dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie budowa ogrodzenia

    czy macie Państwo rozeznanie w kosztach ogrodzenia. Chodzi mi o koszty robocizny: wykop pod fundament ogrodzenia, wylanie i osadzenie słupków metalowych oraz montaż przęseł (z kątownika), ale bez budowy słupków cementowych

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mwnn

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    Gryfice
    Posty
    117
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    Witam. Koszty to pewnie różne w zależności od rejonu kraju i ekipy. Najlepsze rozwiązanie to zrobić to samemu. Aż takie trudne to nie jest. Ja zamierzam to zrobić sam bo w końcu gdzieś trzeba szukać oszczędności
    Pozdrawiam.

  3. #3

    Domyślnie budowa ogroodzenia

    nie jest wykluczone, że tak zrobimy. Mamy już za sobą parę budowlanych prac wykonanych samodzielnie.

  4. #4

    Domyślnie ogrodzenie

    mnie za wykop 22.80 m zaspiewali 6600 zł - 300 zł za metr < wykop 1m - głeboki , 30 cm szeroki - wykonanie zbrojenia - pod słupki z klinkieru >

  5. #5

    Domyślnie

    !00 m długi bez materiałów - 10 000 zł - akurat dzisiaj rozmawiałem z fachowcami..

  6. #6

    Domyślnie

    w mojej okolicy za ogrodzenie z siatki ocynk. powlekanej PCV, na ławie lanej w gruncie z podmurowka w szalunkach wykonawcy, wykop i wszystkie materialu po stronie wykonawcy, to cena od 110-150zl/mb,

    jesli chodzi o cos wiekszego , to ceny:
    - wykop pod ławe okolo 12-15zl/mb (kopareczka),
    - podmurowka to cena dniowki plus cena szalunku, dziennie mozna wykonac i do 40mb (w dwie, trzy osoby),
    - cegla klinkierowa okolo 3zl/szt. za polozenie,
    - zbrojenie to kilkaset zlotych, w zaleznosci od potrzeb i projektu (moje kalkuluje na max. 400zl, plot 21mb),
    - przesla ocynk od 200zl/mb (furtki i bramy z reguly 30-50% drozej) w gore ....
    - beton lany z gruchy wg cennika betoniarni,

  7. #7
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar krzys_i_aga
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    587
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie Płot

    Siatka, słupki podmurówka z gotowych elementów- wszystkie materiały i robocizna wliczone - kwiecień 2008 - 65 zł mb.
    W domu to ja jestem szefem, żona tylko podejmuje decyzje - Woody Allen.

  8. #8

    Domyślnie

    ja pod wroclawiem place 7000 za 100mb czyli 70 za metr ale bez kraweznika pod siatka...aha i jakies 50m z tego sa wysokie slupy bo ma byc boisko, ale bez siatki narazie
    LOTE ---> Już na swoim...

  9. #9
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    student602

    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Skąd
    radom
    Kod pocztowy
    26-500
    Posty
    1

    Domyślnie

    U mnie wyszło 700zł za 1mb z montażem w firmie Progresmet.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony