dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Prośba o opinie o tej firmie z Wrocławia. Znalazłem b. korzystną ofertę grzejników stalowych. Co z jakością?

  2. #2

    Domyślnie

    No co jest Wrocławianie? Tak Was dużo w klubie, a jak ktoś z poza Dolnego Śląska to już zero pomocy? Przecież niektórzy są już po tym etapie i musieli się spotkać z tymi grzejnikami. Dlaczego ich nie wybraliście?
    Pozdr.

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    Grzejniki firmy Brugman znam od 1994 r.(byłem wtedy w tej branży) - wtedy sprowadzała je z Holandii firma Activa z Wrocławia. Grzejniki były badane w C.O.B.R.T.I INSTAL: spełniały wszystkie normy i były dopuszczone do sprzedaży. Wykonanie było bardziej estetyczne i dokładne niż ówczesnego głównego konkurenta PURMO firmy Rettig. Obecnie w firmie mam zamontowane Brugmany i dalej uważam je za lepsze niż np. PURMO

  4. #4

    Domyślnie

    Oj, Empi, nie złość się, jeśli ktoś z nas nie odpowiada, to znaczy, że nie ma nic do powiedzenia w temacie. Nie mamy animozji lokalnych

  5. #5

    Domyślnie

    Alanta - nawet przez chwilę tak nie pomyślałem, ale musisz przyznać, że "zagranie na uczuciach" przyniosło efekt. Pozdrawiam i dzięki anonimowemu.

  6. #6
    Guest

    Domyślnie

    A propos "zagrania na uczuciach" - to mieszkam ponad 400km od Wrocławia. Wracając do grzejników to radzę sprawdzić ich oryginalność. Te produkowane przez Brugmana mają na bocznych osłonach wytłoczonego dżokeja na koniu (właściciel Hans Brugman jest zapalonym dżokejem)

  7. #7

    Domyślnie

    To bardzo cenna rada. Dziękuję bardzo, szkoda tylko że nie wiem komu.

  8. #8

    Domyślnie

    Cześć Empi. Jak przeczytałem uwagę Anonimowego o „dżokeju” to okazało się, że u nas w firmie są zainstalowane m.in. właśnie grzejniki Brugmana. Rozmawiałem z naszym energetykiem i stwierdził, że są to grzejniki porządnej jakości i nie miał z nimi żadnych kłopotów. Ja ze swej strony dodam tylko tyle, że są one zainstalowane w sieci ogrzewanej z naszej kotłowni zakładowej (kotłownia węglowa), eksplatowane są jakieś 3 może 4 lata i poza tym, że są deko zabrudzone to nie widać żeby coś się z nimi działo! – pytanie tylko czy nadal utrzymują wysoki poziom jakościowy?
    Ja też trafiłem na niezłą ofertę tych grzejników – upust 20% - a to jest godne rozważenia.
    A tak swoją drogą to nieźle już jesteś zaawansowany z budową skoro myślisz o grzejnikach

  9. #9

    Domyślnie

    Robię co mogę
    A tak poważnie to na razie zbieram dane. Może jesienią.
    Pozdr.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony