dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 42

Temat: Mop parowy

  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał cieszynianka
    Cytat Napisał Chef Paul
    ... mój popierdziela po bambusach i po płytkach ceramicznych wyśmienicie ... firma "Shark"

    ps - niniejszym oświadczam, że nie mam nic wspólnego z tą firmą i nie jest moją intencją jakakolwiek reklama tej firmy

    pozdróweńka
    A już Cię podejrzewałam o reklamę
    ... no wiesz, ... Wszyscy wiedzą, że lubię rekiny ... z grilla

    pozdrówka
    unde venis et quo tendis

  2. #22

    Domyślnie

    dzieki za temat i polecone linki, tez zastanawiam sie wlasnie czy ten mop parowy jest rzeczywiscie taki ekstra czy pic na wode, zaraz przestudiuje temat ))))
    Kopnięty pies nie wyje tak, jak jego serce.

  3. #23

    Domyślnie

    czy pic na wode
    pic na wode.. kolega taki posiada.... pierwszy tydzien zachwyt jaki to fajny sprzet, drugi tydzien że jednak to chińszczyzna a zmywa tak sobie, trzeci tydzien -rozczarowanie...efekt koncowy stoi sobie w garażu...

  4. #24

    Domyślnie

    Ja korzystam od roku z mopa parowego i uwazm, ze jest kapitalny - praktyczny i skuteczny. Goraca para wszystko ze soba zabiera. W domu biegaja dwa psy wiec jest po kim sprzatac. Podlogi kamienne, gresowe swietnie umyte w wysokiej temperaturze.
    Jedyna dla mnie wada to kabel elektryczny, ktory czasem przeszkadza.

    Polecam jako doswiadczona uzytkowniczka

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bobek_Budowniczy
    czy pic na wode
    pic na wode.. kolega taki posiada.... pierwszy tydzien zachwyt jaki to fajny sprzet, drugi tydzien że jednak to chińszczyzna a zmywa tak sobie, trzeci tydzien -rozczarowanie...efekt koncowy stoi sobie w garażu...
    ------

    A co takiego koledze nie odpowiada? Jest zly bo 'tak' czy podaje konkretne powody?

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar zuz@nka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    9.937
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    228

    Domyślnie

    Cytat Napisał Iwa_P
    Cytat Napisał Bobek_Budowniczy
    czy pic na wode
    pic na wode.. kolega taki posiada.... pierwszy tydzien zachwyt jaki to fajny sprzet, drugi tydzien że jednak to chińszczyzna a zmywa tak sobie, trzeci tydzien -rozczarowanie...efekt koncowy stoi sobie w garażu...
    ------

    A co takiego koledze nie odpowiada? Jest zly bo 'tak' czy podaje konkretne powody?
    zdecydowanie się pod tym podpisuję tylko zachwyt skracam do dwóch razy użycia: pierwszy i ostatni

  7. #27

    Domyślnie Myjka parowa , mop parowy , parownica

    Macie doświadczenia z takimi urządzeniami muszę sobie sprawić na metry kafli i nie wiem czy warto takie za 300-400 zł czy jakiś Karcher kole 1000???
    Miło być ważnym, ale ważniejsze być miłym.

  8. #28

  9. #29

    Domyślnie

    hehe dzieki jak zawsze moc tematów.
    Miło być ważnym, ale ważniejsze być miłym.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał Iwa_P Zobacz post
    Ja korzystam od roku z mopa parowego i uwazm, ze jest kapitalny - praktyczny i skuteczny. Goraca para wszystko ze soba zabiera. W domu biegaja dwa psy wiec jest po kim sprzatac. Podlogi kamienne, gresowe swietnie umyte w wysokiej temperaturze.
    Jedyna dla mnie wada to kabel elektryczny, ktory czasem przeszkadza.

    Polecam jako doswiadczona uzytkowniczka
    dopiero trafiłam na ten watek,szukam mopa parowego.czy polecasz jakąś firmę?Ja na próbę miałam taki zwykły kupiony na placu za grosze,byłam bardzo zadowolona,ale się połamał teraz szukam solidnego.

  11. #31

    Domyślnie

    Ja skusiłam się. Zakupiłam i się rozczarowałam. Pieniądze wyrzucone w błoto. Na gresie polerowanym totalna porażka chociaż nie kupowałam dla polerowanego ale do gresu w satynie w wiatrołapie. Maże się to , zostawia smugi, kabel się plącze, totalna porażka. Szkoda forsy, lepiej do kosmetyczki albo na masaż iść.
    Już mam dość zimy!!!!!!!!!!!!!!!

  12. #32

    Domyślnie Paradyz Tender Viola Mozaika pod prysznic moze byc?

    witajcie, chcielismy z Żoną położyć tą mozaikę pod prysznicem i zamontować odpływ liniowy, bez brodzika..
    wykonawca twierdzi, że jest przeciwny takiemu rozwiązaniu, bo te płytki mają nasiąkliwość 10% i i nie da gwarancji
    na wykonawstwo, ze moga odpadac itp..

    mialo to byc fugowane fugą epoksydową i zastanawiam się czy to faktycznie możliwe że plytka niby lazienkowa i ma robic takie problemy...?

  13. #33
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    annol

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Legnica
    Kod pocztowy
    59-200
    Posty
    109

    Domyślnie

    Chciałabym ponowić temat. Czy ktoś może polecić konkretny model mopa? Zastanawiam sie nad zakupem ale nie wiem jaki wybrać. Chciałabym aby zdał egzamin w moim nowym domu

  14. #34
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Amoniaq

    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    7

    Domyślnie

    Ja się też skusiłam pod wpływem reklam. Na początku wszystko pięknie i cacy. Co tam, kupiłam dla rodziców drugi egzemplarz. Po miesiącu zaczęły się problemy z wyrzutem pary. Po pół roku o używaniu można zupełnie zapomnieć, o suchych podłogach mimo zmian nakładek też. Rodziców mop, używany co 2 mies. jeszcze jakoś działa. Mój niestety wylądował w śmietniku. Wyrzucona kasa

  15. #35
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar gosia86
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Okolice Wrocławia
    Posty
    475

    Domyślnie Mop parowy

    Ponieważ zbliża się upragniony czas przeprowadzki, zbliża się również sprzątanie domu po zakończeniu budowy
    Zastanawiam się nad kupnem mopa parowego

    Może ktoś z Was ma takie urządzenie i podzieli się opinią na jego temat??

    dodam tylko że mam ponad 40m2 białego gresu polerowanego z białą fugą i potrzebuje czegoś do jego czyszczenia
    14.02.2012 Oby się udało...

  16. #36
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar olgusieniunieczka
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    Łódź
    Posty
    1.960
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    Gosia, ja mam taki mop marki Arlette czy jakoś tak, do tego końcówki do czyszczenia fug i inne, których nie używam. Ostatnio na święta myłyśmy ustrojstwem płytki u mojej mamy i jej 8 letnie fugi- już dawno zapomniałyśmy , że miały taki kolor!
    Mop jest rewelacyjny dla każdego, kto ma dużo płytek. Ale ostrzegam, roboty przy takim myciu jest sporo. Przynajmniej w moim modelu. Po użyciu podłoga jest mocno mokra i trzeba ją jeszcze przetrzeć wilgotnym mopem, żeby zebrać "odparowany" brud.

  17. #37

    Domyślnie

    Polecam mopo cykliniarke PSM 200 z AutoPilotem
    firma tania z rosji lat 20 2 w jednym - piękno i natura
    mąż będzie zadowolony
    Ostatnio edytowane przez marek m ; 06-09-2012 o 01:41

  18. #38
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    annacyrana

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sędziszów Młp
    Kod pocztowy
    39-120
    Posty
    10

    Domyślnie

    Nie polecam takiego mopa. Podłoga zawsze jest mokra przez długi czas, można się poślizgnąć a do tego nie da się nim czyścić parkietu.
    Reklamy są zabronione Regulaminem FM - 2.4

  19. #39

    Domyślnie

    Korzystam od jakiegoś czasu z mopa parowego . Ogólnie jestem zadowolona, mam dość duży dom, więc wymiernie mogę porównać czas sprzątania na przykład pokoju dziennego, w wiele szybszy i mniej męczący, a przy okazji mogę równolegle sprzątać na sucho i na mokro. Nie ukrywam, że jest to dla mnie zmiana na lepsze, tym bardziiej, że ten mop parowy jest lekki i daje się łatwo prowadzić,
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 24-07-2019 o 14:45 Powód: Reklamy są niezgodne z regulaminem forum.

  20. #40
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    RafiRuX

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Olsztyn
    Kod pocztowy
    10-139
    Posty
    53

    Domyślnie

    Cytat Napisał osowa Zobacz post
    Co do mopa:

    niemalże każdego dnia zastanawiałam się (zwłaszcza, iż teraz metraż znacznie się powiększył);
    czy istnieje cudowne urządzenie, które ułatwi mi życie i sprawi, iż czas poświęcony sprzątaniu stanie się znacznie krótszy, a ja będę oddawać się temu zajęciu z prawdziwą przyjemnością? i oto proszę, jakby ktoś czytał w moich myślach i jak domniemam w większości osób mających własne „em ileś tam” nagle jak za dotknięciem cudownej różdżki na ekranie telewizora pojawia się reklama sprzętu, który nie mniej nie więcej jest idealnym odbiciem marzeń!!! No i jak tu się proszę państwa nie skusić, no jak? choć zazwyczaj twarda jestem w tych sprawach i omamić się nie daję, tym razem ulegam sugestii podprogowej czy jak ją tam zwał i wydobywam ostatnie zaskórniaki na to cudo, dzięki któremu mam wieść lekki żywot a jakże, czekam niecierpliwe na przesyłkę, i wyobraźni już widzę siebie siedzącą przy kawusi uśmiechniętą i wypoczętą, wpatrującą się z błogim zadowoleniem w błyszczącą podłogę!
    tyle wyobraźnia, a rzeczywistość?
    ta zgoła jest twardsza niż ja, jak się okazuje
    mop, i owszem myje, ale o zgrozo! nie sam! Jak to nie sam?! A co z czasem, który miałam spędzić przy filiżance małej, czarnej i aromatycznej? Uhm… ulatnia się jak aromat, ech! tyle, że jeszcze szybciej. Mało tego, namachać się muszę, że hej, bo mop ciężki jak tysiąc diabłów razem wziętych a może i więcej :0 jakiś plus z tego? no tak, oszczędność na fitnesclubie, mięśnie same się wyrabiają, nawet nie wiadomo kiedy a co z tym brudem, znika samoczynnie w magiczny sposób? otóż, z pierwszej płytki znika, fakt! ale drugą czy trzecią już raczej brudzi niż cudownie odnawia a najgorsze okazuje się to kulanie się paprochów za wkładką, mimo, iż podłoga dosłownie przed samym myciem była dokładnie wysprzątana z wszelkiego kurzu miotłą. Czy jak za dotknięciem różdżki wymywa fugi? Raczej nie, a właściwie zdecydowanie nie, bardziej nawet nagarnia w nie pod ciśnieniem brud z wkładki
    sumując; idzie tym myć, ale trzeba dużo samozaparcia, ja na sto metrów mam 12 wkładek z mikrofibry, przeliczając, zmieniam wkład średnio co dziesięć metrów, wtedy jest w miarę ok.
    dlaczego uparcie używam tego „cuda”? bo to jedyny jak do tej pory sprzęt, który radzi sobie z gresem w sposób w miarę mnie zadawalający – znaczy, nie zostawia znaczących smug, podłoga się bardziej błyszczy niż po użyciu mopa ultra viledy nawet przy udziale najlepszych środków czyszczących, czy po czyszczeniu na tysiąc i jeden sposobów wynikających z porad forumowiczów typu: ocet, ludwik, płyn do szyb, czy nawet sama woda. Raz jeszcze sumując; jeśli do gresu, jestem na tak, acz nie do końca.

    P.S. drewna tym w życiu bym nie myła, za duże ryzyko, mop zostawia znaczne ilości wody, więc resztę podłóg i schody myję zwykłym.
    Ja pierdziele. Dobrze, że to przeczytałem.

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony