [email protected]

    dziękuję

  4. #44

    Domyślnie

    również poproszę o taką umowę i z góry dziękuję
    [email protected]

  5. #45

  6. #46

    Domyślnie umowa

    również poproszę taką umowę
    [email protected]

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał DorciaIQ
    No to podtrzymuję że nie rozumiem problemu. Co Cię to obchodzi że sąsiad SAM SOBIE zmniejszył działkę???? Po co stawiać drugie ogrodzenie?

    Kurde, chłopie - masz za friko większą działkę i nie ma ŻADNEJ, NAJMNIEJSZEJ podstawy, żeby gość się czegoś od Ciebie domagał... On w ogóle wie o tym że ma cofnięte? Bo kiedyś geodeci to mieli gorsze urządzenia niż teraz - nasi sąsiedzi też mają źle wymierzone, tylko niestety nie my na tym zyskujemy, tylko jeszcze inni sąsiedzi... właśnie dlatego że mieli wymierzone daaaawno i gorzej wyliczone

    Słuchaj, nie można czegoś komuś sprezentować wbrew jego woli, a potem domagać się za to kasy, chłopie!!!


    Rozbawił mnie ten watek do łez... Na twoim miejcu to bym pociągnąl jego płot o jakieś bagna (jeśli są) a potem ruszył do niego za kasą! A tak poważnie to powinieneś się cieszyć i modlić o to żeby sąsiad nie wziął geodety, który wytyczy teren prawidłowo....

  8. #48
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    felek2004

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    5

    Domyślnie

    To ja też poproszę na
    [email protected]
    Pozdrawiam

  9. #49
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    uszatka1

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    1

    Domyślnie dot.umowy

    Mogę również prosić o tą umowę z sąsiadami [email protected]
    Z góry dziękuję

  10. #50
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    DorciaIQ

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Warszawka
    Posty
    5.596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał Browar
    Cytat Napisał DorciaIQ
    No to podtrzymuję że nie rozumiem problemu. Co Cię to obchodzi że sąsiad SAM SOBIE zmniejszył działkę???? Po co stawiać drugie ogrodzenie?

    Kurde, chłopie - masz za friko większą działkę i nie ma ŻADNEJ, NAJMNIEJSZEJ podstawy, żeby gość się czegoś od Ciebie domagał... On w ogóle wie o tym że ma cofnięte? Bo kiedyś geodeci to mieli gorsze urządzenia niż teraz - nasi sąsiedzi też mają źle wymierzone, tylko niestety nie my na tym zyskujemy, tylko jeszcze inni sąsiedzi... właśnie dlatego że mieli wymierzone daaaawno i gorzej wyliczone

    Słuchaj, nie można czegoś komuś sprezentować wbrew jego woli, a potem domagać się za to kasy, chłopie!!!


    Rozbawił mnie ten watek do łez... Na twoim miejcu to bym pociągnąl jego płot o jakieś bagna (jeśli są) a potem ruszył do niego za kasą! A tak poważnie to powinieneś się cieszyć i modlić o to żeby sąsiad nie wziął geodety, który wytyczy teren prawidłowo....
    Nawet jak wytyczy to co - chłopak nie musi się zgadzać na partycypowaniu w kosztach nowego ogrodzenia w nowym miejscu, nie? Jak się sąsiadowi będzie chciało przesuwać SWÓJ płot na SWÓJ koszt, to niech se przesuwa - lepiej na wsiaki słuczaj nie sadzać tam dużych drzew tylko

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał DorciaIQ
    Cytat Napisał Browar
    Cytat Napisał DorciaIQ
    No to podtrzymuję że nie rozumiem problemu. Co Cię to obchodzi że sąsiad SAM SOBIE zmniejszył działkę???? Po co stawiać drugie ogrodzenie?

    Kurde, chłopie - masz za friko większą działkę i nie ma ŻADNEJ, NAJMNIEJSZEJ podstawy, żeby gość się czegoś od Ciebie domagał... On w ogóle wie o tym że ma cofnięte? Bo kiedyś geodeci to mieli gorsze urządzenia niż teraz - nasi sąsiedzi też mają źle wymierzone, tylko niestety nie my na tym zyskujemy, tylko jeszcze inni sąsiedzi... właśnie dlatego że mieli wymierzone daaaawno i gorzej wyliczone

    Słuchaj, nie można czegoś komuś sprezentować wbrew jego woli, a potem domagać się za to kasy, chłopie!!!


    Rozbawił mnie ten watek do łez... Na twoim miejcu to bym pociągnąl jego płot o jakieś bagna (jeśli są) a potem ruszył do niego za kasą! A tak poważnie to powinieneś się cieszyć i modlić o to żeby sąsiad nie wziął geodety, który wytyczy teren prawidłowo....
    Nawet jak wytyczy to co - chłopak nie musi się zgadzać na partycypowaniu w kosztach nowego ogrodzenia w nowym miejscu, nie? Jak się sąsiadowi będzie chciało przesuwać SWÓJ płot na SWÓJ koszt, to niech se przesuwa - lepiej na wsiaki słuczaj nie sadzać tam dużych drzew tylko
    jest jeszcze jedna opcja - że sąsiad specjalnie się odsunął z ogrodzeniem kawałek żeby w przyszłości nie mieć problemów z potencjalnymi 'kłótliwymi' sąsiadami, którym geodeta wytyczy nieco inaczej granice działki... ja też się odsunąłem z płotem od granicy działki ok 20-30 cm na moją stronę żeby kiedyś mi ktoś nie kazał rozbierać płotu bo stwierdzi że mu 5 cm zabrałem... Z sąsiadami lepiej żyć w zgodzie. Ale jak się nie rzucają to się nie ma co wychylać...

  12. #52

    Domyślnie

    Jak piszesz w ostatnim wątku - Faktycznie sąsiad się cofnął, bo teść zrobił aferę o "miedzę" [bo się koło ciągnika nie zmieści]
    Od tej pory nie utrzymuje kontaktów z tymże sąsiadem...

    A Ty Browar jak się sąsiad do Ciebie dogrodzi to nie będzie Ci żal tego kawałka ziemi?
    "Obniżyć koszty budowy o 60%" - Niemożliwe?

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał tewu77
    Jak piszesz w ostatnim wątku - Faktycznie sąsiad się cofnął, bo teść zrobił aferę o "miedzę" [bo się koło ciągnika nie zmieści]
    Od tej pory nie utrzymuje kontaktów z tymże sąsiadem...

    A Ty Browar jak się sąsiad do Ciebie dogrodzi to nie będzie Ci żal tego kawałka ziemi?
    Żal to by mi było gdybym musiał rozbierać ogrodzenie i przenosić je o te kilka centymetrów i przy okazji zniszcyć to co posadzę przy ogrodzeniu. Mam nadzieję że się sąsiad dogrodzi i nie będzie żadnych paranoi z drugim ogrodzeniem...
    I tak sobie myślę, że skoro masz takie obawy to idż do sąsiada i powiedz że chcesz się dołożyć do ogrodzenia które postawił, odpalisz parę złotych za płot' który w innych warunkach i tak byś musiał sam zrobić, a wtedy sąsiad na bank się nie upomni o te parę centymetrów ziemi bo ogrodzenie będzie "wspólne" i jeszcze się ucieszy ... Zrobisz jak zechcesz ale myślę że to rozsądne

    pozdrawiam

    Browar

  14. #54
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zasadka

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    3

    Domyślnie

    Mogłabym poprosić też o taka umowę bo czuje po kościach że mi się przyda
    [email protected]

  15. #55
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Batl

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja również poproszę umowę,

    [email protected]


    dziękuje z góry

  16. #56
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    DorciaIQ

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Warszawka
    Posty
    5.596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    198

    Domyślnie

    Poszedło

  17. #57
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    max41

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam
    O ile można to również proszę o przesłanie umowy na adres [email protected]
    Z góry dziękuję

  18. #58

    Domyślnie

    Cóż, widzę że ta umowa rozchodzi się jak ciepłe bułeczki
    Też poproszę :
    [email protected]

  19. #59

    Domyślnie

    Witam!
    Ja również poproszę o wzór takiej umowy: [email protected]
    Z góry bardzo dziękuję - pozdrawiam - Jola.
    Dziennik naszej inwestycji Komentarze do dziennika

    Wybudowaliśmy W-49.12 z wykuszem i mieszkamy od 30.01.2012r.

  20. #60

    Domyślnie

    Ja też poproszę wzór umowy: [email protected]

    Hmmm.. Ja mam w planie zaproponować sąsiadowi postawienie płotu wspólnym kosztem. Jeśli nie będzie zainteresowany - chcę cofnąć się z ogrodzeniem - działkę mam dużą, 20 cm mnie nie zbawi a sąsiada szlag trafi, że nie będzie miał ogrodzenia za free..

Strona 3 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony