dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Odkurzacz centralny

Głosujących
349. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    267 76,50%
  • nie

    82 23,50%
Strona 53 z 121
Pokaż wyniki od 1.041 do 1.060 z 2408
  1. #1041

    Domyślnie

    oj BOHO, wybierasz to co Ci jest przydatne z moich wypowiedzi i obrażasz mnie a ja CIebie nie, chyba że masz ochotę ....
    pisałem o porównaniu funkcjonalności nóg i samochodu a o zamkach z nazewnictwa, nie bądź prostakiem i naucz się czytać dokładnie, o reszcie co miałem w zamian za Twoje wywody jakoś nie przytaczasz, ale po co, dyskusja z Tobą jest oczywista - nie ma dyskusji bo jest nie na temat !!

  2. #1042

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bigbeat
    BOHO Ty po prostu uważasz, że jest Ci to niepotrzebne - i to jest Twoja sprawa, niech sobie tak zostanie, ja Ciebie przekonywać nie muszę i nie zamierzam.
    super!
    Cytat Napisał Bigbeat
    Chodzi tylko o to, abyś dopuścił do siebie myśl, że Twój pogląd nie musi być jedynym słusznym (to właśnie mnie trochę w tej dyskusji zacietrzewia ,
    ależ dopuszczam!
    Cytat Napisał Bigbeat
    bo po prostu nie toleruję takiego podejścia do spraw) - ba, tam gdzie jest 10 różnych osób, jest 10 róznych racji - i każda jest słuszna i jedyna
    Tak więc proponuję skończmy to przekonywanie się - padły argumenty i za, i przeciw, i kto będzie miał chęć skorzystać, poczyta i wyrobi sobie swoje własne zdanie, i kupi albo nie kupi.
    rzecz w tym, że niektóre podawane "argumenty" są po prostu śmieszne i to o tym tylko ja piszę....... a wszyscy doszukują się u mnie jakiejć nienawiści do OC..... a tu nic z tych rzeczy......
    kupujcie! używajcie! cieszcie się!
    tylko nie piszcie pierdoł, jak to się strasznie i nieustannie plącze kabel, czy jak sie strasznie wszystko naookoło obija odkurzaczem klasycznym..... albo jak te potwory nieludzko wyją i są taaaaaakie ciężkie , bo ważą caaaaałe 2 kg....... no nie róbcie sobie jaj....
    BOHO
    Warszawa

  3. #1043

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaro'71
    Ja, panie Kowalio, w knajpie patrzę na obie strony menu, jak większość ludzi. Jeśli Ty nie, to jesteś szczęściarzem...
    wyobraź sobie że ja też, ale tam tylko zerkam, co by nie przepłacić a jak mnie nie stać na coś do jedzenia w knajpie to idę do baru mlecznego lub robię sobie kanapkę

    aby było na temat

    - bar mleczny - słoń na drucie
    - kanapka - szczotka i ścierka

  4. #1044

    Domyślnie

    Cytat Napisał BOHO
    tylko nie piszcie pierdoł, jak to się strasznie i nieustannie plącze kabel...
    dodaj - w porównaniu OC
    Cytat Napisał BOHO
    czy jak sie strasznie wszystko naookoło obija
    w porównaniu z OC
    Cytat Napisał BOHO
    albo jak te potwory nieludzko wyją
    w porównaniu z odległym OC
    Cytat Napisał BOHO
    i są taaaaaakie ciężkie , bo ważą caaaaałe 2 kg....... no nie róbcie sobie jaj....
    w porównaniu z OC wiszącym na ścianie

  5. #1045

    Domyślnie

    Cytat Napisał BOHO
    rzecz w tym, że niektóre podawane "argumenty" są po prostu śmieszne i to o tym tylko ja piszę....... a wszyscy doszukują się u mnie jakiejć nienawiści do OC..... a tu nic z tych rzeczy......
    kupujcie! używajcie! cieszcie się!
    tylko nie piszcie pierdoł, jak to się strasznie i nieustannie plącze kabel, czy jak sie strasznie wszystko naookoło obija odkurzaczem klasycznym..... albo jak te potwory nieludzko wyją i są taaaaaakie ciężkie , bo ważą caaaaałe 2 kg....... no nie róbcie sobie jaj....
    Rzecz w tym, że to co dla Ciebie jest śmieszne, dla innych może być ważne - jesteś w stanie to pojąć czy raczej nie bardzo?
    Na przykład dla mnie hałas Zelmera czy Rainbowa jest nieakceptowalny - jestem go w stanie znieść 10...15 minut, a potem mam ochotę kogoś zabić.
    Szum OC jest znośniejszy - przynajmniej nie wyje.
    I to dla mnie było jednym z najważniejszych powodów, dla których zrobiłem sobie OC. Śmieszne. nie?
    GL-189 Olszewnica Stara
    Hobby: zwariowane pomysły, zawracanie głowy i takie tam różne...
    Zlot Forum 2009.06.27 Urzut: http://forum.muratordom.pl/spotkanie-forum,f138.htm

  6. #1046

    Domyślnie

    Cytat Napisał kowalio
    oj BOHO, wybierasz to co Ci jest przydatne z moich wypowiedzi i obrażasz mnie a ja CIebie nie, chyba że masz ochotę ....
    pisałem o porównaniu funkcjonalności nóg i samochodu a o zamkach z nazewnictwa, nie bądź prostakiem i naucz się czytać dokładnie, o reszcie co miałem w zamian za Twoje wywody jakoś nie przytaczasz, ale po co, dyskusja z Tobą jest oczywista - nie ma dyskusji bo jest nie na temat !!

    odpowiedziałem i zacytowałem po kolei CAŁY Twój jeden post, bez żadnego dobierania i wybierania tekstu.... i w CAŁYM tym jednym poście wskazałem głupoty, które wysmarowałeś.... jeśli masz jakieś kłopoty z pisaniem, nie jest t o moją winą - uwierz mi.....

    PS. jeszcze raz dla nierozumiejących po polsku: odzywki to do domciu - żonka, dzieci, rodzice..... oni na pewno Cię zrozumieją.....
    BOHO
    Warszawa

  7. #1047

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bigbeat
    Cytat Napisał BOHO
    rzecz w tym, że niektóre podawane "argumenty" są po prostu śmieszne i to o tym tylko ja piszę....... a wszyscy doszukują się u mnie jakiejć nienawiści do OC..... a tu nic z tych rzeczy......
    kupujcie! używajcie! cieszcie się!
    tylko nie piszcie pierdoł, jak to się strasznie i nieustannie plącze kabel, czy jak sie strasznie wszystko naookoło obija odkurzaczem klasycznym..... albo jak te potwory nieludzko wyją i są taaaaaakie ciężkie , bo ważą caaaaałe 2 kg....... no nie róbcie sobie jaj....
    Rzecz w tym, że to co dla Ciebie jest śmieszne, dla innych może być ważne - jesteś w stanie to pojąć czy raczej nie bardzo?
    Na przykład dla mnie hałas Zelmera czy Rainbowa jest nieakceptowalny - jestem go w stanie znieść 10...15 minut, a potem mam ochotę kogoś zabić.
    Szum OC jest znośniejszy - przynajmniej nie wyje.
    I to dla mnie było jednym z najważniejszych powodów, dla których zrobiłem sobie OC. Śmieszne. nie?
    a jaki był głośny Rainbow ? w dB?
    bo na przykład http://www.electrolux.com.au/node81....&benefitid=240 ma raptem 71 dB......
    BOHO
    Warszawa

  8. #1048

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaro'71
    Cytat Napisał BOHO
    tylko nie piszcie pierdoł, jak to się strasznie i nieustannie plącze kabel...
    dodaj - w porównaniu OC
    Cytat Napisał BOHO
    czy jak sie strasznie wszystko naookoło obija
    w porównaniu z OC
    Cytat Napisał BOHO
    albo jak te potwory nieludzko wyją
    w porównaniu z odległym OC
    Cytat Napisał BOHO
    i są taaaaaakie ciężkie , bo ważą caaaaałe 2 kg....... no nie róbcie sobie jaj....
    w porównaniu z OC wiszącym na ścianie
    albo jak się zasuwa z tą 9cio metrową rurą........ w porównaniu z O klasycznym.....
    BOHO
    Warszawa

  9. #1049

    Domyślnie

    [quote="BOHO"]
    Cytat Napisał kowalio

    PS. jeszcze raz dla nierozumiejących po polsku: odzywki to do domciu - żonka, dzieci, rodzice..... oni na pewno Cię zrozumieją.....
    w domu jak bym miał do czynienia z kimś takim to bym mieszkał sam, a radę mogę Ci dać także podobną - wciskaj swoim domownikom taką ciemotę, pewnie oni Cię zrozumieją, bo jak zauważyłeś większość na tym forum NIE

  10. #1050

    Domyślnie

    Cytat Napisał BOHO
    a jaki był głośny Rainbow ? w dB?
    bo na przykład http://www.electrolux.com.au/node81....&benefitid=240 ma raptem 71 dB......
    G.... mnie obchodzi, ile to było dB. Przeszkadzało mi wycie silnika.
    A teraz mi nie przeszkadza i jestem zadowolony.
    I długa rura mi nie przeszkadza też, wiesz?
    Nie wierzysz, co?
    I to właśnie jest tutaj najśmieszniejsze, że i tak wiesz lepiej.
    Twoje zoo, Twoje małpy.
    Moje zoo, moje małpy.
    I niech tak zostanie.
    GL-189 Olszewnica Stara
    Hobby: zwariowane pomysły, zawracanie głowy i takie tam różne...
    Zlot Forum 2009.06.27 Urzut: http://forum.muratordom.pl/spotkanie-forum,f138.htm

  11. #1051

    Domyślnie

    [quote="kowalio"]
    Cytat Napisał BOHO
    Cytat Napisał kowalio

    PS. jeszcze raz dla nierozumiejących po polsku: odzywki to do domciu - żonka, dzieci, rodzice..... oni na pewno Cię zrozumieją.....
    w domu jak bym miał do czynienia z kimś takim to bym mieszkał sam, a radę mogę Ci dać także podobną - wciskaj swoim domownikom taką ciemotę, pewnie oni Cię zrozumieją, bo jak zauważyłeś większość na tym forum NIE
    dobrze że zrozumiałeś przynajmniej to....
    i sprawdź w necie, co oznacza słowo : funkcja, bo inaczej znowu Ci się zamki pomylą i nazwy odkurzaczy....
    BOHO
    Warszawa

  12. #1052

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bigbeat
    Cytat Napisał BOHO
    a jaki był głośny Rainbow ? w dB?
    bo na przykład http://www.electrolux.com.au/node81....&benefitid=240 ma raptem 71 dB......
    G.... mnie obchodzi, ile to było dB. Przeszkadzało mi wycie silnika.
    A teraz mi nie przeszkadza i jestem zadowolony.
    I długa rura mi nie przeszkadza też, wiesz?
    Nie wierzysz, co?
    I to właśnie jest tutaj najśmieszniejsze, że i tak wiesz lepiej.
    Twoje zoo, Twoje małpy.
    Moje zoo, moje małpy.
    I niech tak zostanie.
    jak się ktoś naogląda reklam i g..... kupi to mu wyje...... proste.....nie ?
    BOHO
    Warszawa

  13. #1053

    Domyślnie

    niemożliwy jesteś BOHO i uparty, nie rozumiesz po ludzku ? nikt nie ma życzenia kupować słonia na drucie bo taniej a tymbardziej go porównywać do czegokolwiek, idea postu się zatraciła, nikt nie pytał o to coś na kablu tylko o OC

  14. #1054

    Domyślnie

    Cytat Napisał BOHO
    jak się ktoś naogląda reklam i g..... kupi to mu wyje...... proste.....nie ?
    Palant jesteś - proste, nie?
    Z bałwanami nie rozmawiam.
    Nara, pa!
    GL-189 Olszewnica Stara
    Hobby: zwariowane pomysły, zawracanie głowy i takie tam różne...
    Zlot Forum 2009.06.27 Urzut: http://forum.muratordom.pl/spotkanie-forum,f138.htm

  15. #1055

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bigbeat
    Cytat Napisał BOHO
    jak się ktoś naogląda reklam i g..... kupi to mu wyje...... proste.....nie ?
    Palant jesteś - proste, nie?
    Z bałwanami nie rozmawiam.
    Nara, pa!
    dobrze trafiłem z tym "udanym zakupem" Rainbow'a , co ? co też z mózgu robią ludziom te reklamy.....

    PS. to samo co już radziłem innemu koledze - odzywki osobiste to do domciu a nie na forum....
    BOHO
    Warszawa

  16. #1056

    Domyślnie

    Cytat Napisał kowalio
    niemożliwy jesteś BOHO i uparty, nie rozumiesz po ludzku ? nikt nie ma życzenia kupować słonia na drucie bo taniej a tymbardziej go porównywać do czegokolwiek, idea postu się zatraciła, nikt nie pytał o to coś na kablu tylko o OC
    czy ja gdziekolwiek pisałem, żeby coś kupować "bo taniej" ? ? ?
    jednak masz jakieś problemy z tekstem.....
    BOHO
    Warszawa

  17. #1057
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar emil_d
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Babice Stare, Warszawa, Poland, Poland
    Posty
    419
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    60

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bigbeat
    Cytat Napisał BOHO
    jak się ktoś naogląda reklam i g..... kupi to mu wyje...... proste.....nie ?
    Palant jesteś - proste, nie?
    Z bałwanami nie rozmawiam.
    Nara, pa!
    Nie rozmawiaj z głupkiem, bo najpierw doprowadzi Cię do swojego poziomu a później zwycięży doświadczeniem.

    Jeśli chodzi o OC, montuję. Koszt:
    1. Rurki kształtki i gniazda 800 zł (4 gniazda, 3 szufelki).
    2. Odkurzacz wraz z rurą 2000 zł.

    Powód:
    1. Nie ciągam odkurzacza i nie przepinam go w każdym pomieszczeniu.
    2. Wywalam powietrze z procesu odkurzania na zewnątrz nie używając filtra
    3. Nie dbam o głośność odkurzacza bo wisi w garażu
    4. Mam trzy szufelki (w wiatrołapie, w kuchni, przy kominku) i nie muszę wyciągać odkurzacza coby posprzątać.

    Generalnie - robię to dla wygody a nie jakichś durnowatych filtrów, decybeli czy poobijanych mebli i futryn.

  18. #1058

    Domyślnie

    Miałem kiedyś (nie)przyjemność udzielić się w wątku, w którym pan BOHO miał wiele swoich "przemyśleń" do przekazania. Szkoda energii na stukanie w klawiature, żeby pisać i dyskutować...

  19. #1059

    Domyślnie

    Cytat Napisał RadziejS
    Miałem kiedyś (nie)przyjemność udzielić się w wątku, w którym pan BOHO miał wiele swoich "przemyśleń" do przekazania. Szkoda energii na stukanie w klawiature, żeby pisać i dyskutować...
    a coś merytorycznie ?
    BOHO
    Warszawa

  20. #1060

    Domyślnie

    wymiękam, rzeczywiście nie nadaję się do dyskusji z BOHO, zwyciężyłeś doświadczeniem

Strona 53 z 121

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony