dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 42

Temat: Mop parowy

  1. #1

    Domyślnie Mop parowy

    Mieszkam od miesiąca i duże powierzchnie gresowe do czyszczenia skłoniły mnie do poszukiwań jakiegoś ułatwiacza. Korzysta ktoś z takiego mopa parowego? Nie mówię o jakimś kerszerze za kilka stówek, ale takim prostym. Na allegro chodzą po ok 150 zł. Warto?

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    małzonka korzysta, nie jest zadowolona

    trzy czy cztery setki to zbyt wiele jak na takie cudo, szczesliwie nie nasze setki (prezent) ....

    za to musze przyznac, ze chyba lepiej kupic w TV niz na allegro,
    nasz mial małą usterkę, odeslalismy go do naprawy, nawet nie w komplecie,
    po niecalych trzech tygodniach dostalismy nowy egzemplarz, nawet sie nie bawili w reperacje itp terefere ....

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWA POETKA (I Wicemiss Forum 2005) Avatar osowa
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    2.477
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Co do mopa:

    niemalże każdego dnia zastanawiałam się (zwłaszcza, iż teraz metraż znacznie się powiększył);
    czy istnieje cudowne urządzenie, które ułatwi mi życie i sprawi, iż czas poświęcony sprzątaniu stanie się znacznie krótszy, a ja będę oddawać się temu zajęciu z prawdziwą przyjemnością? i oto proszę, jakby ktoś czytał w moich myślach i jak domniemam w większości osób mających własne „em ileś tam” nagle jak za dotknięciem cudownej różdżki na ekranie telewizora pojawia się reklama sprzętu, który nie mniej nie więcej jest idealnym odbiciem marzeń!!! No i jak tu się proszę państwa nie skusić, no jak? choć zazwyczaj twarda jestem w tych sprawach i omamić się nie daję, tym razem ulegam sugestii podprogowej czy jak ją tam zwał i wydobywam ostatnie zaskórniaki na to cudo, dzięki któremu mam wieść lekki żywot a jakże, czekam niecierpliwe na przesyłkę, i wyobraźni już widzę siebie siedzącą przy kawusi uśmiechniętą i wypoczętą, wpatrującą się z błogim zadowoleniem w błyszczącą podłogę!
    tyle wyobraźnia, a rzeczywistość?
    ta zgoła jest twardsza niż ja, jak się okazuje
    mop, i owszem myje, ale o zgrozo! nie sam! Jak to nie sam?! A co z czasem, który miałam spędzić przy filiżance małej, czarnej i aromatycznej? Uhm… ulatnia się jak aromat, ech! tyle, że jeszcze szybciej. Mało tego, namachać się muszę, że hej, bo mop ciężki jak tysiąc diabłów razem wziętych a może i więcej :0 jakiś plus z tego? no tak, oszczędność na fitnesclubie, mięśnie same się wyrabiają, nawet nie wiadomo kiedy a co z tym brudem, znika samoczynnie w magiczny sposób? otóż, z pierwszej płytki znika, fakt! ale drugą czy trzecią już raczej brudzi niż cudownie odnawia a najgorsze okazuje się to kulanie się paprochów za wkładką, mimo, iż podłoga dosłownie przed samym myciem była dokładnie wysprzątana z wszelkiego kurzu miotłą. Czy jak za dotknięciem różdżki wymywa fugi? Raczej nie, a właściwie zdecydowanie nie, bardziej nawet nagarnia w nie pod ciśnieniem brud z wkładki
    sumując; idzie tym myć, ale trzeba dużo samozaparcia, ja na sto metrów mam 12 wkładek z mikrofibry, przeliczając, zmieniam wkład średnio co dziesięć metrów, wtedy jest w miarę ok.
    dlaczego uparcie używam tego „cuda”? bo to jedyny jak do tej pory sprzęt, który radzi sobie z gresem w sposób w miarę mnie zadawalający – znaczy, nie zostawia znaczących smug, podłoga się bardziej błyszczy niż po użyciu mopa ultra viledy nawet przy udziale najlepszych środków czyszczących, czy po czyszczeniu na tysiąc i jeden sposobów wynikających z porad forumowiczów typu: ocet, ludwik, płyn do szyb, czy nawet sama woda. Raz jeszcze sumując; jeśli do gresu, jestem na tak, acz nie do końca.

    P.S. drewna tym w życiu bym nie myła, za duże ryzyko, mop zostawia znaczne ilości wody, więc resztę podłóg i schody myję zwykłym.

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki za opinie. Podejrzewałam, że to zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe Raczej nie kupię.

  6. #6

    Domyślnie

    ja się zastanawiam czy mop czy 10 razy droższy odkurzacz parowy karchera

    ale nie mam zamiaru latać z tym mopem/odkurzaczem co drugi dzień - góra raz na miesiąc - żeby doczyścić gres - na głowę upadłam chyba i będę kładła gres o nierównej fakturze (fossile slate z opoczna), ale tak bardzo mi się podoba, że nawet wizja parowego czyszczenia mnie do niego nie zniechęciła

  7. #7

    Domyślnie mop parowy

    Koleżanka z pracy kupiła mop parowy i po jej opowieściach nabrałam i ja ochoty na zakup. Proszę o Wasze opinie.

  8. #8

    Domyślnie

    A co to znaczy mop parowy? Ja mam urządzenie parowe do wszystkiego, nawet do prasowania, ale mop parowy?, może to coś takiego co reklamują w telemarkecie?

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Betka
    A co to znaczy mop parowy? Ja mam urządzenie parowe do wszystkiego, nawet do prasowania, ale mop parowy?, może to coś takiego co reklamują w telemarkecie?
    No opinia nieoceniona....
    wpisz sobie mop parowy na allegro to będziesz wiedziała a nie, afiszujesz się ze swoją ignorancją.

    Ja taki mam i polecam. Kup sobie sporo nakładek.

  10. #10

    Domyślnie

    Czy polecasz konkretna firmę?

  11. #11

    Domyślnie

    jak kupiłem mopH20 czysta chińszczyzna model 2000W

  12. #12

  13. #13

    Domyślnie

    Dzięki przeczytałam wszystko. Kupuję tylko jeszcze nie wiem jaki model.

  14. #14

    Domyślnie Mop parowy - czy warto kupić ?

    Czy ktoś posiada albo slyszał coś na temat tego wynalazku?
    Zastanawiam się nad kupnem, bo przy obecnym metrażu do mycia mam serdecznie dość

  15. #15

    Domyślnie

    ja mam np to h2o,jest na pare ...płytki myje ładnie,ale fug juz nie....a mnie własnie na myciu fug najbardziej zależało.
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Kupiłam i bardzo żałuję.
    Siłę wyrzutu pary to moje stare żelazko ma 10 razy lepszą, ta stopka z froty, naciągana na niego ciągle się ściąga i złazi, siła mycia podłogi - żadna, więcej i efektywniej zrobię zwykłą ścierką niż tym goownem.
    Stanowczo więc odradzam zakup.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Chyba lepiej kupic odkurzacz lub czyscik parowy.
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  18. #18

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    ... mój popierdziela po bambusach i po płytkach ceramicznych wyśmienicie ... firma "Shark"

    ps - niniejszym oświadczam, że nie mam nic wspólnego z tą firmą i nie jest moją intencją jakakolwiek reklama tej firmy

    pozdróweńka
    unde venis et quo tendis

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul
    ... mój popierdziela po bambusach i po płytkach ceramicznych wyśmienicie ... firma "Shark"

    ps - niniejszym oświadczam, że nie mam nic wspólnego z tą firmą i nie jest moją intencją jakakolwiek reklama tej firmy

    pozdróweńka
    A już Cię podejrzewałam o reklamę

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony