dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 597 z 755
Pokaż wyniki od 11.921 do 11.940 z 15096
  1. #11921
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar qbek17
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.089

    Domyślnie

    Cytat Napisał Innovenergy Zobacz post
    Bezpodstawne czy nie, rozstrzygnie moderator tego Forum.
    To proponuję zgłosić sprawę do moderatora i przestać rzucać bezpodstawne oskarżenia. Jakoś od prawie 10 lat jestem na tym forum i nigdy nie było problemu, aż nagle pojawiacie się wy i oskarżacie mnie o podkopywanie waszego biznesu? dopóki się tu nie zaczęliście ogłaszać nawet nie wiedziałem o waszym istnieniu...

    Pański model urządzenia
    Bardzo proszę o wskazanie posta w jakim wskazuję na "mój model urządzenia" - chętnie się dowiem jakie ono jest

    Jeżeli nadal w różnych wątkach będzie Pan odnosił się bezpośrednio do nas, będziemy reagować jak wyżej, demaskując Pana jako montera konkretnego modelu zmiękczacza jonowymiennego.
    Wy mnie demaskujecie? A od kiedy to ja się ukrywam?
    Pracuję w tej branży od wielu lat, mam styczność z wieloma technologiami domowymi i przemysłowymi (tylko jakimś trafem nigdy nie spotkałem w żadnej poważnej aplikacji waszej technologii), a na forum polecałem i polecam różne technologie bo różne są problemy (nie tylko zmiękczacze). Boli was, że mam na to jakieś argumenty a wy chcecie przekonać ludzi "na słowo"?
    Zapłaciliście za profil - OK. Macie prawo pisać swoje reklamy wprost. Ale nigdzie nie macie zagwarantowane, że nikt nie będzie podważał tego co oferujecie...

    A osobiste wycieczki możecie sobie darować - to forum merytoryczne a nie pudelek...

    jest kompletnie zafiksowany tylko na oferowanym przez siebie produkcie.
    Jestem zafiksowany na kilkudziesięciu technologiach i produktach, z których można złożyć kilka tysięcy kombinacji zestawów.

    I nadal nie wyjaśniliście dlaczego akurat wasza technologia nie może działać w połączeniu z innymi rozwiązaniami...

    Szkoda, bo faktycznie dysponuje Pan sporą wiedzą w zakresie oferowanego przez siebie rozwiązania, warto byłoby nieco poszerzyć horyzonty.
    Dziękuję za uznanie. Przyznaję, że dzięki wam poszerzyłem swoją wiedzę o to co jest dostępne w temacie waszej technologii. Niestety nie rozwiało to moich wątpliwości. A wasze nastawienie do rynku, konkurencji i klientów po prostu śmieszy, przeraża i odstrasza od jakiejkolwiek myśli o współpracy z wami...

    Przy okazji, może Pan tu przedstawi badania dotyczące wypłukiwania rozmaitych substancji z oferowanego przez Pana urządzenia jonowymiennego?
    Jakbym dysponował własnym modelem urządzenia i miał na niego wystawiony atest PZH to bym to zrobił. A że takowego nie posiadam to niestety nie mogę spełnić waszej uprzejmej prośby.

  2. #11922
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Innov_

    Zarejestrowany
    Nov 2019
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    54-611
    Dzielnica
    Stanisławowska 47
    Posty
    310

    Domyślnie

    Cytat Napisał qbek17 Zobacz post
    To proponuję zgłosić sprawę do moderatora i przestać rzucać bezpodstawne oskarżenia. Jakoś od prawie 10 lat jestem na tym forum i nigdy nie było problemu, aż nagle pojawiacie się wy i oskarżacie mnie o podkopywanie waszego biznesu? dopóki się tu nie zaczęliście ogłaszać nawet nie wiedziałem o waszym istnieniu...


    Bardzo proszę o wskazanie posta w jakim wskazuję na "mój model urządzenia" - chętnie się dowiem jakie ono jest


    Wy mnie demaskujecie? A od kiedy to ja się ukrywam?
    Pracuję w tej branży od wielu lat, mam styczność z wieloma technologiami domowymi i przemysłowymi (tylko jakimś trafem nigdy nie spotkałem w żadnej poważnej aplikacji waszej technologii), a na forum polecałem i polecam różne technologie bo różne są problemy (nie tylko zmiękczacze). Boli was, że mam na to jakieś argumenty a wy chcecie przekonać ludzi "na słowo"?
    Zapłaciliście za profil - OK. Macie prawo pisać swoje reklamy wprost. Ale nigdzie nie macie zagwarantowane, że nikt nie będzie podważał tego co oferujecie...

    A osobiste wycieczki możecie sobie darować - to forum merytoryczne a nie pudelek...


    Jestem zafiksowany na kilkudziesięciu technologiach i produktach, z których można złożyć kilka tysięcy kombinacji zestawów.

    I nadal nie wyjaśniliście dlaczego akurat wasza technologia nie może działać w połączeniu z innymi rozwiązaniami...

    Dziękuję za uznanie. Przyznaję, że dzięki wam poszerzyłem swoją wiedzę o to co jest dostępne w temacie waszej technologii. Niestety nie rozwiało to moich wątpliwości. A wasze nastawienie do rynku, konkurencji i klientów po prostu śmieszy, przeraża i odstrasza od jakiejkolwiek myśli o współpracy z wami...


    Jakbym dysponował własnym modelem urządzenia i miał na niego wystawiony atest PZH to bym to zrobił. A że takowego nie posiadam to niestety nie mogę spełnić waszej uprzejmej prośby.
    Pańskie liczne posty promocyjne i zniesławiające konkurencję (nie tylko nas) zostały zgłoszone do moderatora i to tam nastąpi w Pańskiej sprawie decyzja.

    Nie będziemy tu promować Pańskich produktów, przecież zachwyconych Pańskimi wpisami potencjalnych klientów kieruje Pan na kontakt przez prywatne wiadomości, choć ktoś potrafiący przeanalizować treść Pańskich wpisów, a takimi, mamy nadzieję, okażą się moderatorzy, będzie w stanie Pana zdemaskować, skoro nam, jak Pan twierdzi laikom w dziedzinie urządzeń jonowymiennych, to się udało.

    A jeżeli już Pan coś montuje i tak sprytnie tu promuje, to powinien Pan mieć stosowne dokumenty i atesty, nieprawdaż? Chyba, że handluje Pan czymś na czarno, bez dopuszczeń i dlatego tak się kryje?
    Tu była reklama

  3. #11923
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar qbek17
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.089

    Domyślnie

    Cytat Napisał Innovenergy Zobacz post
    Chyba, że handluje Pan czymś na czarno, bez dopuszczeń i dlatego tak się kryje?
    Ponownie - są to pomówienia i bezpodstawne oskarżenia.

  4. #11924
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał Innovenergy Zobacz post
    Pańskie liczne posty promocyjne i zniesławiające konkurencję (nie tylko nas) zostały zgłoszone do moderatora i to tam nastąpi w Pańskiej sprawie decyzja.
    ..
    Wypowiem swoje zdanie jako osoba prywatna, (a że przy okazji jestem jednym z kilku działających na forum moderatorów to otrzymuję raporty i się z nimi zapoznaję, ale nie mogę przyznać racji żadnej ze stron). Forum to miejsce dyskusji. Najlepiej jeśli jest ona rzeczowa. Wykupienie Płatnego Profilu nie jest jednoznaczne z zapewnieniem ochrony ze strony moderacji przed trudnymi pytaniami innych użytkowników ani bezkrytyczne tolerowanie zamieszczanych tekstów reklamowych (to dość często praktyka spotykana na forum i w wielu zgłaszanych przypadkach takie posty usuwamy).

    Forum jest okazją do rzetelnej dyskusji. Przewaga PP polega na tym, że w ustawieniach własnych użytkownika można wpisać namiary, kontakt, www itp. Czasem faktycznie toleruję linki w tekście, jeśli odsyłają do wartościowych materiałów. Ale też takie same linki cenimy u zwykłych użytkowników. Podobnie jak polecenia, rekomendacji, opis własnych doświadczeń. Temu właśnie służy forum.
    Przy czym oczywiste wpisy mające zadanie podbić oglądalność danej strony, nie niosące w sobie żadnej wartości merytorycznej usuwamy niezależnie od autora.

    Proszę Was o zachowanie GODNOŚCI w krytyce i rzeczową dyskusję. PP ma tu okazję zaistnieć, przekonywać do własnych racji, bo pojawiające się uwagi są chyba oczywiste.

    Ps. Przedstawiłem własne zdanie pozostali moderatorzy czy Redakcji forum mogą mieć inne stanowisko.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  5. #11925
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    inżH2O

    Zarejestrowany
    Aug 2018
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    183

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Przy czym oczywiste wpisy mające zadanie podbić oglądalność danej strony, nie niosące w sobie żadnej wartości merytorycznej usuwamy niezależnie od autora.
    W takim razie połowa wpisów forumowicza Innovenergy podchodzi pod te kryteria.

  6. #11926
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał inżH2O Zobacz post
    W takim razie połowa wpisów forumowicza Innovenergy podchodzi pod te kryteria.
    Zauważyłem i na forum "moderatorów" przedstawiłem taki wniosek.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  7. #11927
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Innov_

    Zarejestrowany
    Nov 2019
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    54-611
    Dzielnica
    Stanisławowska 47
    Posty
    310

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Zauważyłem i na forum "moderatorów" przedstawiłem taki wniosek.
    Zdumiewa, że moderatorzy Forum tolerują nieuczciwe zwalczanie konkurencji, trolling, zniewagi i zorganizowany hejt oraz ewidentną kryptoreklamę pod przykrywką niby prywatnych kont, co stanowi ewidentne łamanie regulaminu Forum, który, jak widać, Państwo Moderatorzy interpertują sobie całkowicie dowolnie. Poziom tego Forum, niestety, bardzo źle wpływa na reputację szacownego czasopisma, jakim od lat był Murator, w czym najwyraźniej Państwo Moderatorzy mają swój udział. Nasze stanowisko przedstawiliśmy już bezpośrednio Redakcji Muratora.
    Tu była reklama

  8. #11928
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał Innovenergy Zobacz post
    Zdumiewa, że moderatorzy Forum tolerują nieuczciwe zwalczanie konkurencji, trolling, zniewagi i zorganizowany hejt oraz ewidentną kryptoreklamę pod przykrywką niby prywatnych kont, ..
    Niestety, ale podzielam opinię pozostałych użytkowników i uważam, że wszelkie wymienione zarzuty dobrze pasują do Państwa działań.
    Proszę powrócić do tematu wątku a sprawy organizacyjne pozostawić do korespondencji prywatnej z Redakcją Forum, a póki co przypomnę link do zasad PP:
    https://forum.muratordom.pl/zasady_pprofil.php
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  9. #11929

    Domyślnie

    Cytat Napisał Innovenergy Zobacz post
    Prosimy bardzo, ten raport WHO mówi m. in. o skutkach niedoborów wapnia i nieskuteczności, a nawet prawdopodobnej szkodliwości sztucznej suplementacji po zmiękczaczach (czyli np. mineralizacji) oraz o potrzebie obchodzenia zmiękczaczy dla ujęć wody pitnej. https://www.who.int/water_sanitation...s/hardness.pdf
    Gdzie tam jest mowa o szkodliwości mineralizacji? Proszę o konkretny cytat.

  10. #11930
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar qbek17
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.089

    Domyślnie

    Cytat Napisał Innovenergy Zobacz post
    Poziom tego Forum, niestety, bardzo źle wpływa na reputację szacownego czasopisma, jakim od lat był Murator, w czym najwyraźniej Państwo Moderatorzy mają swój udział.
    Nikt was nie zmusza do obecności na tym forum...

  11. #11931
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Innov_

    Zarejestrowany
    Nov 2019
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    54-611
    Dzielnica
    Stanisławowska 47
    Posty
    310

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Niestety, ale podzielam opinię pozostałych użytkowników i uważam, że wszelkie wymienione zarzuty dobrze pasują do Państwa działań.
    Proszę powrócić do tematu wątku a sprawy organizacyjne pozostawić do korespondencji prywatnej z Redakcją Forum, a póki co przypomnę link do zasad PP:
    https://forum.muratordom.pl/zasady_pprofil.php
    Pozwoiił Pan sobie na dwukrotne publiczne zwrócenie nam uwagi oraz ocenę naszych działań, występując tu w dwóch rolach, z jednej strony wyrażając prywatną opinię, nadmieniając jednocześnie o swej roli moderatora, zatem odpowiadamy Panu również publicznie - prosimy wskazać, jakie konkretnie punkty regulaminu profilu płatnego, Pańskim zdaniem, złamaliśmy.
    Tu była reklama

  12. #11932
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Innov_

    Zarejestrowany
    Nov 2019
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    54-611
    Dzielnica
    Stanisławowska 47
    Posty
    310

    Domyślnie

    Cytat Napisał agb Zobacz post
    Gdzie tam jest mowa o szkodliwości mineralizacji? Proszę o konkretny cytat.
    "Epidemiological evidence indicates that dietary calcium reduces the incidence of
    kidney stones. In contrast, the results of a large randomized trial suggest an increased
    risk of kidney stones associated with calcium supplements
    , possibly because the
    calcium was ingested as a bolus and not with food or the supplements were taken by
    those who exceeded the upper intake level of 2500 mg/day.
    " 3.1.1 s. 3 (11)
    Tu była reklama

  13. #11933
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał Innovenergy Zobacz post
    Pozwoiił Pan sobie na dwukrotne publiczne zwrócenie nam uwagi oraz ocenę naszych działań, występując tu w dwóch rolach, z jednej strony wyrażając prywatną opinię, nadmieniając jednocześnie o swej roli moderatora, zatem odpowiadamy Panu również publicznie - prosimy wskazać, jakie konkretnie punkty regulaminu profilu płatnego, Pańskim zdaniem, złamaliśmy.
    )
    Kontynuując tą dyskusję zaśmiecamy wątek, a to jest sprzeczne z pkt. 4 f/g/h Dobrych obyczajów forum (https://forum.muratordom.pl/dobreobyczaje.php)
    Ad. części drugiej:
    Pierwsze dwa wpisy :
    https://forum.muratordom.pl/showthre...kot%C5%82owego
    w pełni wyczerpują punkt 3.6 Regulaminu PP http://cdn30.muratordom.smcloud.net/...b6216c9cf7.pdf

    A teraz proszę wrócić od tematu uzdatniania wody, bo użytkownik "sams" czeka na odpowiedź.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  14. #11934

    Domyślnie

    Witam,

    zrobiłem właśnie badania wody z wodociągu:



    Czy przy takiej ilości żelaza, manganu i reszty mogę jeszcze bezpiecznie używać samego zmiękczacza?
    Wolałbym nie inwestować w kolejne urządzenia dopóki jest to jeszcze bezpieczne dla złoża.

  15. #11935
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Innov_

    Zarejestrowany
    Nov 2019
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    54-611
    Dzielnica
    Stanisławowska 47
    Posty
    310

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    )
    Kontynuując tą dyskusję zaśmiecamy wątek, a to jest sprzeczne z pkt. 4 f/g/h Dobrych obyczajów forum (https://forum.muratordom.pl/dobreobyczaje.php)
    Ad. części drugiej:
    Pierwsze dwa wpisy :
    https://forum.muratordom.pl/showthre...kot%C5%82owego
    w pełni wyczerpują punkt 3.6 Regulaminu PP http://cdn30.muratordom.smcloud.net/...b6216c9cf7.pdf

    A teraz proszę wrócić od tematu uzdatniania wody, bo użytkownik "sams" czeka na odpowiedź.
    Dziękujemy za zwrócenie uwagi, usuniemy te wpisy. Rozumiemy, że pozostałe spełniają Państwa standardy. Na przyszłość prosimy o kontaktowanie się z nami poprzez wiadomości lub emaile, a nie wpisy na forum, pozwoli to nie zaśmiecać forum i nie naruszać jego dobrych obyczajów.

    Ponieważ użytkownik @sams wyraźnie zapytał o złoże, czyli o urządzenie jonowymienne lub RO, odpowiedź na to pytanie nie leży w naszym zakresie.
    Tu była reklama

  16. #11936
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar qbek17
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.089

    Domyślnie

    czekam na wskazanie przywołanych przez niego wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia w zakresie zmiękczaczy.
    Cytat Napisał Innovenergy Zobacz post
    Prosimy bardzo, ten raport WHO mówi m. in. o skutkach niedoborów wapnia i nieskuteczności, a nawet prawdopodobnej szkodliwości sztucznej suplementacji po zmiękczaczach (czyli np. mineralizacji) oraz o potrzebie obchodzenia zmiękczaczy dla ujęć wody pitnej. https://www.who.int/water_sanitation_health/dwq/chemicals/hardness.pdf
    Cytat Napisał Innovenergy Zobacz post
    "Epidemiological evidence indicates that dietary calcium reduces the incidence of
    kidney stones. In contrast, the results of a large randomized trial suggest an increased
    risk of kidney stones associated with calcium supplements
    , possibly because the
    calcium was ingested as a bolus and not with food or the supplements were taken by
    those who exceeded the upper intake level of 2500 mg/day.
    " 3.1.1 s. 3 (11)
    Czy komuś potrzebne jest tłumaczenie? Nie ma tam mowy o przypadku mineralizacji wody tylko suplementacji tabletkami poza zalecaną dawką. Macie jeszcze jakieś cytaty z poważnych badań?

  17. #11937
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar qbek17
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.089

    Domyślnie

    Cytat Napisał sams Zobacz post
    Witam,

    zrobiłem właśnie badania wody z wodociągu:



    Czy przy takiej ilości żelaza, manganu i reszty mogę jeszcze bezpiecznie używać samego zmiękczacza?
    Wolałbym nie inwestować w kolejne urządzenia dopóki jest to jeszcze bezpieczne dla złoża.
    Wszystko jest OK. Żelaza jest minimalna ilość. Mangan na granicy normy, ale dla zmiękczacza to nie zaszkodzi.

  18. #11938
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał Innovenergy Zobacz post
    Dziękujemy za zwrócenie uwagi, usuniemy te wpisy. ..
    Wydaje mi się że użytkownik nie może usunąć swojego postu zaczynającego temat (bo wypadł by cały temat). Jak widać jest trochę tolerancji - ze swojej strony zakładam że nowy użytkownik nie do końca się orientuje w tych kwestiach. Wskazany temat zaczął żyć swoim trybem, więc chyba powinien zostać.

    Temat reklamy na forum jest wielokrotnie podnoszony w uwagach. Jej nadmiar bywa wytykany zarówno wydawnictwu (banery) jak i użytkownikom. Trudno mówić o konkretach gdy nie można wymienić marki którą się opisuje. Z drugiej strony budujący forumowicze szukają konkretnych rozwiązań i precyzyjne wskazania są cenione najbardziej.
    Jesteśmy cięci na posty zlecone, czyli jednopostowcy wrzucający spam często bez ładu i składu wylatują bez ostrzeżenia.
    W tej całej sytuacji musi odnaleźć się Profil Płatny a to wcale nie jest łatwe, by zostać w pełni zaakceptowanym przez forumowe środowisko.

    Pozostaje mi życzyć powodzenia.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  19. #11939

    Domyślnie

    Cytat Napisał qbek17 Zobacz post
    Wszystko jest OK. Żelaza jest minimalna ilość. Mangan na granicy normy, ale dla zmiękczacza to nie zaszkodzi.
    Super! Dzięki za info

  20. #11940
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Innov_

    Zarejestrowany
    Nov 2019
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    54-611
    Dzielnica
    Stanisławowska 47
    Posty
    310

    Domyślnie

    Cytat Napisał qbek17 Zobacz post
    Czy komuś potrzebne jest tłumaczenie? Nie ma tam mowy o przypadku mineralizacji wody tylko suplementacji tabletkami poza zalecaną dawką. Macie jeszcze jakieś cytaty z poważnych badań?
    Termin "mineralizacja" (NB nieprawidłowo stosowany, gdyż oznacza on rozkład, por. https://pl.wikipedia.org/wiki/Mineralizacja) oznacza dokładnie suplementację, czyli sztuczne UZUPEŁNIANIE minerałów (i innych substancji w dowolnej formie, nie tylko w tabletkach, o których w ogóle nie ma tu mowy, por. https://dictionary.cambridge.org/dic...ish/supplement
    Tu była reklama

Strona 597 z 755

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony