dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
  1. #41

    Domyślnie

    Yo,

    Oczekiwania co do Zagajnika sprawdziły się Domek jest przytulny, otwarte przestrzenie na parterze są funkcjonalne, dają poczucie spójności i harmonii.
    Uwielbiam korytarz oraz skrajne pokoje z odsłoniętymi jętkami. Opinie znajomych są pozytywne. Znajdują oni tutaj spoój i ukojenie od zgiełku codzienności.
    Polecam i kibicuje

  2. #42

    Domyślnie

    Hej,

    Fajnie, że napisałeś
    A podziel się proszę z refleksją co do wielkości kuchni przy zachowaniu obu okien - czy nie jest problematyczne pomieszczenie się z wszystkimi klamorami, mając do dyspozycji głównie ciąg szafek na dole? Jak zrobiliście z górą - zostawiliście wolną przestrzeń czy upchnęliście szafkę narożną między oknami?
    Jak jest w ogóle z przestrzennością w części jadalniano-salonowej - nie czujecie, że metraż jest... hmmm, ograniczony?

    No i moje ulubione pytanie - nie odczuwacie (mając za sobą już parę ładnych miesięcy mieszkania w Jodłowym) deficytu światła w związku z wydłużonymi okapami?

    My w projekcie zdecydowaliśmy się zamienić garaż na pokój + łazienkę (likwidując tę dolną), przenieśliśmy kominek w inne miejsce i debatujemy (wciąż! po przewie wymuszonej przez warunki zewnętrzne) nad tym, czy likwidować okno w kuchni (i mieć miejsce na ciąg szafek na ścianie) a w części jadalnianej walnąć potrójne okno balkonowe (to by nam doświetliło dół - jadalnia jest od południa) czy zostawić okno w kuchni, a jadalniane zamienić na podwójne balkonowe...

    Ech, na razie zamieszkanie w Jodłowym wydaje się tak nierealne i odległe...

    Dzięki za Twój komentarz

  3. #43

    Domyślnie

    Dobry
    Jak się mają szczęśliwi mieszkańcy Jodłowych Zagajników ?
    My już mieszkamy od kilku lat i czujemy się w nim rewelacyjnie
    A Wy ?

    Pozdrawiamy

  4. #44
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mama40

    Zarejestrowany
    Jul 2018
    Kod pocztowy
    30-831
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cześć, ja właśnie rozpoczęłam budowę jodlowego zagajnika..
    Szukam zdjęć, mógłby ktoś wrzucić fotki swojego gotowego domku zarówno w środku jak i na zewnątrz..?
    Jestem bardzo ciekawa, jak to wyglada jak już się mieszka..?

  5. #45

    Domyślnie

    Witam wszystkich Forumowiczów.
    Korzystając z uprzejmości córki, pragnę zamieścić kilka zdjęć domu wg. projektu ''JODŁOWY ZAGAJNIK'' z wprowadzonymi zmianami, dzięki którym spełnił nasze oczekiwania.Realizuję swoje postanowienie z 2013 roku aby wzbogacić materiał zdjęciowy forum ,który wówczas przeglądałem z nadzieją ''na więcej''.Budowa trwała dwa lata, 90% prac budowlanych oraz wykończeniowych wykonałem we własnym zakresie, od czterech lat szczęśliwie zamieszkuję w nim wraz z rodziną.Mam nadzieję że realne zdjęcia pomogą komuś w podjęciu decyzji.
    Serdecznie pozdrawiam, życzę sukcesów...Tata Lusi.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190818_165021.jpg
Wyświetleń:	81
Rozmiar:	94,7 KB
ID:	433818
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190818_165235.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	95,7 KB
ID:	433819
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190818_164604.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	95,5 KB
ID:	433820
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190818_165314.jpg
Wyświetleń:	59
Rozmiar:	98,8 KB
ID:	433821
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190818_164704.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	93,9 KB
ID:	433822

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony