dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 405
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 8089
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... OCYNKOWANYFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gwoździk
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    6.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    303

    Domyślnie Komentarze do (Pół)dziennika gwoździka

    Zapraszam do wstawiania komentarzy...
    ..... jeśli uznacie, że jest w ogóle co komentować

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amonite
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.247
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    101

    Domyślnie

    No jest co komentować, jest, nie bądź taki skromny
    Fajnie piszesz, mam nadzieję, że dalszy ciąg będzie systematycznie się pojawiał. Chyba jeszcze nikt tu na Forum nie robił adaptacji fabryki (gwoździ na dodatek )

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... OCYNKOWANYFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gwoździk
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    6.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    303

    Domyślnie

    Dziękuję amonite,
    i od razu z góry dziękuję wszystkim kolejnym forumowiczom, którzy zamieszczą komentarz.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Ciekawe przejścia z zakupem działki. Fajnie, ze to opisujesz. Czasem takie prawne podpowiedzi i rozwiązania są potrzebne innym!

    Jestem bardzo ciekawa gwoździkowej rezydencji
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  5. #5

    Domyślnie

    Baaardzo lubię opowieści z poczuciem humoru (opowiadajacego).

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000)
    aka-jonek

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    1.039
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    252

    Domyślnie

    Gratuluję!
    Zapowiada się ciekawie, chętnie tu będe zaglądać, bo faktycznie o fabryce (gwoździ) chyba na Forum nie było.
    Działka piękna i pewnie warto było ją zdobyć, tak jak "Sharon Stone"...

    aka
    Uważaj, bo okoliczni forumowicze już się pewnie na karpiki szykują

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amonite
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.247
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    101

    Domyślnie

    Ależ ci zazdroszczę tego stawu! I gratuluję zgrania rodzinnego podczas prac u "gwoździkowej"
    A tym plackiem na głowie to chyba się aż tak bardzo nie przejmujesz?

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... OCYNKOWANYFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gwoździk
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    6.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    303

    Domyślnie

    A
    tym plackiem na głowie to chyba się aż tak bardzo nie przejmujesz?
    ...tak patrząc pozytywnie ...
    ......to lepiej zobaczyć swój "placek" na swojej głowie, niż jakiś krowi "placek" na swojej działce...

  9. #9

    Domyślnie

    Człowieku dobry, pisz dawno sie tak nie uśmiałam, co ty tam zamierzasz budować -dom nówka sztuka czy przeróbka fabryki?na dom?
    Kurcze ale karpiki cymesik, poczytaj może tam trza jakowyś iny narybek wpuścić?
    Dla chcącego nic trudnego!

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Muszę Twój dziennik skrzętnie ukrywać przed moim mężem bo on jest zapalonym wędkarzem Jakby zobaczył te karpie to nie dałby mi spokoju
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... OCYNKOWANYFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gwoździk
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    6.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    303

    Domyślnie

    Cytat Napisał acca5
    Człowieku dobry, pisz dawno sie tak nie uśmiałam...
    Dzięki za dobre słowo, ale zamierzam jeszcze coś do tych czterech słów dodać. Uważam, że ludzie kierują się różnymi motywami zamieszczając dzienniki na forum . Jedni piszą bo zawsze lubili "klepać" w klawiaturę, inni piszą bo chcą spróbować swoich zdolności "bajko-pisarskich", jeszcze inni piszą z próżności bądź chęci podzielenia się informacjami , jeszcze inni bo ....... itd. itd.
    Wszystkie te motywy należy uszanować, bo każdy pisze o sobie (i na swój rachunek).
    Na pewno wszystkich "dziennikarzy" łączy jedno - piszą bo się cieszą!!!...
    .... i dlatego też zacząłem pisać. Oczywiście wyżej wymienione motywacje także mną kierowały - najbardziej próżność
    PS. A co do stylu pisania, to założenie zrobiłem takie - nie może być nudnie i "nadęto", a jak przy tym ktoś się uśmiechnie, to cieszy.

    co ty tam zamierzasz budować
    pomysł to adaptacja dużej powierzchni fabryki (250 m2) na "weekendowy schron siedliskowy". Opiszę niedługo dokładnie w (Pół)dzienniku.

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... OCYNKOWANYFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gwoździk
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    6.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    303

    Domyślnie

    Cytat Napisał acca5
    ..... może tam trza jakowyś iny narybek wpuścić?
    Narybek jest i to sporo. Pytam znajomych w wolnych chwilach jak "działać" z karpikami (nazywam je Wacusie).

    Cytat Napisał mayland
    Muszę Twój dziennik skrzętnie ukrywać przed moim mężem bo on jest zapalonym wędkarzem Jakby zobaczył te karpie to nie dałby mi spokoju
    .... czyli Twój mąż nie daje Ci spokoju jak zobaczy karpie ????

    A jak to jest w Wigilię ????

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000)
    aka-jonek

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    1.039
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    252

    Domyślnie

    A nie mówiłam, że chętni na wacusie się znajdą
    aka

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    U nas są pierwotne prawa: on zdobywa żywność (ryby) ja je zjadam (on nie lubi) W wigilię sprawa jasna
    My mamy do zalewu kilkaset metrów. Juz mi w tym roku zakomunikował, że opłacił kartę wędkarską W ubiegłym roku ze wzgledu na budowę nie jeździł na ryby.
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  15. #15
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amonite
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.247
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    101

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mr.Jar
    ...tak patrząc pozytywnie ...
    ......to lepiej zobaczyć swój "placek" na swojej głowie, niż jakiś krowi "placek" na swojej działce...
    No no, krowie placki to świetny naturalny nawóz A po wysuszeniu to się na opał nadają podobno ( mogą się przydać po zakończeniu budowy, gdy konto spustoszone )

  16. #16
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar andzik.78
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    3.054
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    96

    Domyślnie

    Dawno się tak nie uśmiałam Oczywiście czekam z niecierpliwością na dalszy ciąg

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Plan masz fajny. Dach bedziesz zmieniał pewnie. Cały czy może zostawiasz więźbę a tylko pokrycie do wymiany? Koniecznie zostaw rurę!!! Ona "robi" fabryczny klimat No i zawsze można ją jakoś wykorzystac
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... OCYNKOWANYFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gwoździk
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    6.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    303

    Domyślnie

    Cytat Napisał mayland
    .......Dach bedziesz zmieniał pewnie. Cały czy może zostawiasz więźbę a tylko pokrycie do wymiany?...........
    Plan dalszy - wymiana pokrycia całego dachu.
    Jak widać na zdjęciach jest to super ekologiczny eternit. Zapisałem się już do Partii Zielonych, co by ich protestów przed "gwoździkową" uniknąć. Tak sobie tłumaczę, że jak będę ich członkiem (o kurde jak głupio brzmi ) to ominą moje siedlisko podczas marszów anty-eternitowych.
    Plan bliższy - zamiana eternitu na coś innego tylko nad częścią socjalną, tj około 80 m2
    Plan najbliższy i niezbędny - "zaklejenie" dziur przy kominie i w kilku innych miejscach, aby nie ciekło na jesieni.

    Jak zwykle wszystko zależy od ilości forsy na koncie. Martwi mnie jeszcze brak chętnych do zrobienia poprawek na dachu. Trza do Irlandii chyba dzwonić
    Cytat Napisał mayland
    ....... Koniecznie zostaw rurę!!! Ona "robi" fabryczny klimat No i zawsze można ją jakoś wykorzystac
    Rura zostanie choćby nie wiem co
    A jak nie znajdę fachowca do dachu - to podczas jakiejś burzy przebiorę się w jakieś "ciuszki" i zatańczę przy rurce.
    Ksywę już wybrałem - "RURA-DANCER".

    PS. Nie wiem już sam o co się modlić. Jak o deszcz to "podleje" fabrykę, jak o suszę to Wacusiom będę musiał podawać tlen, albo dolewać wody do stawu. Jezu..... ile wody.

  19. #19
    ELITA FORUM (min. 1000)
    aka-jonek

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    1.039
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    252

    Domyślnie

    Trudno do Ciebie trafić, nawet wirtualnie - przestrzeń w kierunku bramy masz niesamowitą i to mają być okolice naszej stolicy ? Nie chodzi Ci przypadkiem o okolice Wilna? Zerkając do "Gwoździkowej" trudno nie jęczeć z zazdrości...
    aka

  20. #20

    Domyślnie

    Czego straszysz porzadnych ludzi ? ? ? ? Na pierwszy rzut oka mylalam, ze to krokodyl ! ! !
    A to tylko kolega turkuc.
    a ja chadzam do teatru, do Opery i Filharmonii

    Jestem ratyfikowanym sober Analyst , raczej wiecej on niz off the wagon .

Strona 1 z 405

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony