dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 7
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 130
  1. #41

    Domyślnie

    O krakowskich żaluzjach drewnianych mam pojęcie raczej słabe, ale mogę napisać na co zwrócić uwagę przy zakupie.
    Jeśli żaluzje mają być podnoszone - a pewnie mają choćby do mycia okna - trzeba sprawdzić ile masz miejsca nad oknem.
    Takie żaluzje po złożeniu zajmują sporo miejsca, np. na okno o wys. 180cm chyba 30 cm. Dokładnie wyliczą w punkcie sprzedaży.

  2. #42

    Domyślnie

    Dziekuje za odpowiedz.Miejsca na żeluzję mamy bardzo dużo,ponieważ jest to wysoka ściana ,po dach

  3. #43

    Domyślnie

    Hej,czy nikt mi nie doradzi gdzie kupić żaluzję drewniane w Krakowie?
    Bardzo mało wiadomości jest na forum o tej tematyce
    Proszę piszcie i doradzajcie-będę bardzo wdzięczna.....

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał mme33
    Hej,czy nikt mi nie doradzi gdzie kupić żaluzję drewniane w Krakowie?
    Bardzo mało wiadomości jest na forum o tej tematyce
    Proszę piszcie i doradzajcie-będę bardzo wdzięczna.....
    W IKEA na pewno są

    Gdzie poza tym, to ja niestety nie wiem, tamte "ikeowe" jak dla mnie są super

  5. #45

    Domyślnie

    nie wiem czy to będzie Ci pomocne, ale ja zamawiałam swoje żaluzje drewniane w sklepie internetowym Blister. Ich strona www.zaluzjedrewniane.pl
    Były tam w naprawde rozsądnej cenie bo ogólnie ceny tych żaluzji są mocno przesadzone.
    Przysyłaja wzornik kolorów więc wybierasz "prawie" jak na zywo A jesli chodzi o taką dużą szerokość to nie mam pojęcia czy one są dzielone....ale raczej nie.
    pozdrawiam

  6. #46

    Domyślnie

    Witam.Dzięki za odpowiedzi.Własnie byłam na stronce www.zaluzjedrewniane.pl ale maksymalna szerokość jaką maja to 230cm,a ja mam okno szerokie 250cm...
    Dziękuje

  7. #47
    Lider FORUM (min. 2800)
    YreQ

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.911
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    207

    Domyślnie

    Cytat Napisał alexandra715
    nie wiem czy to będzie Ci pomocne, ale ja zamawiałam swoje żaluzje drewniane w sklepie internetowym Blister. Ich strona www.zaluzjedrewniane.pl
    Były tam w naprawde rozsądnej cenie bo ogólnie ceny tych żaluzji są mocno przesadzone.
    Przysyłaja wzornik kolorów więc wybierasz "prawie" jak na zywo A jesli chodzi o taką dużą szerokość to nie mam pojęcia czy one są dzielone....ale raczej nie.
    pozdrawiam
    w jakim kolorze kupiłaś i jak było u nich z czasem realizacji ? a może podasz cenę na jakieś standardowe okno ? A w ogóle to jestem ciekawa jaki sposób montażu wybrałaś - ja chciałabym bez wiercenia - żaluzje wieszane na skrzydle okiennym.

  8. #48

    Domyślnie

    Moje żaluzje są w kolorze "mahoń" jednak nie sugeruj się tymi kolorami ze strony internetowej, bo one jednak różnią sie od rzeczywistych, najlepiej własnie zamówić wzornik kolorów. Jesli chodzi o czas realizacji to ja czekałam chyba jakis tydzien, nawet moze mniej od złożenia zamówienia. A cena...no to moje okna mialy cos kolo 60x120 cm i za taką zaluzje na jedno okno płacilam cos ok 160-170 zł, juz nie pamietam dokładnie, ale to i tak nie tak sporo , w innych miejsach dostawalam wycenę 250-300 zł (ale tutaj mówie juz o lokalnych sklepach w Rzeszowie). Montaż wybrałam dokładnie taki jak chcesz Ty, ja nie mialam innej mozliwosci, ale jestem z niego zadowolona, choc nie powiem-myslę ze okna mogą po jakimś czasie troszkę sie "wypaczać"...no ale taki tego minus

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Napisał alexandra715
    A cena...no to moje okna mialy cos kolo 60x120 cm i za taką zaluzje na jedno okno płacilam cos ok 160-170 zł, juz nie pamietam dokładnie, ale to i tak nie tak sporo , w innych miejsach dostawalam wycenę 250-300 zł (ale tutaj mówie juz o lokalnych sklepach w Rzeszowie). (
    wysłałam do nich prośbę o wycenę kilku wymiarów,bo potrzebuję jeszcze kilka żaluzji i wlos mi się zjeżył,2-3 razy drożej niż w najpopularniejszym szwedzkim sklepie
    IKEA ma zdecydowanie niższe ceny, porównawczo za żaluzję 60x155 płaci się 59,-, także jeśli ktoś ma w pobliżu IKEE wiadomo co z finansowego punktu widzenia wybrać

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Napisał asiulka
    wysłałam do nich prośbę o wycenę kilku wymiarów,bo potrzebuję jeszcze kilka żaluzji i wlos mi się zjeżył,2-3 razy drożej niż w najpopularniejszym szwedzkim sklepie
    IKEA ma zdecydowanie niższe ceny, porównawczo za żaluzję 60x155 płaci się 59,-, także jeśli ktoś ma w pobliżu IKEE wiadomo co z finansowego punktu widzenia wybrać
    Tak to prawda, ze Ikea ma bardzo tanie żaluzje drewniane i gdybym tylko mogła kupiłabym tam też swoje.Ale niestety jest kilka czynników , które działają własnie na "niekorzyść" Ikei. I tak głównie to to, że: nie mają żaluzji na wybrany przeze mnie wymiar, mają tylko kilka standardowych wymiarów.Jesli chodzi o wybór kolorów to tez jest dość okrojony. No i to na czym mnie najbardziej zależało- żaluzje z Ikei nie mogą być montowane do ramy okiennej
    Więc ja nie mówię , ze zrobiłam świetny interes kupując żaluzje w tym a nie innym sklepie(np.IKEA), tylko polecam go, bo w inetesujących mnie kryteriach wyszedł naprawde cenowo najlepiej.
    Podobnie jak Ikea inne hipermatkety typu Castorama, Leroy ...itp. tez maja takie żaluje i tez duzo taniej, ale tu własnie sytuacja sie powtarza

  11. #51
    Lider FORUM (min. 2800)
    YreQ

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.911
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    207

    Domyślnie

    no właśnie - o to mocowanie chodzi - w szpalet nie mogę, bo okna nie otworzę, na ścianę nie chcę bo mi się nie podoba itp...... a okien mam 13 - więc nawt 150 zł za sztukę ( a rozmiary różne ).

    Dzięki za odpowiedź - napiszę do nich niech mi wycenią ( rozmiarówka z castoramy mi nie pasuje)

  12. #52

    Domyślnie

    Oj niewiele jest na forum tematu żaluzje drewniane,a przecież są takie piękne.
    Tylko gdzie je najlepiej kupić w Krakowie???

  13. #53

    Domyślnie

    Już Ci napisano że albo Ikea i idziesz na kompromis albo robisz na zamówienie.

  14. #54

    Domyślnie Rolmax

    Kilka lat temu wykonywaliśmy rolety zewnętrzna w firmie Rolmax w Krakowie. Pamiętam, że mieli na ekspozycji także bardzo ładne rolety drewniane. Niestety nie kojarzę cen. Podaje stronkę, może zapytaj u nich:
    www.rolmax.pl
    Pozdrawiam!

  15. #55

    Domyślnie

    O dziękuję!!! O taką odpowiedz mi chodziło- o producenta-dziękuje bardzo

  16. #56

    Domyślnie

    Cytat Napisał lucyliu
    Już Ci napisano że albo Ikea i idziesz na kompromis albo robisz na zamówienie.


    Ikea mnie nie interesuje,tylko jakiś rzetelny producent,najlepiej z krakowa-KTO PYTA NIE BŁĄDZI prawda?

  17. #57

    Domyślnie

    No tak, ale wystarczy w szukanie włożyć minimum wysiłku..
    http://www.google.pl/search?hl=pl&q=...tnG=Szukaj&lr=

  18. #58

    Domyślnie

    Ja mam z Blistera i wiem że robią pod zamówienia jak kto chce i cena dobra.
    Moze warto zapytać u nich.
    Pozdrawiam

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał lucyliu
    No tak, ale wystarczy w szukanie włożyć minimum wysiłku..
    http://www.google.pl/search?hl=pl&q=...tnG=Szukaj&lr=
    już to na maxa zrobiłam
    zależało mi na sprawdzonej przez kogoś firmie i wolę się jak najwięcej na interesujący mnie temat dowiedzieć,więc może bez takich komentarzy?

  20. #60

    Domyślnie

    Bez jakich

Strona 3 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony