dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 7
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 130
  1. #121

    Domyślnie

    nie wiem, nie mam żaluzji z ikei.
    obecność żyłki jest natomiast standardem we wszystkich roletach, które oglądałam w rozmaitych punktach z roletami.
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  2. #122

    Domyślnie

    Ja mam zaluzje drewniane z IKEA ok.1,5 roku i ogólnie jestem z nich zadowolona, ale.. No własnie strasznie mnie denerwuje to, ze po uchyleniu okna przewracaja mi np. swieczki na parapecie. Moze ktoś jest zorientowany w temacie tych zyłek przytrzymujacych zaluzje? Mozna gdzieś coś takiego kupić?
    A jeśli chodzi o mycie, to nie jest fajnie delikatnie mówiąc. Myję po kolei każdą listewkę, nawet kupiłam specjalną szczoteczkę do mycia zaluzji w sklepie tchibo. Cieszę się, ze mam żaluzje tylko w dwóch oknach, choć efekt wizualny jest świetny.
    Ostatnio edytowane przez martahp ; 25-07-2011 o 23:23
    "dziwny jest ten świat..."

  3. #123

    Domyślnie

    nie sądzę aby można było te żyłki tak po prostu dołożyć - w moich żaluzjach ona przechodzi przez dziurkę w każdej listewce. nie wyobrażam sobie jakby te dziurki dorobić tak precyzyjnie
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  4. #124

    Domyślnie

    No tak, myslałam ze te żyłki są mocowane inaczej. Szkoda, ze wcześniej o nich
    nie wiedziałam.
    "dziwny jest ten świat..."

  5. #125
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    xem

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    2

    Domyślnie

    Archeologiczna reklama debiutanta
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 29-01-2013 o 11:29

  6. #126

    Domyślnie

    Odkopuję temat,
    bo...południowe słońce mi świeci wprost na stół w jadalni i nic nie widzę na monitorze, nie mówiąc o upale

    roleta - czy żaluzja, drewniana rzecz jasna;
    mam w oknie zazdroski i lekkie zasłonki, okna ciemne, szprosy,
    a myślę o białych żaluzjach - bo do wnętrza pasują mi białe;
    tyle,że nie wiem czy nie za dużo tego dobrego w oknie,
    bo jak żaluzje - to tylko,
    a jak zazdroski i zasłony - to już raczej nie żaluzje;

    jedno i drugie? u mnie spełniałyby rolę głównie przeciwsłoneczną, tak bez słońca byłyby podniesione;

    może bardziej sensowna byłaby roleta?

    jak myślicie?

  7. #127
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Henio i Henia

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-217
    Posty
    2

    Domyślnie

    Żaluzje drewniane to całkiem dobry wybór. Białe na pewno mogą jeszcze dodatkowo rozświetlić pomieszczenie. Chyba przy takich żaluzjach niepotrzebne są już firanki, zazdrostki, itd. My mamy małe mieszkanie, więc zdecydowaliśmy się na rolety. [moderowano - reklama debiutanta] My z mężem jesteśmy zadowoleni z wyboru, chociaz gdybym miała duży dom i dużo pieniędzy raczej zdecydowałabym się na rolety zewnętrzne
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 10-10-2014 o 11:59

  8. #128
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Henio i Henia

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-217
    Posty
    2

    Domyślnie Żaluzje Solar

    Ostatnio edytowane przez joliska ; 23-10-2014 o 10:56

  9. #129

    Domyślnie

    Ja akurat wolę rolety. U siebie mam szare rolety dzień noc w kasecie. W kuchni mam dodatkowo firankę i połączenie jednego i drugiego wygląda bardzo dobrze. Kiedy odsłonię całkowicie okna aby było jasno to okno przesłania firanka i dzieki temu jest bardzo jasno ale nie widać na zawnątrz co się dzieje w mieszkaniu.

  10. #130

    Domyślnie

    Witam,
    wiem że trochę nieaktualne, ale ja jestem zadowolony ze swoich żaluzji drewnianych. Zamówiłem w Lestore, i jestem zzadowolony.

Strona 7 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony