dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 33 z 33
  1. #21
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sgier

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-612
    Posty
    29

    Domyślnie

    Podnosze temat, czy macie już jakieś opinie na temat jednostek centralnych.
    BTW właśnie zamówiłem model TS2 wraz z całym zestawem i orurowaniem.

  2. #22
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aleksand

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-354
    Posty
    14

    Domyślnie

    miałem beama i się spalił kupiłem borysowskiego i jestem zadowolony lepsza filtracja i cenowo nie są drodzy teraz jest chyba nawet jakaś promocja na odkurzacze- swój kupiłem niedawno i udało mi się z tej promocji skorzystać

  3. #23
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aleksand

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-354
    Posty
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał KRUSZYNO Zobacz post
    nnnnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeee eeeeeeee dawaj z nim do serwisu
    I co było przyczyną ?

  4. #24

    Domyślnie

    Witam, ja wlasnie dzis otrzymalem jednostke TS2 z osprzetem. Pierwsze wrazenie niespecjalne jesli zwiaze sie je z wydana suma. Co do dzialania i efektywnosci sie nie wypowiem w tym czasie ale zwracajac (pierwsze wrazenie) uwage na wykonanie...sama jednostka jest jeszcze wzgledna choc za ta kwote mozna oczekiwac czegos wiecej, moze czegos bardziej efektownego niz to co dostajemy, ale nie w tym rzecz, ma to przeciez dobrze dzialac a nie wygladac, nie jest to mebel w salonie...i jesli jeszcze na to moge przymknac oko, to na jakosc weza i szczotek a w szczegolnosci szczotek juz nie za bardzo. Tak prostych i niedorobionch szczotek jeszcze nie widzialem, a przerobilem juz zarowno markowe odkurzacze jak i najtansze chinskie egzemplarze kupione na promocji za nawet mniej niz 100zl w markecie spozywczym, jakosc jest zenujaco niska, zwykly odlew, nie "uzbrojony" w kompletenie nic, zadnych obwodek gumowych (wiekszosc szczotek dzis to ma, zapobiega to np obijaniu mebli), czesc dolna zupelnie niczym nie wykonczona, zadnego wlosia, gumy, filcu, nic ! takiego tandetnego wyrobu nie widzialem.
    aha...niby to nie klopot w dzisiejszych czasach ale zestaw nie byl nawet wyposazony w kolki montazowe do zawieszenia jednostki centralnej

    wieszak na waz...rowniez nic szczegolnego - zwykly wygiety drut zgrzany w 2 miejscach w kolorze czarnym

    lepsze wieszaki na rure do odkurzacza oferuja np firmy robiace szafy wnekowe na wymiar, takie cuda jak pokazal mi facet jednej z takich firm moga przycmic caly ten zestaw ktory otrzymalem

    w zwiazku z wydana kwota zadowolenie zadne, mam nadzieje ze ulatwi zonie zycie ))

    nie polecilbym produktu chocby na wzgad estetyczny

  5. #25
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aleksand

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-354
    Posty
    14

    Domyślnie

    ja kupiłem model borysowskiego, ale droższy; nie brałem zestawu tylko sam sobie szczotki wybrałem i jestem zadowolony.
    Kupiłeś model budżetowy za niską cenę, a oni w ofercie mają duży wybór odkurzaczy jak i szczotek.
    a co do odkurzacza- to przy tej filtracji która się chwalą (cyklon) -ciągnie jak wariat- a to jest chyba w tym wszystkim najważniejsze
    mam go pół roku i jeszcze do kubełka nie zaglądałem
    Ostatnio edytowane przez aleksand ; 07-03-2013 o 11:31

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał jarek79kk Zobacz post
    Witam, ja wlasnie dzis otrzymalem jednostke TS2 z osprzetem. Pierwsze wrazenie niespecjalne jesli zwiaze sie je z wydana suma. Co do dzialania i efektywnosci sie nie wypowiem w tym czasie ale zwracajac (pierwsze wrazenie) uwage na wykonanie...sama jednostka jest jeszcze wzgledna choc za ta kwote mozna oczekiwac czegos wiecej, moze czegos bardziej efektownego niz to co dostajemy, ale nie w tym rzecz, ma to przeciez dobrze dzialac a nie wygladac, nie jest to mebel w salonie...i jesli jeszcze na to moge przymknac oko, to na jakosc weza i szczotek a w szczegolnosci szczotek juz nie za bardzo. Tak prostych i niedorobionch szczotek jeszcze nie widzialem, a przerobilem juz zarowno markowe odkurzacze jak i najtansze chinskie egzemplarze kupione na promocji za nawet mniej niz 100zl w markecie spozywczym, jakosc jest zenujaco niska, zwykly odlew, nie "uzbrojony" w kompletenie nic, zadnych obwodek gumowych (wiekszosc szczotek dzis to ma, zapobiega to np obijaniu mebli), czesc dolna zupelnie niczym nie wykonczona, zadnego wlosia, gumy, filcu, nic ! takiego tandetnego wyrobu nie widzialem.
    aha...niby to nie klopot w dzisiejszych czasach ale zestaw nie byl nawet wyposazony w kolki montazowe do zawieszenia jednostki centralnej

    wieszak na waz...rowniez nic szczegolnego - zwykly wygiety drut zgrzany w 2 miejscach w kolorze czarnym

    lepsze wieszaki na rure do odkurzacza oferuja np firmy robiace szafy wnekowe na wymiar, takie cuda jak pokazal mi facet jednej z takich firm moga przycmic caly ten zestaw ktory otrzymalem

    w zwiazku z wydana kwota zadowolenie zadne, mam nadzieje ze ulatwi zonie zycie ))

    nie polecilbym produktu chocby na wzgad estetyczny

    właśnie byłem u jednego dilera na Śląsku i oglądałem ten odkurzacz. z tego co mi tłumaczył to jest to seria ekonomiczna, zawierająca podstawowe szczotki. można też sobie dokupić pozostałe. cenowo wychodzi korzystnie, zwłaszcza że rurki i inne kształtki dają gratis. a co do samego odkurzacza to podciśnienie które daje jest dosyć spore, tłumaczył że to dlatego bo jest cyklon. a co do względów estetycznych- to ma wisieć w piwnicy i pracować, patrzeć na niego nie będę, wolę patrzeć na żonę

  7. #27

    Domyślnie

    może i stary temat, ale go odświeżę. dowiadywałem się o te gniazda borysowskiego to mają modele drogie, po 200 zł, ale są też tańsze gniazda po niecałe 40 zł.

  8. #28
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aleksand

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-354
    Posty
    14

    Domyślnie

    no właśnie, TS2 to produkt budżetowy. ma w sobie cyklon, nie ma tylko tyle elektroniki co mają w droższych modelach

  9. #29

    Domyślnie

    ja rowniez nie bralem zestawu, szczotki byly osobno skompletowane, podalem jakie i wrecz odradzono mi te z zestawu, a to co dostalem to jakis kicz, nie chce m yslec jakiej jakosci sa te ktore mi odradzono !

    calosc czyli jednostke (kawalek blachy z silnikiem i filtrem oraz zatrzaskowym kublem) rure z wlacznikiem i szczotki wyceniam nie wiecej jak na 1000 zl i to uwazam juz duza przesada
    za kwote 1000zl mozna kupic naprawde wysokiej klasy odkurzacz przenosny

    zdecydowalem sie na ten zakup tylko dlatego iz w domu ktory kupilem poprzedni wlasciciel wykonal instalacje wiec ja to dokonczylem bo draznily mnie te puszki w scianach a gipsowac nie chcielem ponownie tego

    moja opinia jest taka ze gdybym budowal kolejny dom to NA PEWNO by nie robil odkurzacza centralnego - lub inaczej nie kupilbym borysowskiego

    piszecie ze to jednostka niskobudzetowa....drozsze modele roznia sie tym ze maja diodowy wskaznik bledow lub wyswietlacz informujacy o zupelnie nie potrzebnych informacjach

    aleksand z tym ciagnieciem jak wariat to nie wiem jaka masz instalacje moze ze 2-3 gniazda ale u mnie rewelacji nie ma, zwykly workowiec z nowym workiem wciagnal by tego borysowskiego w calosci i wyplul z tylu z wielkim hukiem

    na prawde obektywnie stwierdzam ze to sprzet nie warty tych pieniedzy
    Ostatnio edytowane przez jarek79kk ; 19-03-2013 o 17:11

  10. #30
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aleksand

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-354
    Posty
    14

    Domyślnie

    dużo też zależy od wykonanej instalacji, czy wszystko jest szczelne. ja akurat po przesiadce z Beama na Borysowskiego poczułem różnicę.
    najważniejsze, żeby się borysowski dobrze sprawował

  11. #31
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Oli123

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Posty
    2

    Domyślnie

    Montuje odkurzacze 8 lat na beama nigdy klienci nie narzekali dobry produkt za dobrą cenę Vacu maid podobnie co do borysowskiego tragedia zaczęła sie jak wprowadzili nowe modele co prawda cena delikatnie spadła ale jakość poleciała na łeb nie polecam co 2 trafiał mi do serwisu ktory często rozkłada ręce i zrzuca winę na klientów. Teraz montuję Vacuflo i Vario Vac założyłem juz w sumie 16 narazie wszystko dobrze jak cos bedzie sie działo podziele sie info.ps. te pozytywne informacje na temat borysowskiego sądząc po stylu pisma to chyba sami piszą... Chyba muszą miec nuż na gardle?!

  12. #32
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Vacu-Maid

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-840
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam, reprezentuje Vacu-Maid i nie zauważyliśmy zwiększonej liczby urządzeń zgłaszanych do serwisu. Natomiast wszystkie reklamacje rozpatrujemy pozytywnie. Prawda jest taka, że nie ma firmy, w której nie zdarzają się awarie. Po to właśnie jest gwarancja, która zabezpiecza kupującego przed ewentualną awarią. Na jedno należy zwracać uwagę, nie wolno odkurzacza zostawić tynkarzom do sprzątania po budowie, bo niestety miał i pył gipsowy może zniszczyć każdy silnik. A te Vacu-Maid montuje naprawdę porządne. Jako jedyni oferujemy systemy Split, które już pracują po 20 lat. Jeśli chodzi o odkurzacze Borysowskiego, pomimo że to konkurencja, są naprawdę spoko

  13. #33
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Lukasz_Walo

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Łuków
    Kod pocztowy
    21-400
    Posty
    99

    Domyślnie

    Cytat Napisał Vacu-Maid Zobacz post
    Witam, reprezentuje Vacu-Maid i nie zauważyliśmy zwiększonej liczby urządzeń zgłaszanych do serwisu. Natomiast wszystkie reklamacje rozpatrujemy pozytywnie. Prawda jest taka, że nie ma firmy, w której nie zdarzają się awarie. Po to właśnie jest gwarancja, która zabezpiecza kupującego przed ewentualną awarią. Na jedno należy zwracać uwagę, nie wolno odkurzacza zostawić tynkarzom do sprzątania po budowie, bo niestety miał i pył gipsowy może zniszczyć każdy silnik. A te Vacu-Maid montuje naprawdę porządne. Jako jedyni oferujemy systemy Split, które już pracują po 20 lat. Jeśli chodzi o odkurzacze Borysowskiego, pomimo że to konkurencja, są naprawdę spoko
    Drogi kolega nie jako jedyni macie jednostki typu Split - wprowadził je Optimus, Aspilusa i Cyclovac w seri HD dla hoteli. Natomiast dwa pierwsze rozwiązania są dla klientów indywidualnych.

    Może rozszerzysz co jest takiego spoko w systemie Borysowskiego ?

    Psuja się faktycznie wszystkie jednostki ale zasada jest taka - 0 gipsu i płytek oraz sumienne czyszczenie filtrów ( chyba że mamy True Cyclonic) a jednostka pochodzi długie długie lata.

    Pozdrawiam

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony