dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    agata39

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    530

    Domyślnie

    A co z powłoką dającą ochronę przed osadzaniem się kamienia(nie pamiętam jak się nazywa) ,to działa czy nie?

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał magda26 Zobacz post
    nie wiem zupełnie czym usunąć zacieki z drzwi w kabinie prysznicowej, drzwi są ze szkła (brodzik biały plastikowy), próbowałam juz płynami do okien z alkoholem i bez, płynem do glazury..ehh i nic nadal są białe zacieki które pod paznokciem są twarde nie wiem co z tym zrobić, poradźcie jak sie z tym uporać, mam nadzieje ze ktoś ma jakiś patent...bo w sklepie też mi nie pomogli. słyszałam o jakichś mieszkankach z sody i octu ale nie wiem na ile to działa. nie chce tez na własna rękę praktykować jakimiś ostrymi specyfikami żeby czegoś nie uszkodzić. z góry dziekuję za pomoc
    Ocet nie działa, najlepiej kup specjalny płyn do mycia kabin prysznicowych, jeżeli masz Lidla w okolicy, do ich firmowy preparat W5 do kabin, jeżeli masz jakis market budowlany, to HG, jezeli nic, to zostaje internet (allegro na przykład) ja kupuję Sotin 130 lub Alchemika do kabin.

  3. #23

    Domyślnie

    Moim zdaniem najlepszy na osad kamienia na umywalce, toalecie, na wannie, w zlewie kuchennym – będzie środek dedykowany tego typu zabrudzeniom. i tu wchodzi on, cały na biało Indavox Home. Nie musiałam szorować, a kamień odszedł po kilku chwilach od popryskania.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-5673.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	59,7 KB
ID:	457398

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony