dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 6
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 103
  1. #41
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Pozostać w imię sympatii, jaką czytający mają do Autora wielu ciekawych wypowiedzi na Forum.

  2. #42
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Pawlo111
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Obrowo/Toruń
    Posty
    637

    Domyślnie

    Widać że kryzys dopada wszystkich...
    emocjonalny.

  3. #43
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    RD2011

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Wieś
    Posty
    933

    Domyślnie

    Jasiek !
    Czytam Twoje wpisy - wracam do tematów które omawiasz
    i dopiero dziś piszę : Proszę pozostań na forum !!

    A miej gdzieś tych co coś tam sobie piszą ! !
    pokaż im Swoją Klasę !
    Pozdrawiam !

  4. #44
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    a co myslicie o takim fakcie, że autorzy najpopularniejszych wątków nagle pod wpływem wewnętrznej potrzeby na którejś-set stronie zaczynaja zakładać sklepy i spontanicznie sprzedawać różne rzeczy forumowiczom?

  5. #45
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    Cytat Napisał adiqq Zobacz post
    prosimy o konkrety...
    nie chce podawać konkretów, bo to tylko takie moje domysły......dużo czytam i czasami da się wyczuć w watku takie przygotowywanie gruntu pod sklep, ale równie dobrze mogę sie mylić, bo to raczej babska intuicja, a nie chcę nikogo skrzywdzić podejrzeniami. dlatego pytam, czy inni nie maja czasami takich odczuć.

  6. #46
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Cytat Napisał adiqq Zobacz post
    ja też mam tę "babską" intuicję i bardzo dużo ludzi podejrzewam o to (szczególnie w wątkach o PC) - zrtesztą nie tylko ja - kilka osób pewnie niesłusznie, ale kilka osób sie przyznała że ma związek z branżą...
    prawda jest taka, że ludziom przestaje się podobać forum, bo ewoluuje coraz bardziej w stronę "sklepu" - widać wyraźnie, że coraz więcej ludzi znika z forum lub kasuje konta....ale co się dziwić, skoro za każdym rogiem czai sie sprzedawca....
    Walczymy z tym. Sprzedawca może dzielić się wiedzą, nie sprzedawać...

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Walczymy z tym. Sprzedawca może dzielić się wiedzą, nie sprzedawać...
    Jak to mówi mój nastoletni syn '' taaaa jasne''

  8. #48
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    ja nie mam wątpliwości, że redakcja walczy ze spamem. ale sprzedawcy są teraz sprytni - taka reklama w pierwszym poście to już prymitywna technika, a jedynie to jest łatwo wychwycić. teraz chyba robi się inaczej - długo buduje się nastrój, zdobywa się zaufanie. może to tylko moja teoria spiskowa, ale jakoś nie mam chęci już odwiedzać wątków wnętrzarskich, bo tam zaczyna się od pięknych inspiracji, a kończy na handlu przedmiotami z tych inspiracji. w sumie niegłupio pomyślane, ale niesmak zostaje.

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zielony ogród Zobacz post
    sprzedawcy są teraz sprytni - długo buduje się nastrój, zdobywa się zaufanie. może to tylko moja teoria spiskowa, ale jakoś nie mam chęci już odwiedzać wątków wnętrzarskich, bo tam zaczyna się od pięknych inspiracji, a kończy na handlu przedmiotami zo kto ma sie znać tych inspiracji. w sumie niegłupio pomyślane, ale niesmak zostaje.
    Witam.
    Oby jak najmniej podobnie Tobie myślących, obrażasz się na przekaz wiedzy ,inspiracji, opisywanie pomysłów i przedstawianie swoich pasji, jak jesteś w w realnym sklepie to też masz pretensje że sprzedawca informuje Cię o przedmiocie który chcesz kupić? czy to dziwne że sprzedawca chce coś sprzedać ??? uważasz że powinien godzinami Cię uświadamiać o zaletach kupowanego przedmiotu nie majac nadziei że go kupisz, tak po prostu za free. W swojej pracy robisz coś za darmo? Strasznie dziwi mnie Twoje podejście, to kto ma się znać na sprzedawanych przedmiotach jak nie sprzedawca, dlaczego miałby pracować, reklamując go, za darmo, PRZECIEŻ NIKT NIE KAŻE KUPOWAĆ CI jego produktów. Kazdy sam decyduje co i kiedy kupi, volenti non fit iniuria - chcącemu nie dzieje się krzywda, więcej wiary w ludzi.
    pozdrawiam.
    ps. niemrawa walka redakcji ze spamem ma swoje ekonomiczne podłoże, najważniejsza ,dla ceny sprzedawanej na FM rekłamy, jest liczba użytkowników i wejść na stronę, I CHWAŁA REDAKCJI ZA TAKIE PODEJŚCIE dzięki temu wszyscy możemy się wciąż cieszyć bezpłatnym FM.

  10. #50
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    Sama zachwalam rozne rzeczy w swoich postach, ale to, o czym pisze powyzej, to po prostu sklepy.

  11. #51
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    A wydaje mi sie, ze handel na forum jest zabroniony.

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zielony ogród Zobacz post
    Sama zachwalam rozne rzeczy w swoich postach
    Witaj.
    Zaniechaj tych praktyk, możesz być posądzona o kryptoreklamę i posiadanie sklepu, przez kogoś kto myśli tak jak Ty.

    Cytat Napisał Zielony ogród Zobacz post
    A wydaje mi sie, ze handel na forum jest zabroniony.
    Wydaje mi się że handel na forum jest niemożliwy, spróbuj cokolwiek kupić na forum , jak coś jest nie możliwe to nie może być zabronione prawda?
    Sprzedawcy reklamujący swe produkty czy usługi na FM zobowiązani są regulaminem i/lub etyką do wykupienia płatnego profilu czy ogłoszenia reklamowego, a że co niektórzy migają się to problem redakcji i właściciela FM.
    pozdrawiam.

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomraider Zobacz post
    Wydaje mi się że handel na forum jest niemożliwy, spróbuj cokolwiek kupić na forum , jak coś jest nie możliwe to nie może być zabronione prawda?
    Sprzedawcy reklamujący swe produkty czy usługi na FM zobowiązani są regulaminem i/lub etyką do wykupienia płatnego profilu czy ogłoszenia reklamowego, a że co niektórzy migają się to problem redakcji i właściciela FM.
    pozdrawiam.
    Patrz kolego jak to się teraz sprytnie odbywa....gość który pisze oprogramowanie do sterowników do kotła na ekogroszek ( więc coś bez czego współczesny kocioł na ekogroszek nie istnieje) niejaki Wlodek_PID otwiera sobie wątek o sterowniu kotłami, i pod pozorem wymiany doświadczeń reklamuje SWOJ sterownik.. następnie gość, niejaki Jarecki79 ładnie mu pisze w ''jego wątku'' np takie coś
    Cytat Napisał Jarecki79 Zobacz post
    Włodku mam nadzieję,że się kolega nie obrazi, nie podaje jego danych, tylko samą treść:
    Kocioł 35kW, duża eko, wbs6aAL

    WITAM.Muszę pochwalić Pana Włodka za ostatni soft.Eko wypala mi
    się lepiej .Stabilniejsza praca kotła ,szybciej dogrzewa mi się cwu.
    Wydaje mi się ,ze spalanie też jest mniejsze ,ale to muszę jeszcze
    sprawdzic.DOKONAŁEM TYLKO DROBNEJ KOREKTY : maksymalna moc na -5 .Ciekaw
    jestem jak u innych się sprawdza.
    Oczywiście zapomina dodać że jest producentem kotłów na ekogroszek ( nawet w stopce ma telefon) który tak zupełnie całkiem przypadkowo montuje te sterowniki w swoich wyrobach... i co z tego wynika... a no to że kotły z tym sterownikiem są the best itd... to się nazywa" marketing szeptany" a co robi potencjalny kupujący który szuka kotła dla siebie? poczytał o sterowaniu, wychodzi na to że ten sterownik jest najlepszy wpisuje w google nazwę sterownika, guglacz zaraz mu wyszukuje kociołek który ma ten sterownik ( bo stronki się wypoziomowały) i już ma się kupca to przykład jeden z wielu... a netykieta,profile czy zakazy,... nie żartuj....

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotrek42 Zobacz post
    Patrz kolego jak to się teraz sprytnie odbywa....gość który pisze oprogramowanie do sterowników do kotła na ekogroszek ( więc coś bez czego współczesny kocioł na ekogroszek nie istnieje) niejaki Wlodek_PID otwiera sobie wątek o sterowniu kotłami, i pod pozorem wymiany doświadczeń reklamuje SWOJ sterownik.. następnie gość, niejaki Jarecki79 ładnie mu pisze w ''jego wątku'' np takie coś

    Oczywiście zapomina dodać że jest producentem kotłów na ekogroszek ( nawet w stopce ma telefon) który tak zupełnie całkiem przypadkowo montuje te sterowniki w swoich wyrobach... i co z tego wynika... a no to że kotły z tym sterownikiem są the best itd... to się nazywa" marketing szeptany" a co robi potencjalny kupujący który szuka kotła dla siebie? poczytał o sterowaniu, wychodzi na to że ten sterownik jest najlepszy wpisuje w google nazwę sterownika, guglacz zaraz mu wyszukuje kociołek który ma ten sterownik ( bo stronki się wypoziomowały) i już ma się kupca to przykład jeden z wielu... a netykieta,profile czy zakazy,... nie żartuj....

    Ludzom nie ma co się dziwić. Próbuja zarobić.

    Natomiast redakcja czyszcząca posty forumowicza który nawiązał wsółprace z reklamujacym sie (płatny profil) na forum instalatorem i opisał totalną niekompetencję tegoż, to już żżżżżżżżżżżżżżeeeeeeeeeeeeennnnnnnnn nnaaaaaaaaaaaaaaaadddddddddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa.

    (r.tyrman i nie tylko o miki121)

  15. #55

    Domyślnie

    Cytat Napisał twaro Zobacz post
    Ludzom nie ma co się dziwić. Próbuja zarobić.


    (r.tyrman i nie tylko o miki121)
    hehe widzę twój podpis to i pewnie wiem o co chodzi

  16. #56
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar jea
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.548

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotrek42 Zobacz post
    ...
    coś pieprzycie....hipolicie
    wszystko zależy od znajomości na forum....tzn tych , których znam osobiście lub dłużej z forum polecają z doświadczenia i nie mają w tym interesu. Moi znajomi wiedzą czym się zajmuję i też pomagam chociaż fiszki nie mam przy poście ale tu płacę http://tuznajdziesz.pl/nieruchomosci/agencje/ i mam.
    Urodziłem się zmęczony-więc żyję by odpocząć

  17. #57

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotrek42 Zobacz post
    Patrz kolego jak to się teraz sprytnie odbywa
    Witam.
    To miałoby być sprytne??? Naprawdę myślisz że ktoś kupi kocioł i sterownik tylko na podstawie przeczytanych wątków na FM, przecież jest całe zatrzęsienie informacji na prawie każdy temat , FM to nie jedyne forum budowlane, największy wpływ na niezdecydowanych będą mieli : rodzina znajomi np.instalator czy sprzedawca w realnym sklepie. Gdyby pozyskiwanie klientów polegało tylko na prowadzeniu paru wątków z kryptoreklamą to sam bym się zajął handlem zarobił milion dolarów i kupił sobie FM dla rozrywki, jaki problem zostać pośrednikiem czy przedstawicielem jak masz klientów. Każdy sam sobie kupi za swoje dolary co zechce , jak ktoś łatwowierny i się natnie to dobrze, najlepiej się uczyć na błędach , opisze to na FM i innych ostrzeże, głupich nie sieją ,rodzą się sami, nie ma powodu się nimi martwić, sami o siebie muszą zadbać.
    Wypowiedzi komercyjne czuć na kilometr, po historii postów można wiele dowiedzieć się o użytkowniku, trzeba się postarać by się dać nabrać na tak mało finezyjne chwyty jakie opisujesz, wierzę że takie są , nie wierzę że są skuteczne.
    pozdrawiam.

  18. #58
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    polecam wątki w galerii zdjęć domów. tam są takie słodkie sklepy.....dla kobiet.

  19. #59
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.398
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Jest jeszcze inne oblicze problemu. Piszę bo lubię. Co by się nikt nie czepiał, wykupiłem płatny profil. Niech firma też coś z tego ma (zapchaną skrzynkę i kupę dodatkowych problemów ). No i teraz jestem mało "tryndy"...Jako "branżysta" jestem automatycznie nieobiektywny. Wiedza którą posiadam jest nic nie warta, bo... za dużo wiem. Bardziej wiarygodny jest Józek, którego wszędzie pełno a kominek widział swój jeden i setki zdjęć (część moich ). Działalność administracji pozwoli mi wkrótce zająć się ogródkiem, zamiast tracić czas na forum....Nie powiem, fajnie było, a wielu z WAS, to giganci kompetencji...Jak to jest, że tak trudno poradzić sobie z gigantami forumowej głupoty? Jest ich przecież tak mało....

  20. #60
    bundek
    Guest
    bundek

    Domyślnie

    Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych proszę o usunięcie mojego profilu wraz z danymi użytkownika.
    Pozdrawiam

Strona 3 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony