dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 13
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 260
  1. #21

    Domyślnie

    Bartt - podziękowania i szacuneczek - taki rozkład jazdy to nieoceniona pomoc. Thx i respect

  2. #22

    Domyślnie

    cóż ja mogę powiedzieć - SUPER- dzięki za pomoc jest naprawdę nieoceniona!!!!!
    Pozdrawiam
    będę miała swój dom z trawnikiem

  3. #23

    Domyślnie

    ooo to mi się przyda

  4. #24

    Domyślnie

    Ciao

    Bardzo fajny i dokladny. Jezeli Bartt sie nie obrazi to pozwole sobie na wykorzystanie jego harmonogramu w inny sposob. Wsadzilem calosc w tabele Excel i dodalem proste rubryczki do podliczania wszystkiego, to tak dla masochistow takich jak ja ktorzy chca wiedziec ile juz wydali

    Jezeli ktos ma zamiar sie codziennie denerwowac to mozecie to sciagnac tutaj (archiwum ZIP 313kb)
    A tak powaznie to na pewno pomoze w utrzymaniu wydatkow pod kontrola - poprawki mile widziane

  5. #25

    Domyślnie

    do filipsa:
    pobrałam, dzięki, u mnie też na razie tylko 38 zł za mapkę
    zofija

  6. #26

    Domyślnie

    Ciao
    Holerka - robilem to pozno i brak bylo formatowania automatycznego

    Poprawilem - przepraszam

  7. #27

    Domyślnie

    Filips - brawo za pomysł i wykonanie. Choc pewnie można byłoby - jak ktos sie lubi katowac - liczyc jeszcze takie pozycje jak np koszty kredytu na zakup działki czy budowę domu, opłaty i podatki (notariusz, wpisy etc)) koszty wyceny oraz ewentualnie koszty uzbrojenia coby obraz nakładów finansowych był pełny
    Ale im więcej takich dobrych dusz umieszczających gotowce tym łatwiej obecnym i przyszłym użytkownikom forum

  8. #28

    Domyślnie

    Hej! To takie niesmiałe zawołanie, bo jestem nowicjuszka w wielu tematach budowlanych. To forum to jedynja moja nadzieja i wsparcie, więc takie inicjatywy sa dla mnie bardzo budujące!!! Dziękuję.
    makabu

  9. #29

    Domyślnie

    BARTT ! Wielkie dzięki za harmonogram!!! Oświecony został także nasz nie douczony kierownik z bożej łaski , widniejacy jedynie na pieczątce. Wręczyłam mu Twój plan z pozdrowieniami , aby się nieco dokształcił.

  10. #30

    Domyślnie

    Bartt wielkie dzięki właśnie piszę umowę, bardzo mi pomogłeś

  11. #31

    Domyślnie

    Dzięki Bartt i Filips, już sobie ściągnęłam i zapewne niedługo zacznę się katować , bo dopiero jestem na etapie kupna dzialki.
    Myślę, że dzięki temu da się jakoś te wszystkie wydatki utrzymać w ryzach, ale to jeszcze przede mną.
    Pozdrawiam

  12. #32

    Domyślnie

    Dziękuję wszystkich pomagającym, umowa napisana i jest w czytaniu...zobaczymy co na to ekipa, co?

  13. #33

    Domyślnie

    ojej jestem pod wrazeniem!!!!!!!!!! czegoś takiego tutaj szukałam
    jest to mój pierwszy post, i bardzo sie cieszę,że w takim miejscu, zamierzam sie ostro juz wziąć do roboty-skoro taki plan działania mam!

    a oto moj wymarzony domek+ niewielki przeróbki!

    http://agrobisp.com.pl/cgi-bin/store...tem=183&usid=1
    vg-m

  14. #34
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar tycoPL
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    2

    Domyślnie

    Bart, rozumię że korzystałeś z jakiegoś oprogramowania do Zarzadzania Projektem. Może jest możliwość uzyskania od Ciebie takiego pliku z pełnym harmonogramem np. w MS Project ?
    "...Niemożliwe to tylko wielkie słowo rzucone na wiatr przez maluczkich, którzy godzą się z naturalną koleją rzeczy, zamiast wykrzesać siły, by ją zmienić.
    IMPOSSIBLE IS NOTHING. ..."

  15. #35
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar HenoK
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    9.474
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Cytat Napisał tycoPL
    Bart, rozumię że korzystałeś z jakiegoś oprogramowania do Zarzadzania Projektem. Może jest możliwość uzyskania od Ciebie takiego pliku z pełnym harmonogramem np. w MS Project ?
    Bart na Forum ostatnio się nie pojawia.
    Ostatni swój post napisał 10-Lut-2004 10:45:24 .

  16. #36

    Domyślnie

    Znalazłem w necie i moze komus sie przyda:
    Scenariusz działań przy budowie domu


    Hymm na podgladzie jakos nie wyglada wiec na wszleki wypadek dam linka do strony gdzie mozna to znalesć

    http://www.omega.lublin.pl/budowa.php

  17. #37
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar tycoPL
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    2

    Domyślnie

    Oldswan, dziękuję Ci bardzo za przesłana stronkę..
    Właœnie robię quasi - uniwersalny harmonogram w MS Project (dużo firm w Polsce już posiada ten program). Jeżeli Admin mi pozwoli to się go postaram opublikować na FORUM po to aby inni mieli możliwoœć weryfikacji i ewentulanie mogli wstawić poprawki. Wydajem mi się, że każdemu może się taki harmonogram przydać. Mam zamiar także uwzględnić koszty, wtedy będzie możliwoœć zobaczenia samemu jakie tak naprawdę ponosi się koszty budowy. Wszyscy uwzględniajš tylko materiały, koszty firm zewnętrznych itp. (p. Kosztorys) a zapominajš o pracy własnej, o swoim poœwięconym czasie czyli -kosztów "Project Managera". Im więcej czasu poœwięcimy wspólnie na planowaniu tym póŸniej mniej czasu będzie potrzeba na wykonanie budowy!
    "...Niemożliwe to tylko wielkie słowo rzucone na wiatr przez maluczkich, którzy godzą się z naturalną koleją rzeczy, zamiast wykrzesać siły, by ją zmienić.
    IMPOSSIBLE IS NOTHING. ..."

  18. #38
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar SylwekW
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    505
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie Super dzięki

    Wielkie dzięki dla Bartt-a i dla filips'a.

    Dla takich jak ja to jest jak gwiazdka z nieba.

  19. #39

    Domyślnie

    witam,
    zapomniales o datach chyba. harmonogram to m.in.daty.
    Er.
    Trouble shared is a trouble halved...

  20. #40
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Hanula

    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Posty
    423
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Robota godna elity Forum, ja również jak wiekszość wydrukowałam go sobie do odkreślania, albowiem zaczynam właśnie chodzenie po urzędach (jak zdam na prawko to jeżdżenie - jutro egzamin - ale się boję). Pozdrawiam

Strona 2 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony