dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. #1

    Domyślnie Gdzie w W-wie największy wybór płytek, gresów?

    Byłam raptem w dwóch miejscach na Bartyckiej. Tyle zdążyłam zrobić w sobotę.
    Może jest jakiś gigant, gdzie znajdę wszystkie możliwe firmy i przekroje cenowe?

  2. #2

    Domyślnie

    Spory wybór jest w TTW Opex ( Al. Jerozolimskie i Domaniewska ). Ja osobiście nie lubię Bartyckiej...
    ...jest się takim, jak miejsce, w którym się jest...

    Album zmagań http://foto.onet.pl/goxm8,w5k8c5tk8sgg
    http://images23.fotosik.pl/260/f4ebc9063e02f26cm.jpg

  3. #3

    Domyślnie

    Do oglądania polecam TTW Opex i Inwest Bud na Puławskiej 599, a potem zakupy w internecie na www.eplytki.pl lub w marketach budowlanych.
    Płytki, które w TTW Opex kosztują 86 zł/m2 kupiłam w Leroy Merlin za 28,50!
    Trochę czasu to wymaga, ale jaka satysfakcja!

  4. #4

    Domyślnie

    Sarabando, ciekawe jakie to płytki? Może do kuchni?
    Grazia-Ol

  5. #5

    Domyślnie

    Największy wybór to jednak na Bartyckiej, zwłaszcza na samym końcu tego terenu jest kilka wiekszych sklepów z cenami ponizej 150 zł/m2 (na końcu, czyli najdalej od Czerniakowskiej - nie wiem jak to wytłumaczyć).J.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grazia-Ol
    Sarabando, ciekawe jakie to płytki? Może do kuchni?
    Chodzi o te po 28,50?
    To hiszpańskie płytki LOFT SILVER (ceramika MARCONI) - mieli jakąś wyprzedaż.
    Mój mąż jest załamany...
    A dzisiaj prawie podjęłam decyzję, że na kominek to jednak musi być marmur RAIN FOREST GREEN \, który doprowadza mnie do obłędu...
    I Luby stwierdził, że teraz to i do salonu nie będzie mógł wchodzić.
    A kamień ten też znalazłam tanio...

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    cergres

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    2

    Domyślnie

    Ja moge dodac jeszcze sklep internetowy z plytkami

    www.lazienki24.pl

    Sprawdzalem eplytki ale lazienki24.pl dowozi do Warszawy wlasnym samochodem wiec mniejsza szansa ze cos sie uszkodzi tak jak w przypadku wysylki kurierem.
    Dodatkowo taniej znalazlem plytki Calle i Maxima
    Pozdrawiam


    Cytat Napisał Sarabanda
    Do oglądania polecam TTW Opex i Inwest Bud na Puławskiej 599, a potem zakupy w internecie na www.eplytki.pl lub w marketach budowlanych.
    Płytki, które w TTW Opex kosztują 86 zł/m2 kupiłam w Leroy Merlin za 28,50!
    Trochę czasu to wymaga, ale jaka satysfakcja!

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Sp5es

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    3.549

    Domyślnie

    Valdi w Ursusie przy al.Jerozolimskich, parę sklepów po drodze, sklepy na Jagiellońskiej 2 -8? Parę średnich sklepów, razem spory wybór.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sarabanda
    A dzisiaj prawie podjęłam decyzję, że na kominek to jednak musi być marmur RAIN FOREST GREEN \, który doprowadza mnie do obłędu...
    I Luby stwierdził, że teraz to i do salonu nie będzie mógł wchodzić.
    A kamień ten też znalazłam tanio...
    Sarabanda, mnie do obłędu doprowadza Rain Forest Brown nieszlifowany
    Gdzie znalazłaś tanio???????
    Co prawda nie na kominek, ale MUSZĘ kupić taką płytę, najwyżej będzie wisiała jako obraz

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Obstawiam Greston przy Krakowskich.
    Trzeba byc bardzo wybrednym , zeby tam czegos nie kupic

  11. #11

    Domyślnie

    rrmi, dzięki Stronę juz odwiedziłam, ale nic mi to nie dało i będę musiała tam pojechać

  12. #12

    Domyślnie

    Całowicie zgadzam się się z rrmi. Profesjonalna obsługa widać że ma się do czynienia z fachowcami. Zresztą jest to chyba jedyny taki duży salon w Wawce gdzie maja kompletnie zaaranzowane lazienki i taki wybor ceramiki i plytek Wybralem tam plytki do salonu nibawem wracam po 2 lazienki :lol:
    www.greston.pl

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Sarabanda ja też choruje na Loft Silver U mnie znalazłam po ok 38zł/m2 ale to 2 gatunek.
    Kupowałaś same płytki czy dekory też? Kurcze ja mam 100km do Wawy ale moze warto jechać za tymi płytkami
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał mayland
    Sarabanda ja też choruje na Loft Silver U mnie znalazłam po ok 38zł/m2 ale to 2 gatunek.
    Kupowałaś same płytki czy dekory też? Kurcze ja mam 100km do Wawy ale moze warto jechać za tymi płytkami
    Mayland!
    Zbyt rzadko zaglądam na Forum i odpisuję dopiero teraz...
    Jutro będę w LM i sprawdzę (mam nadzieję, że nie za późno) czy jeszcze mają te płytki w promocji, ja je kupowałam chyba we wrześniu i odbierałam w ubiegłym tygodniu.
    Różnie to wygląda z promocjami...

    Za dekory płaciłam już bez promocji, coś około 50 zł za płytkę ze wstawionymi kwadratami.

  15. #15
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    KasiaGórka

    Zarejestrowany
    Aug 2019
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-496
    Posty
    2

    Domyślnie

    ja tez miałam spory problem bo na bartyckiej taki misz masz, że ból głowy jeden. w koncu pojechalam do piaseczna i tam mają wszystko normalnie poukładane że mozna poogladac, zdecydowałam sie na płytki gresowe marmuropodobne marki Ricordena dla mnie przepiekne 60x120, polecam zajrzec do nich https://plytki-warszawa.in360.pl

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony