dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 710 z 755
Pokaż wyniki od 14.181 do 14.200 z 15099
  1. #14181
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KLARSAN
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    4.065
    UZDATNIANIE WODY - FILTRACJA WODY W DOMU I W PRZEMYŚLE Zajmujemy się analizą wody, doborem urządzeń, montażem, serwisem. Oferujemy produkty oraz usługi dla odbiorców indywidualnych i firm. www.klarsan.pl LOKALIZACJA: Cała Polska TELEFON: 42 279 64 00 E-MAIL: [email protected]

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cielak117 Zobacz post
    Dzięki za informacje. Możesz polecić jakiś konkretny model zmiękczacz wody ? Na pewno chciał coś kupić z głowicą Clack. Jakie złoże wybrać?
    Czy większość zmiękczaczy nie będzie miało problemu z wyrzutem wody po regeneracji na wysokość stropu (ujęcie wody jest poniżej rur kanalizacyjnych). Rurę kanalizacyjną mam przy stropie pomieszczenia gdzie stoi hydrofor. Wysokość pomieszczenia to około 2,8 m.
    Poprzedni właściciel domu wspominał o problemach z żelazem, więc założyłem że muszę je poprawić, chociaż w wynikach badaniach mieściły się ładnie w normie.
    Cześć,

    zerknij na model Ecoperla Vita 25 - to zmiękczacz wody z głowicą Clacka oraz złożem Lewatit. Zatrzyma także te niewielkie wartości żelaza i manganu. Jeśli chodzi o wyrzut popłuczyn, to płyną one pod ciśnieniem, więc nie będzie problemu z wyrzutem wody po regeneracji.

    Link do produktu: https://www.ecoperla.pl/filtry-na-caly-dom/vita/

    Link do recenzji: https://youtu.be/nird8hfnfKs

    W razie pytań zapraszamy do kontaktu na [email protected]
    Analiza fizykochemiczna wody dla użytkowników forum Muratordom w cenie 99 zł.
    Wyślemy kuriera, który odbierze butelkę wody z Twojego domu. Zapraszamy do kontaktu.

    Zobacz kanał o filtracji wody na YouTube i grupę filtry do wody na Facebooku

  2. #14182

    Domyślnie

    Dzień dobry,
    Ostatnio przeprowadziłem badania wody do domu (studnia głębinowa) i wyszły takie wyniki:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	297723922_10221464843601703_3606762227767619282_n.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	90,2 KB
ID:	460251
    Niedługo będziemy się wprowadzać (4 osoby) i chciałbym ogarnąć sprzęt do uzdatniania wody. Czy na podstawie tych wyników moglibyście doradzić w co celować?

  3. #14183
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KLARSAN
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    4.065
    UZDATNIANIE WODY - FILTRACJA WODY W DOMU I W PRZEMYŚLE Zajmujemy się analizą wody, doborem urządzeń, montażem, serwisem. Oferujemy produkty oraz usługi dla odbiorców indywidualnych i firm. www.klarsan.pl LOKALIZACJA: Cała Polska TELEFON: 42 279 64 00 E-MAIL: [email protected]

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jakub12345 Zobacz post
    Dzień dobry,
    Ostatnio przeprowadziłem badania wody do domu (studnia głębinowa) i wyszły takie wyniki:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	297723922_10221464843601703_3606762227767619282_n.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	90,2 KB
ID:	460251
    Niedługo będziemy się wprowadzać (4 osoby) i chciałbym ogarnąć sprzęt do uzdatniania wody. Czy na podstawie tych wyników moglibyście doradzić w co celować?
    Cześć,

    Dość wąskie te wyniki, brakuje kilku ważnych parametrów, tj. barwa, mętność, jon amonowy, chlorki, utlenialność. Druga sprawa, czy chcecie także zmiękczać wodę do domu?

    Podaj proszę informacje, czy woda ma nieodpowiedni zapach, jaka jest głębokość lustra wody, model pompy i rodzaj hydroforu.
    Analiza fizykochemiczna wody dla użytkowników forum Muratordom w cenie 99 zł.
    Wyślemy kuriera, który odbierze butelkę wody z Twojego domu. Zapraszamy do kontaktu.

    Zobacz kanał o filtracji wody na YouTube i grupę filtry do wody na Facebooku

  4. #14184
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar qbek17
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.089

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jakub12345 Zobacz post
    Dzień dobry,
    Ostatnio przeprowadziłem badania wody do domu (studnia głębinowa) i wyszły takie wyniki:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	297723922_10221464843601703_3606762227767619282_n.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	90,2 KB
ID:	460251
    Niedługo będziemy się wprowadzać (4 osoby) i chciałbym ogarnąć sprzęt do uzdatniania wody. Czy na podstawie tych wyników moglibyście doradzić w co celować?
    Na tej podstawie masz trochę przekroczone żelazo... trochę skromna informacja żeby dobrać odżelaziacz
    Do listy pytań od Klarsan dodałbym jeszcze odczyn wody (pH).

  5. #14185

    Domyślnie

    Cytat Napisał KLARSAN Zobacz post
    Cześć,

    Dość wąskie te wyniki, brakuje kilku ważnych parametrów, tj. barwa, mętność, jon amonowy, chlorki, utlenialność. Druga sprawa, czy chcecie także zmiękczać wodę do domu?

    Podaj proszę informacje, czy woda ma nieodpowiedni zapach, jaka jest głębokość lustra wody, model pompy i rodzaj hydroforu.
    Hej,
    Tak, chcielibyśmy zmiękczać wodę, tylko nie wiem czy jest jakieś jedno urządzenie, które ogarnęłoby zarówno zmiękczanie jak i odżelazianie.
    Po za tym to nie zauważyłem jakiegoś dziwnego zapachu,
    Głębokość lustra wody 36 m,
    Pompa https://www.dostudni.pl/pompa-glebin...bo,id2141.html
    Hydrofor: https://www.arpomp.com.pl/zbiornik-h...m-pionowy.html

    PS: chciałem wykonać pełny zakres badań, ale wodociągi liczą sobie u nas za to prawie 1000 zł...
    Ostatnio edytowane przez Jakub12345 ; 09-08-2022 o 08:30

  6. #14186

    Domyślnie

    Cytat Napisał qbek17 Zobacz post
    Trochę skromne te badania... żeby mieć pełniejszy obraz sytuacji należałoby nieco poszerzyć ich zakres.
    Możliwe, że barwa wody jest spowodowana przekroczonym żelazem (czy barwa jest od razu czy pojawia się po dłuższej chwili?), ale coś mi mówi, że to nie wszystko (może być tam sporo organiki, wysoka utlenialność?). Widoczny osad na armaturze jest w większości przypadków spowodowany twardością wody, więc aby się tego pozbyć potrzebny byłby zmiękczacz.
    Badanie zrobione w przyzakładowym laboratorium (otrzymane wyniki są wiarygodne) dlatego nie ma większej ilości danych. Zmienioną barwę raczej widać od razu po nalaniu wody do wanny czy do basenu. Rozumiem że na podstawie tych danych ciężko się wypowiedzieć co do jakiegoś urządzenia? Jeśli tak to wykonam pełne badanie.

  7. #14187
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KLARSAN
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    4.065
    UZDATNIANIE WODY - FILTRACJA WODY W DOMU I W PRZEMYŚLE Zajmujemy się analizą wody, doborem urządzeń, montażem, serwisem. Oferujemy produkty oraz usługi dla odbiorców indywidualnych i firm. www.klarsan.pl LOKALIZACJA: Cała Polska TELEFON: 42 279 64 00 E-MAIL: [email protected]

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jakub12345 Zobacz post
    Hej,
    Tak, chcielibyśmy zmiękczać wodę, tylko nie wiem czy jest jakieś jedno urządzenie, które ogarnęłoby zarówno zmiękczanie jak i odżelazianie.
    Po za tym to nie zauważyłem jakiegoś dziwnego zapachu,
    Głębokość lustra wody 36 m,
    Pompa https://www.dostudni.pl/pompa-glebin...bo,id2141.html
    Hydrofor: https://www.arpomp.com.pl/zbiornik-h...m-pionowy.html

    PS: chciałem wykonać pełny zakres badań, ale wodociągi liczą sobie u nas za to prawie 1000 zł...
    Jeśli chcesz zmiękczyć wodę w domu, to można zastosować tutaj wstępnie stację wielofunkcyjną Ecoperla Multitower. Usunie ona żelazo z wody, poprawi ewentualnie barwę oraz zatrzyma twardość.

    Zapraszamy do kontaktu, wykonamy pełną fizykochemię [email protected]
    Analiza fizykochemiczna wody dla użytkowników forum Muratordom w cenie 99 zł.
    Wyślemy kuriera, który odbierze butelkę wody z Twojego domu. Zapraszamy do kontaktu.

    Zobacz kanał o filtracji wody na YouTube i grupę filtry do wody na Facebooku

  8. #14188

    Domyślnie

    Cześć,
    Chciałem ponownie dopytać o zmiękczacz bo nadszedł czas zakupu urządzenia. Zużycie około 8 dm3, twardość 14 stopni niemieckich.
    Jakie urządzenie wybrać? Przy robieniu instalacji pytałem i jedna odpowiedź to było 12 a druga 20. Czy na pewno 12 wystarczy czy raczej jakieś 14 lub 17 litrów będzie lepszy. Zostało niezbyt dużo miejsca na szerokość i z tego co widzę to większość urządzeń ma 35 cm. Wejdzie ale będzie ciasno. Znacie coś bardziej slim (wysokość bez znaczenia).

    Drugie pytanie mam odnośnie kuchni. Mam osobą nitkę do wody pitnej (pod ultrafiltr), a do baterii podłączyłem wodę niezmiękczoną. Teraz tak myślę, że chyba jednak do baterii głównej podłączyć jednak wodę zmiękczoną, bo do picia i gotowania będzie niezmiękczona z ultrafiltra. Zmywarka oczywiście zmiękczona.
    Baterię chciałbym jedną z podłączeniem filtra (2 perlatory).

  9. #14189
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KLARSAN
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    4.065
    UZDATNIANIE WODY - FILTRACJA WODY W DOMU I W PRZEMYŚLE Zajmujemy się analizą wody, doborem urządzeń, montażem, serwisem. Oferujemy produkty oraz usługi dla odbiorców indywidualnych i firm. www.klarsan.pl LOKALIZACJA: Cała Polska TELEFON: 42 279 64 00 E-MAIL: [email protected]

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ifek Zobacz post
    Cześć,
    Chciałem ponownie dopytać o zmiękczacz bo nadszedł czas zakupu urządzenia. Zużycie około 8 dm3, twardość 14 stopni niemieckich.
    Jakie urządzenie wybrać? Przy robieniu instalacji pytałem i jedna odpowiedź to było 12 a druga 20. Czy na pewno 12 wystarczy czy raczej jakieś 14 lub 17 litrów będzie lepszy. Zostało niezbyt dużo miejsca na szerokość i z tego co widzę to większość urządzeń ma 35 cm. Wejdzie ale będzie ciasno. Znacie coś bardziej slim (wysokość bez znaczenia).

    Drugie pytanie mam odnośnie kuchni. Mam osobą nitkę do wody pitnej (pod ultrafiltr), a do baterii podłączyłem wodę niezmiękczoną. Teraz tak myślę, że chyba jednak do baterii głównej podłączyć jednak wodę zmiękczoną, bo do picia i gotowania będzie niezmiękczona z ultrafiltra. Zmywarka oczywiście zmiękczona.
    Baterię chciałbym jedną z podłączeniem filtra (2 perlatory).
    My do podanego zużycia i twardości wody polecamy 20-litrowy zmiękczacz wody, ponieważ będzie wydajnym rozwiązaniem (będzie regenerował się co około 2 tygodnie). Jeśli jednak masz ograniczone miejsce na montaż (a pamiętaj, że przed zmiękczaczem wchodzi jeszcze filtr mechaniczny), to możesz wybrać mniejszy model, który będzie regenerował się częściej (koszty eksploatacji także będą wyższe). Dla porównania, 12-litrowy zmiękczacz będzie regenerował się co ok. tydzień.

    Nasza propozycja to Ecoperla Toro 20 o szerokości 35 cm. Najwęższym zmiękczaczem na rynku także o bardzo dobrych komponentach będzie IqSoft Eco 18 - 28 cm szerokości.

    Co do wody pitnej, to już kwestia indywidualna Ultrafiltracja tylko nie usunie Ci sodu z wody. Jeśli Ci to nie przeszkadza, to na pewno lepiej dla filtra, jeśli woda będzie miękka.
    Analiza fizykochemiczna wody dla użytkowników forum Muratordom w cenie 99 zł.
    Wyślemy kuriera, który odbierze butelkę wody z Twojego domu. Zapraszamy do kontaktu.

    Zobacz kanał o filtracji wody na YouTube i grupę filtry do wody na Facebooku

  10. #14190

    Domyślnie

    Cytat Napisał KLARSAN Zobacz post
    My do podanego zużycia i twardości wody polecamy 20-litrowy zmiękczacz wody, ponieważ będzie wydajnym rozwiązaniem (będzie regenerował się co około 2 tygodnie). Jeśli jednak masz ograniczone miejsce na montaż (a pamiętaj, że przed zmiękczaczem wchodzi jeszcze filtr mechaniczny), to możesz wybrać mniejszy model, który będzie regenerował się częściej (koszty eksploatacji także będą wyższe). Dla porównania, 12-litrowy zmiękczacz będzie regenerował się co ok. tydzień.
    Dziękuję za odp. Rozumiem, będę celował w 20 litrów.

    Cytat Napisał KLARSAN Zobacz post
    Nasza propozycja to Ecoperla Toro 20 o szerokości 35 cm. Najwęższym zmiękczaczem na rynku także o bardzo dobrych komponentach będzie IqSoft Eco 18 - 28 cm szerokości.
    Iqsoft trochę za drogi. Spróbujemy upchać te 35 cm.Filtr sznurkowy jest już w skrzynce włożony.

    Cytat Napisał KLARSAN Zobacz post
    Co do wody pitnej, to już kwestia indywidualna Ultrafiltracja tylko nie usunie Ci sodu z wody. Jeśli Ci to nie przeszkadza, to na pewno lepiej dla filtra, jeśli woda będzie miękka.
    Do flitra na pewno pójdzie niezmiękczona. Nie wiem tylko jaką wodę puścić do baterii - zmiękczoną czy nie. Dla czarnej baterii lepsza niezmiękczona. Do płukania warzyw czy owoców raczej bez znaczenia. Więc skłaniam się do zmiany i puszczenia zmiękczonej do głównej baterii.

  11. #14191
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Przemek89g

    Zarejestrowany
    Jul 2018
    Skąd
    Ostrołęka
    Kod pocztowy
    07-410
    Posty
    180

    Domyślnie

    Witam. Zrobiłem test kropelkowy i wyszło 15 stopni niemieckich. Dom jeszcze nie zamieszkany więc nie wiem jakie będzie zużycie wody, na razie tylko 2 osoby ale docelowo 4. Na jaką pojemność złoża powinienem postawić?

  12. #14192
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar qbek17
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.089

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jakub12345 Zobacz post
    Tak, chcielibyśmy zmiękczać wodę, tylko nie wiem czy jest jakieś jedno urządzenie, które ogarnęłoby zarówno zmiękczanie jak i odżelazianie.
    Stacja wielofunkcyjna powinna sobie z tym poradzić. Ale radziłbym wziąć nieco większy model, bo ilość żelaza jest już dość znaczna.

    PS: chciałem wykonać pełny zakres badań, ale wodociągi liczą sobie u nas za to prawie 1000 zł...
    W prywatnym laboratorium za komplet badań (fizykochemia i bakteriologia) zapłacisz ok 600 PLN.

  13. #14193
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar qbek17
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.089

    Domyślnie

    Cytat Napisał szlapt Zobacz post
    Badanie zrobione w przyzakładowym laboratorium (otrzymane wyniki są wiarygodne) dlatego nie ma większej ilości danych. Zmienioną barwę raczej widać od razu po nalaniu wody do wanny czy do basenu. Rozumiem że na podstawie tych danych ciężko się wypowiedzieć co do jakiegoś urządzenia? Jeśli tak to wykonam pełne badanie.
    W tej chwili najbardziej pasuje do tej wody stacja wielofunkcyjna. Ale to tylko sugestia... bez większej ilości badań ciężko powiedzieć coś "na pewno".

  14. #14194
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar qbek17
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.089

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ifek Zobacz post
    Do flitra na pewno pójdzie niezmiękczona.
    I tak będzie OK. W twardej wodzie nie będziesz miał nadmiaru sodu więc nie będzie potrzeby jego usuwania.

    Nie wiem tylko jaką wodę puścić do baterii - zmiękczoną czy nie. Dla czarnej baterii lepsza niezmiękczona. Do płukania warzyw czy owoców raczej bez znaczenia. Więc skłaniam się do zmiany i puszczenia zmiękczonej do głównej baterii.
    Moim zdaniem wolisz mieć tam wodę miękką

  15. #14195
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KLARSAN
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    4.065
    UZDATNIANIE WODY - FILTRACJA WODY W DOMU I W PRZEMYŚLE Zajmujemy się analizą wody, doborem urządzeń, montażem, serwisem. Oferujemy produkty oraz usługi dla odbiorców indywidualnych i firm. www.klarsan.pl LOKALIZACJA: Cała Polska TELEFON: 42 279 64 00 E-MAIL: [email protected]

    Domyślnie

    Cytat Napisał Przemek89g Zobacz post
    Witam. Zrobiłem test kropelkowy i wyszło 15 stopni niemieckich. Dom jeszcze nie zamieszkany więc nie wiem jakie będzie zużycie wody, na razie tylko 2 osoby ale docelowo 4. Na jaką pojemność złoża powinienem postawić?
    Zmiękczacz wody 20-25 litrów będzie ok. Można dać nawet i 30 litrów i będzie wtedy rzadsza regeneracja...
    Analiza fizykochemiczna wody dla użytkowników forum Muratordom w cenie 99 zł.
    Wyślemy kuriera, który odbierze butelkę wody z Twojego domu. Zapraszamy do kontaktu.

    Zobacz kanał o filtracji wody na YouTube i grupę filtry do wody na Facebooku

  16. #14196
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar qbek17
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.089

    Domyślnie

    Cytat Napisał Przemek89g Zobacz post
    Witam. Zrobiłem test kropelkowy i wyszło 15 stopni niemieckich. Dom jeszcze nie zamieszkany więc nie wiem jakie będzie zużycie wody, na razie tylko 2 osoby ale docelowo 4. Na jaką pojemność złoża powinienem postawić?
    To zależy jak szybko będą te docelowe 4 osoby... przy 2 osobach możesz celować w zmiękczacz 15 litrowy, a przy 4 - już 30 litrowy. Możesz wybrać coś po środku (np. 20 czy 25 litrów) - efekt będzie taki, że dopóki zużycie będzie małe to zmiękczacz będzie się regenerował zanim wyczerpie się jego pojemność, a jak już zużycie wody wzrośnie to będzie OK.

  17. #14197

    Domyślnie

    Szukam pomocy w rozwiązaniu problemu z wodą z mojej studni po badaniach została dobrana i zamontowana multifunkcyjna stacja Clack WS1CK, układ zbudowany jest następująco: napowietrzanie, hydrofor ocynkowany 300 l filtr mechaniczny i stacja, ale od samego początku okresowo płynie mocno żółta woda tak jakby filtr nie działa poprawnie nie wiem co może być przyczyną firma która to sprzedała próbuje coś zmieniać przez telefon za pomocą moich rąk ale efekt jest słaby. Co może być przyczyną? Za wszystkie porady z góry dziękuję.

  18. #14198
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar qbek17
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.089

    Domyślnie

    Cytat Napisał przemas90 Zobacz post
    Co może być przyczyną? Za wszystkie porady z góry dziękuję.
    Na początek zestawienie napowietrzania i stacji wielofunkcyjnej... ale może podaj więcej szczegółów (jaka woda, jaka stacja, jaki filtr mechaniczny, okresowo czyli co jaki czas, przez ile czasu masz taką wodę, itd).

  19. #14199

    Domyślnie

    Witam serdecznie, proszę o poradę w kwestii pilnego zakupu zmiękczacza wody.
    Mieszkanie dla 2 osób.
    Zużycie wody ok 60m3 rocznie.
    Średnia twardość wody ok 19,7 stopni niemieckich.
    Zależy mi na dobrej jakości sprzęcie.
    Budżet max 4000zł.
    Najchętniej coś prostego bez wynalazków typu wifi itp.
    Namawiano mnie na Bayard minima - brak elektroniki, działanie za pomocą ciśnienia wody ale nie jestem przekonany.
    Dziękuję za wszelkie sugestie
    Ostatnio edytowane przez alskar ; 24-08-2022 o 17:52

  20. #14200
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KLARSAN
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    4.065
    UZDATNIANIE WODY - FILTRACJA WODY W DOMU I W PRZEMYŚLE Zajmujemy się analizą wody, doborem urządzeń, montażem, serwisem. Oferujemy produkty oraz usługi dla odbiorców indywidualnych i firm. www.klarsan.pl LOKALIZACJA: Cała Polska TELEFON: 42 279 64 00 E-MAIL: [email protected]

    Domyślnie

    Cytat Napisał alskar Zobacz post
    Witam serdecznie, proszę o poradę w kwestii pilnego zakupu zmiękczacza wody.
    Mieszkanie dla 2 osób.
    Zużycie wody ok 60m3 rocznie.
    Średnia twardość wody ok 19,7 stopni niemieckich.
    Zależy mi na dobrej jakości sprzęcie.
    Budżet max 4000zł.
    Najchętniej coś prostego bez wynalazków typu wifi itp.
    Namawiano mnie na Bayard minima - brak elektroniki, działanie za pomocą ciśnienia wody ale nie jestem przekonany.
    Dziękuję za wszelkie sugestie
    Cześć,

    do podanych potrzeb proponujemy zmiękczacz wody Ecoperla Vita 25 - z amerykańską głowicą Clacka i złożem Lewatit w tej cenie masz cały komplet, wraz z włoskim filtrem mechanicznym z serii bakteriostatycznej

    https://www.ecoperla.pl/filtry-na-caly-dom/vita/

    Recenzja na YouTube: https://youtu.be/nird8hfnfKs
    Ostatnio edytowane przez KLARSAN ; 25-08-2022 o 08:57
    Analiza fizykochemiczna wody dla użytkowników forum Muratordom w cenie 99 zł.
    Wyślemy kuriera, który odbierze butelkę wody z Twojego domu. Zapraszamy do kontaktu.

    Zobacz kanał o filtracji wody na YouTube i grupę filtry do wody na Facebooku

Strona 710 z 755

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony