dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 12
Pokaż wyniki od 221 do 228 z 228
  1. #221
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Natomiast po podwyżkach gazu w 2023 za 6-mcy mamy już 1018 zł

  2. #222

    Domyślnie

    Elfir, ja w troche innej tematyce. Zauwazylam teraz, jaka masz baterie w kuchni. Jest obrotowa, z wyciagana wylewka ? Myslalam o kupnie podobnejj. Czy jestes z niej zadowolona ? Wylewka nie opada i jest dobrze dopasowana ? Bo czytalam rozne opinie, ale jest wiele podobnych modeli. Twoja jest jakiej marki ? Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz.

  3. #223
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał ariater Zobacz post
    Elfir, ja w troche innej tematyce. Zauwazylam teraz, jaka masz baterie w kuchni. Jest obrotowa, z wyciagana wylewka ? Myslalam o kupnie podobnejj. Czy jestes z niej zadowolona ? Wylewka nie opada i jest dobrze dopasowana ? Bo czytalam rozne opinie, ale jest wiele podobnych modeli. Twoja jest jakiej marki ? Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz.
    rozwaliła się już. Nie wytrzymała nawet 10 lat. Ale nie pamiętam czy to był chińczyk czy coś firmowego. Prawdopodobnie marketowy Franke.

    Co do chowania się węza z wylewką to wszystkie modele blokowały mi się od czasu do czasu obciążnikiem o syfon i rurki od zmywarki.

    Teraz mam taki (niekoniecznie ten model, ale ten wygląd): https://granitan.pl/baterie-kuchenne...yABEgLLR_D_BwE
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 20-07-2023 o 18:47

  4. #224

    Domyślnie

    Dzieki wielkie za odpowiedz. Ja nie jestem az tak wielka optymistka, zeby miec nadzieje, ze bateria przetwa co najmniej 10 lat . Juz piecioletnie uzywanie mnie satysfakcjonuje. Jako ze potrzebuje jakiejs niskiej, to kupie cokolwiek i, najwyzej bede wymieniac.
    A ta, ktora masz aktualnie, bardzo fajna jest.

  5. #225
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    baterie łazienkowe dają radę (KFA i Kludi). Ale wiadomo ze w kuchni korzystanie jest częstsze

  6. #226

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    rozwaliła się już. Nie wytrzymała nawet 10 lat. Ale nie pamiętam czy to był chińczyk czy coś firmowego. Prawdopodobnie marketowy Franke.

    Co do chowania się węza z wylewką to wszystkie modele blokowały mi się od czasu do czasu obciążnikiem o syfon i rurki od zmywarki.

    Teraz mam taki (niekoniecznie ten model, ale ten wygląd): https://granitan.pl/baterie-kuchenne...yABEgLLR_D_BwE
    Może niezbyt passe ale u mnie bateria po 10 latach ma się dalej dobrze
    Kupiona w Casto, w kąpiecie ze zlewem, w kolorze


    URL=https://www.fotosik.pl/zdjecie/ffb6ca8fdad5ad4f]


    Natomiast markowa NARODOWA marka baterii wannowej okazała się porażką ; )
    Co prawda, firma w ramach gwarancji, wymieniła mi produkt ale to pokazuję jak w Polace i dla Polaków działa kontrola jakości...
    Ostatnio edytowane przez Arturo 72 ; 22-07-2023 o 01:30

  7. #227

    Domyślnie

    Nie będę zdradzal tej NARODOWEJ firmy ale nie o take Polskę walczyłem by chińczyzna była lepsza od polskiego produktu....

    Ostatnio edytowane przez Arturo 72 ; 22-07-2023 o 01:45

  8. #228
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    u mnie chińszczyzna jest lepsza od hiszpańskiego produktu (sedes).

    natomiast ty nie masz wysuwanej wylewki, więc mniej grzebiesz przy niej i być może dlatego dłużej służy

Strona 12 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony