dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agnes

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    577
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    lat,drugie Mówić o sobie jest najtrudniej.Jeden sie ocenia zbyt nisko,drugi zbyt wysoko.Ja należę do tych drugich więc o samej sobie nie bedę zanudzać .Oboje z mężem pracujemy,dwoje dzieci jedno 9 lat-syn ,drugie 2-córka.Ja mam 30-stkę po prostu lubię to .Jesteśmy energiczni i niecierpliwi ,przez co całokształt pojęcia "budowa" posuwa się dość szybko do przodu.W grudniu kupiłam działkę,załatwiłam decyzję o warunkach .Tuż po świętach będę miała pozwolenie,ekipy poumawiane ,materiały zamówione , działka przygotowana,sprawy mediów rozwiązane .Urwanie głowy,brak czasu na cokolwiek ,a ja jeszcze muszę znaleźć czas na siłownię ,zaznaczam,że należę do osób o drobnej acz wysokiej posturze .Dzisiaj idę sobie poćwiczyć.Może się to przyda.

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agnes

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    577
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    Pierwsze dwa słowa /patrz wyżej/są nieistotne .Jakaś awaria lub pomyłka musiała zaistnieć.

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agnes

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    577
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    Przedstawiłam sie na początku i przypominam się na końcu.Przede mną przeprowadzka ,na święta będę już w nowym domciu.Poszło szybko,ponieważ mój mąż pracuje u mnie na etacie jako budowlaniec.We wrześniu odszedł z pracy i zajął się budową (tymczasowo)Licząc od kwietnia do grudnia - wyrobiłam się z budową w 9 m-cy Dziwne?Tak jak nowe dziecko w rodzinie Pewnie że czeka nas i tak jeszcze wiele roboty ale już na miejscu - to co innego.No i co mozna powiedzieć z perspektywy czasu budowy -tyle,że jest to niesłychany zapiernicz ,trochę podupadły mi nerwy ,zaczęłam cierpieć na bezzsenność ale za to rzuciłam palenie tyle dobrego z tego wynikło.Budowa to naprawdę jak małe dziecko,tyle czasu trzeba jej poświęcać a ile wyrzeczeń ,z tymże potem jest ta satysfakcja no i może zaczną wychodzic pewne usterki ,ale to wszędzie. Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie innego scenariusza- takiego bez budowy,byłoby to puste i takie jakieś nijakie

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Hmm
    ....masz dobrze..nie moge doczekac sie kiedy Ja na świeta bede w swoim domku
    Bajecznego mieszkania w domku
    Teska

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agnes

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    577
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    Dzięki,każdy budujący przeżyje taki moment,ale jest to okropnie ciężka praca /przeprowadzka,wykańczanie/ Przypłaciłam to wszystko chorobą /małe przeziębienie,z którego nie moge wyjść bo nie mam czasu na kurację/Ale mimo wszystko naprawdę fajna sprawa

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    nie moge sie doczekać..
    a bezzsenność..własnie cały czas mysle,że komin zle wymurowany..ze cos jest nie tak..
    ale przez zime odpocznę..i na wiosne zabieram sie dalej za budowanko..
    Agnes...czym teraz ogrzewasz dom?
    Pozdrawiam

  7. #7
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agnes

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    577
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    Na razie kominkiem /z instalacja rozprowadzającą/ Instalację co mam zrobioną ale jeszcze nie mam pociągniętego gazu .Ponoć wiosną gazownia zacznie coś w tym kierunku działać .zmuszona jestem więc ogrzewać tylko kominkiem,ale jest ciepło z tymże wiadomo trzeba ten kominek obsługiwać - ale to robi mąż.No i te mrozy.Dzisiaj w nocy było -20.W sypialni więc dogrzewam się nocą grzejnikiem elektrycznym.

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Ja tez chce zrobic kominek z rozprowadzeniem..i mam nadzieje ze jak bede w domu to własnie tym bede palić..gaz w tym roku ma ja zrobić..
    Moja chałupka ma 145 m2 z garazem..we wszystkich poieszczeniach chce rozprowadzic ciepło z kominka.Napisz czy w łazience tez masz nawiew? i jaki masz wkład?
    własnie ..a gdzie mieszkasz...Ja buduje koło Szczecina..
    Teska

  9. #9
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agnes

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    577
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    Też po tej stronie Polski tylko na samym dole-Zgorzelec

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Witaj

    byłam w Zgorzelcu jeden raz
    Pozdrawiam

  11. #11
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agnes

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    577
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    W Szczecinie bywałam ale to zazwyczaj po drodze nad morze fajne tereny ,blisko morze ,ja mam za to bliżej nad morze Śródziemne

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony