dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 7
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 130
  1. #21

    Domyślnie Drewniane żaluzje opinie, rady podpowiedzi

    Poroszę o namiary na sprawdzone firmy, może sklep internetowy. Mam niewymiarowe okno .3 m szer. na 2 m wys. Część środkowa okna jest zamontowane na stałe ,dwa skrzydła po 75 cm są uchylne i otwierane. Może jakieś podpowiedzi .Czy takie żaluzje zaciemniają pomieszczenie bo mój pokój jest od wschodu martwię się, że będzie ponuro. Czy kolor ma znaczenie? Czy można je zwijać okresowo by odsłonić okno tak jak roletę. Jestem laikiem. Sory za głupie pytania. Koleżanka mnie nastraszyła, że drewniane przytłaczają i zakłócę harmonię mojego salonu. A ja dziwnie czuję, że będzie pięknie. No cóż nie uśmiecha mi się wieszanie firan i zasłon na takiej powierzchni jej zdaniem to byłoby najwłaściwsze.

  2. #22

    Domyślnie

    Ja mam żaluzje drewniane( ciemne) w kuchni i jasne w sypialni. Jeśli chodzi o uzytkowanie to oprócz tego ze na ciemnych bardzo widać kurz to reszta jest ok. TEraz własnie zastanaiwam sie nad jakims rozwiazaniem na moje okna w salonie i tez myslałam o żaluzjach drewniach , z tym że tez mi sie wydaje za na duzej powierzchbi i kilku oknach moga byc troche prztłaczające. Jesli byś sie dzecydowała na te drewnaine zaluzje to wklej kilka fotek

  3. #23

    Domyślnie Re: Drewniane żaluzje opinie, rady podpowiedzi

    Cytat Napisał Eluś
    .Czy takie żaluzje zaciemniają pomieszczenie bo mój pokój jest od wschodu martwię się, że będzie ponuro. Czy kolor ma znaczenie? Czy można je zwijać okresowo by odsłonić okno tak jak roletę. Jestem laikiem. .
    TAkie żaluzje rzeczywiście troche zaciemniaja pomiesczenie .Kolor raczej nie ma znaczenia. jak najbardziej mozna je odsłaniać, podnościć( z tym ze akurat moim zdaniem podniesione ni ewyglądaja atrakcyjnie)I minusem jest to ze jest problem z otwarciem okna na tzw " oścież"

  4. #24

    Domyślnie

    U mnie będzie duża powierzchnia to fakt.Myslę o tych 25 mm www.zaluzjedrewniane.pl
    Może jednak w jasnym kolorze.Sama nie wiem.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał Eluś
    U mnie będzie duża powierzchnia to fakt.Myslę o tych 25 mm www.zaluzjedrewniane.pl
    Może jednak w jasnym kolorze.Sama nie wiem.
    W ciemnym kolrze wyglądają o wiele lepiej , no ale wiadmoo mussza pasowac do wnęrzta

  6. #26

    Domyślnie

    I oczywiście ładniejsze są z te szersze żaluzje

  7. #27

    Domyślnie

    Okno mam od ulicy więc w okresie jesienno,zimowym i wczesną wiosną nie czuję się komfortowo.Może jednak rolety.W jakim neutralnym kolorze bedą lepszym rozwiązaniem

  8. #28

    Domyślnie

    Mam drewniane brazowe, wygladaja bardzo ladnie i nadaja niepowtarzalny styl pomieszczeniu. Jedyny problem to w przypadku duzych zaluzji (jedne takie mam 2mx2.5m) trzeba uzyc troche sily przy zwijaniu ich. Ogolnie jestem bardzo zadowolony z nich.

    BTW: przykrecone mam do sufitu, dzieki czemu wszystkie okna otwieraja sie bez problemu i nie ma tej niepotrzebnej szpary miedzy sufitem a zaluzjami. I nie ma problemu ze cos jest krzywo.

  9. #29

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał yauokim

    BTW: przykrecone mam do sufitu, dzieki czemu wszystkie okna otwieraja sie bez problemu i nie ma tej niepotrzebnej szpary miedzy sufitem a zaluzjami. I nie ma problemu ze cos jest krzywo.
    Ja też mam przykręcone pod samym sufitem a jedank mam problem z otwieraniem okna i musze się troche namęczyć

  11. #31

    Domyślnie

    yauokim rozumiem że ty masz jednoczęściową żaluzję,ja myślałam jednak o 3 jedna na tę część nie otwieraną 150 cm i dwie po 75 cm właśnie na te otwierane skrzydła. Powiedź mi czy nie przytłacza tak ogromna żaluzja pomieszczenia?

  12. #32
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar jamaju
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    504
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    154

    Domyślnie

    Ile mniej więcej zajmuje miejsca podniesiona żaluzja, o wysokości powiedźmy 150cm?

  13. #33

    Domyślnie

    jeszcze jedno pytanie do użytkowników optymalny wybór pomiędzy 25 mm, 35 mm,50 mm to? wydaje mi się że te najszersze będą więcej odsłaniać bo listewek będzie mniej na tej samej wysokości dobrze myślę?

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał Eluś
    yauokim rozumiem że ty masz jednoczęściową żaluzję,ja myślałam jednak o 3 jedna na tę część nie otwieraną 150 cm i dwie po 75 cm właśnie na te otwierane skrzydła. Powiedź mi czy nie przytłacza tak ogromna żaluzja pomieszczenia?
    Czy przytlacza? Pomieszczenie ma 30m2 i nie odczuwam przytloczenia (jasne meble, ciemna podloga). Gosciom wydaje sie ze salon jest wiekszy niz w rzeczywistosci - poziome wyrazne zaluzje poszerzaja go optycznie. Opuszczone i zasloniete zaluzje daja poczucie bezpieczenstwa/ciepla (zaluzje brazowe drewniane). Jestem zadowolony Jak nie jestes pewna proponuje napierw przymierzyc zaluzje, aby zobaczyc jak to u Ciebie w praktyce bedzie wygladac.

  15. #35

    Domyślnie

    dzięki.widzisz mieszkam w ładnym miejscu z dala od zdobyczy cywilizacji i marne mam szanse na przymiarkę.U mnie w okolicy królują firany,jak kupiłam bambusowe rolety to miałam wycieczki w domu.Zaluzje widziałam jedynie takie z PCV szare.No i w IKEI na ekspozycji. Nie mam czasu na wyjazdy poszukiwania dlatego wasz męczę. Jestem prawie zdecydowana.Mam piękny dębowy parapet który ginie za firaną.

  16. #36

    Domyślnie

    yauokim można zobaczyć gdzieś na forum twoje żaluzje w pełnej krasie.Ty jakiej masz szerokości? sory że tak się ciebie uczepiłam.

  17. #37

    Domyślnie

    Zdjec nigdzie nie umiescilem jak sfotografuje i gdzies umieszcze to dam znac. Ale skoro masz ikee gdzies blisko, mozesz u nich kupic zaluzje przymierzyc i oddac (jest tam pare dni na zwrot produktu - sam cos tam zwracalem wiec sprawdzone - ile dni nie pamietam).

    pozdrawiam

  18. #38

    Domyślnie

    W ikei byłam raz daleko tam mam to wyprawa na cały dzień prawie 300 km

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał Eluś
    jeszcze jedno pytanie do użytkowników optymalny wybór pomiędzy 25 mm, 35 mm,50 mm to? wydaje mi się że te najszersze będą więcej odsłaniać bo listewek będzie mniej na tej samej wysokości dobrze myślę?
    Polecam szersze zaluzje, wygladja bardziej stylowo i elegancko i rzeczywiscie troche więcej odsłaniają, Pokazałabym bym zdjęcia ale nie umiem wkliejać

  20. #40

    Domyślnie żaluzje drewniane

    Prosze o rade w sprawie żaluzji drewnianych.Na co warto zwracać uwagę przy wyborze?Gdzie w Krakowie jest gdny polecenia sklep z żaluzjami drewnianymi.
    Planuje je nad podłużnym oknem (szer2,5m/90cm)w holu.Prosze o opinie

Strona 2 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony