dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie

    O ile nie oszalejemy od informacji ściśle budowlanych, którymi z wielką satysfakcją zalewają nas kolejni "fachwocy" !!!!!!!! A my artyści jesteśmy o Boże!!!
    Trzymajcie za nas kciuki !!!!!!!!!

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Trzymam..powodzenia

  3. #3

    Domyślnie

    Witajcie towarzysze doli - niedoli. My też zaczynamy wiosną. Wykonaliśmy już pierwszy ruch - przesunęliśmy termin rozpoczęcia budowy o 2 tygodnie z powodu trwającej nadal zimy..............

  4. #4

    Domyślnie

    Jak miło że razem czekamy na wiosnę. Ja już nie mogę się doczekać. Wszystkie papiery gotowe, ekipa zamówniona, no i cegła wjedzie na działkę lada chwila. Mnie marzy się już zagospodarowanie części działki w jakąś miłą zieleń. Podzieliłam działkę na część gdzie będzie budowa no i na "moją" - gdzie będę działać jak tylko będzie można. Wiosno chodź już do nas!!! Pozdrawiam

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    Ale fajnie.
    Niech sobie inni buduja- Ty sobie poogrodnikujesz.
    Ja tez to lubie.
    A wlasnie- kupilam sobie muratora. Dolaczony jest do niego CD z programem do projektowania ogrodu. Moja ocena 3+

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agnes

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    577
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    Ja tez lubie ogrodnikować ,nie moge się doczekać wiosny!!!!!
    Ale najpierw musimy doprowadzic teren po budoqwie do porządku .Na terenie mojej działki był sad,trzeba wszystkie korzenie powyrywać ,stały jakies szopy-trzeba rozbic i wywieźć stare fundamenty,nawieźć ziemi.jednym słowem dużo duużo pracy przed rozpoczeciem ogródkowania

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    a mi ten program wogóle sie nie otwiera buuuuu

  8. #8

    Domyślnie

    My też czekamy na wiosnę
    Fundamenty stoją materiał czeka u producenta a my w domu kupiłam całe mnóstwo nasion nawet nie mam pojęcia jak to się sadzi ale mam kącik na działce na warzywa zakladam ogródek eksperymentalny.
    A oprócz tego wariuję od dobrych rad tych którzy już zbudowali często sprzecznych. Mamy wielką ochotę zacząć popełniać już własne błędy oby do wiosny

  9. #9
    Guest

    Domyślnie


    Teska </br> pewnie ma jakies "wymagania sprzetowe".

  10. #10
    Guest

    Domyślnie

    < BR > Teska </BR> pewnie ma jakies "wymagania sprzetowe".

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony