dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 26
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 520
  1. #41

    Domyślnie

    Telewizor ważna rzecz, albo na ściance przy schodach albo na ścianie przy drzwiach tarasowych
    Dekarze się uwijają i jutro zaczyna elektryk
    pozdrawiam
    K.

  2. #42

  3. #43

  4. #44

    Domyślnie

    No i instalacja położna
    Wylewki również ale brak zdjęć jeszcze


  5. #45

    Domyślnie HG - C3G na "żywo"

    Witam,
    podoba mi się ten projekt, czy jest możliwość obejrzenia go na żywo u któregoś z Państwa, jestem ze śląska (Dąbrowa Górnicza) - z góry dziękuję za odpowiedz - pozdrowienia chenk

  6. #46

    Domyślnie

    Ja pomorskie nad morzem wiec pewnie na lato mogę zaprosić do obejrzenia.
    Na tyle ile to możliwe , proszę oglądać fotki jak i sam projekt nic bardziej funkcjonalnego i tak ładnego nie znalazłem

  7. #47

    Domyślnie

    szkoda że tak daleko - ale dzięki za szczere chęci i szybką odpowiedz, mnie też ten projekt "wpadł od razu w oko", jak dobrze pójdzie zacznę na wiosnę i pewnie bede szukał na forum odp. na różne pytania i watpliwości - pozdrowienia (może jeszcze ktoś ma taki dom nieco bliżej)

  8. #48

    Domyślnie

    witam, jak u was z ułożeniem domu na działce - pozdrowienia chenk

  9. #49

    Domyślnie

    aha, znalazłem Hg-c3g koło wieliczki

  10. #50

    Domyślnie do Łodzi bliżej;)

    Witam po przerwie,

    No i mamy SSZ tzn na bramę czekamy ale to kwestia paru dni
    Póki co aktualne zdjęcia wklejam
    K.



  11. #51

    Domyślnie

    Styropian 15 ? czy jakiś inny ?
    Ja aktualnie po wylewkach. W tym momencie podłączanie ogrzewania i zbieram się finansowo na ogrzewanie dachu oraz drzwi wejściowe prawdopodobnie KMT PLUS złoty dąb z przeszkleniem bo nic innego nie znalazłem w normalnej cenie, a drzwi już mam sprawdzone w innym budynku

  12. #52

    Domyślnie

    Styropian 15 a drzwi mamy z Delty (model Premium - jedne tłoczone Genua a z boku gładkie) http://www.delta.special.pl/index.php?view=premium
    Teraz kończą kłaśc na styropianie siatkę, w środku działa elektryk, potem hydraulik, ocieplamy poddasze... a potem wylewki, tynki ale to zależy jaka zima będzie pozdrawiam serdecznie

  13. #53

    Domyślnie

    wow ekspresowe tempo budowy-gratuluje
    Z niecierpliwościa czekam na fotki.
    Jesteśmy na podobnym etapie budowy ,wiec śledzę jak robisz postepy
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  14. #54

    Domyślnie

    Dzięki Małgosiu, obejrzałam Twoją śliczną Magnolię - jesteśmy sąsiadkami prawie My budujemy w Gałkówku
    Pozdrawiam serdecznie,
    Kasia

  15. #55

    Domyślnie

    Cytat Napisał kabi74
    Styropian 15 a drzwi mamy z Delty (model Premium - jedne tłoczone Genua a z boku gładkie) http://www.delta.special.pl/index.php?view=premium
    Teraz kończą kłaśc na styropianie siatkę, w środku działa elektryk, potem hydraulik, ocieplamy poddasze... a potem wylewki, tynki ale to zależy jaka zima będzie pozdrawiam serdecznie

    z tego co mi mowili fachowcy to samą wełne mozna montować przy ocieplaniu poddasza , gorzej z płytami , bo wilgoć może zrobić swoje przy schnięciu tynków i wylewek

  16. #56

    Domyślnie

    Nagły atak zimy



    Po wylewkach




    [/url]

  17. #57

    Domyślnie

    piękne wylewki to co niedługo siię przeprowadzamy
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  18. #58

    Domyślnie

    Niedługo = od 4 do 6 miesięcy

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał kabi74
    Dzięki Małgosiu, obejrzałam Twoją śliczną Magnolię - jesteśmy sąsiadkami prawie My budujemy w Gałkówku
    Pozdrawiam serdecznie,
    Kasia
    Oj,jak miło .Nawet nie zernknęłam z kąd jesteś.Tymbardziej miło Trzymam kciukasy za Wasz domek
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  20. #60
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    majsterpiterek

    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    Kaniów
    Kod pocztowy
    43-512
    Posty
    12

    Domyślnie HG-C3GL

    Witam

    Zacząłem budowę mojego wymarzonego domku początkiem września. Na dzień dzisiejszy mam zrobione fundamenty. Fajnie że można spotkać tu ludzi od których można zaczerpnąć troszkę wskazówek i uwag.

    Pozdrowionka

Strona 3 z 26

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony