dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie PRALKA ŁADOWANA OD GÓRY - JAKA ???

    No wlasnie kochani poradzcie jaka pralke wybrac. W zwiazku z tym, ze mam ograniczenia pomieszczeniowe wchodzi tylko w gre ladowana od gory. Slyszalam, ze pralki aeg sa dobre ale cena jak dla mnie za wysoka ( 1.800,- zł ) . Poradzcie jakie macie pralki i jak sie sprawuja . Z gory dzieki.
    Nasze pomyłki są konieczne i pożyteczne... Sprawiają przecież wielką radość innym...

  2. #2

    Domyślnie

    Mam Boscha, modelu ci nie powiem, bowiem używam już od 5 lat i nie ma go już w sprzedaży

    Sprawuje się wyśmienicie, nie mam do niej jakiś większych zastrzeżeń.
    Raz tylko musiałam wymienić pasek, ale to chyba na 5 lat i tak sukces. Na co trzeba zwrócic uwagę (to w każdej, nie ma znaczenia marka)? Aby po zakończonym praniu zostawić ją otwartą - najlepiej na noc. Od czasu do czasu trzeba sprawdzić i wyczyścić filtr.

    No i cena jest tak około 955 do 1800 zł - http://www.ceneo.pl/categories.aspx?...Price=99999999

  3. #3

    Domyślnie

    My mamy Wirpoola symbol E34 od ponad 10 lat pierzemy wiele i różne rzeczy np. małe dywaniki, ale przestrzegamy pewnych zasad
    1. Calgon do karzdego prania od początku stosujemy
    2. Nie wsadzamy więcej niż jest to dopuszczalne
    3. w miarę regularnie czyscimy filtr
    4. Jak poprzednik wspomniał po praniu pozostawiamy otwartą aby dobrze wyschła
    5. W miarę możliwości musi być dobrze wypoziomowana

    Myślę że te zasady dotyczą wszystkich typów i modeli a reszta to intuicja i preferencje kupującego

  4. #4

    Domyślnie

    Ja mam Branta ładowanego od góry. Od 9 lat. Raz poszła pompka. Identycznego ma moja mama. Bardzo dobrze pierze (nie to co Whirpool ), poza tą nieszczęsną pompką nic się z nią nie działo. Nie mam problemu z kamieniem, grzybem itp. Nie stosuję calgonu, nie pilnuję czyszczenia filtrów.
    Teraz za to szukam dużej pralki ładowanej z przodu, bo na niej ma stać suszarka

  5. #5

    Domyślnie

    Dziekuje Wam wszystkim za odpowiedzi Troche mi sie w glowie rozjaśniło Jakby ktos jeszcze chcial mnie wspomóc w wyborze to zapraszam
    Nasze pomyłki są konieczne i pożyteczne... Sprawiają przecież wielką radość innym...

  6. #6

    Domyślnie

    Ja polecam markę Electrolux ,typ EWT 1216. Używam trzeci rok, bez żadnych problemów. Bardzo dobre wirowanie ( do 1200 obr/min), dużo programów, tzw. pranie ręczne, pranie jeansu, butów etc. Energooszczędna.
    3 lata temu zapłaciłem coś ok. 1600 pLN, ale teraz jest pewnie tańsza, a zwłaszcza w internecie.
    maja

  7. #7

    Domyślnie

    Mam ładowanego od góry Wirpoola od 10 lat (nie pamiętam który model) i nie polecam. Pierze średnio, lecą łożyska u teściowej w czteroletniej pralce zepsuł się programator - koszt naprawy 1/3 wartości pralki.

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Gizela

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    206
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ELEKTROLUX i tylko ELEKTROLUX. Kupiłam przez sklep internetowy. Dużo taniej mam 3 lata i jest super.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał ambroma
    Ja polecam markę Electrolux ,typ EWT 1216. Używam trzeci rok, bez żadnych problemów. Bardzo dobre wirowanie ( do 1200 obr/min), dużo programów, tzw. pranie ręczne, pranie jeansu, butów etc. Energooszczędna.
    3 lata temu zapłaciłem coś ok. 1600 pLN, ale teraz jest pewnie tańsza, a zwłaszcza w internecie.
    Wcale nie tak taniej. Myślę, że ją kupię tylko muszę poszukać dobrej ceny Obecnie od kilku lat mam Boscha, jest ok ale muszę zostawić ją rodzicom.

    pozdrawiam
    zdolność opierania się pokusom jest miarą charakteru
    "Ostateczna walka rozegra się między złodziejami pamięci a okradanymi z niej narodami" - G.Herling-Grudziński

  10. #10

    Domyślnie

    Ja mam CANDY, mam ją od 5 lat, nic się nie popsuło, nie używam calgonu, ładuję zwykle więcej niż w instrukcji. Świetnie dopiera, była najtańsza i ogólnie jestem bardzo zadowolona, ale... to moja pierwsza w życiu pralka i nie wiedziałam czym się kierować przy wyborze, patrzyłam na prętkości wirowania i na wymiary, brakuje mi w niej szybkiego prania z ustawianiem temperatury z jaką ma uprać, mam co prawda jeden szybki program, ale automatycznie pierze na 50 stopni. Tak że radzę popatrzeć na programy, bo najczęściej używa się tych najkrótszych.
    To czego również przestrzegam to wietrzenie jej po każdym praniu, otwieram i niech sobie wyschnie.

  11. #11

    Domyślnie

    Ja z swojej strony moge polecić pralkę EWT 10620W (Elektrolux). Zakupiłem ją miesiąc temu wykonała juz pare prań i wszystko w najlepszym porządku:
    ciacha, prosta w obsłudze, czego chcieć więcej. Kupiłem ją z sklepu internetowego za 1300zł jak dobrze pamiętam. jest to w każdym bądź razie najdroższy model elektroluxa z serii EWT (przynajniej tak wywnioskowałem po wizytach w wszystkich sklepach z AGD) i ma naprawdę banalną obsługę, w języku polskim, duży ekran/wyśweietlacz, pokazuje co na bieżąco robi... ogólnie naprawdę warto.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony