dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 25
  1. #1

    Domyślnie Domy w USA - Zobacz piekne wnetrza

    Elegancka rezydencja w nowoczesnej architekturze.

    4,161 Sq. Ft
    3 sypialnie
    3 lazienki
    Garaz na 2 samochody

    Cena $1,500,000

    Wynajem: $8500/miesiac

























  2. #2

    Domyślnie

    No nie powiem, bardzo to filmowa rezydencja, wygląda jakby kręcili w niej jakieś seriale, bo takie rzeczy to widywałem chyba jednak dotychczas tylko na ekranie tv, hehe. Ładnie dograny każdy szczególik, nienajgorsze. Chociaż ja wybrałbym odrobinkę inny styl gdybym chciał wydawać tyle pieniędzy.

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Ballah

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    75
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Teraz nie stać mnie, ale może wynajmę gdy będę na emeryturze ...
    Tak na serio - podoba mi się ta kuchenka gazowa - u nas nie ma tak wypasionych i praktycznych kuchenek.

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mayadaski
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kaszuby Pôłnié - Zaborski Park Krajobrazowy
    Posty
    4.109

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ballah
    Teraz nie stać mnie, ale może wynajmę gdy będę na emeryturze ...
    Tak na serio - podoba mi się ta kuchenka gazowa - u nas nie ma tak wypasionych i praktycznych kuchenek.
    Moge "podrzucic" z Irlandii bedziemy przywozic rozne roznosci do naszego kaszubskiego domu, to i zabiore cos dla Ciebie

    http://www.waterfordcookers.com/

    Nazywaja sie range cookers i jest pelnnno

  5. #5

    Domyślnie

    niesamowite jak ludzie mieszkają - marzenie....................

  6. #6

    Domyślnie

    tylko to ogrzej w naszych warunkach
    ale śliczne można pomarzyć
    Tu była reklama

  7. #7

    Domyślnie

    Nie wiem w jakim stanie USA jest ten dom położony. Tu w Utah dom o takiej powierzchni i mniej wiecej takiej klasy kosztuje ok. $750K. W San Francisco zapewne ze 3 miliony a w Honolulu jeszcze więcej.. Ceny rezydencji generalnie zależą tu w USA od lokalizacji.
    "Śpieszmy się kochać ludzi - tak szybko odchodzą." (Ks. Jan Twardowski)

    Mój podróżniczo-przyrodniczy blog. Zapraszam.
    www.mysandyhome.wordpress.com

  8. #8

    Domyślnie

    taki dom to moje marzenie...oczywiście jak wyemigruję do USA na stałe...bo tylko tam będzie mnie stać na utrzymanie takiego domu

  9. #9

    Domyślnie

    a wracajac do kuchenki straszna poczwara -fuj , paskuda
    mi się podoba zwykła na cztery palniki

  10. #10

    Domyślnie

    nie rozumiem dlaczego amerykanie sie lubuja w jasnej wykladzinie dywanowej?
    nawet i w tak drogiej willi jest jej pelno m.in. na schodach
    przeciez to tragedia do utrzymania czystosci,
    chyba szkoda juz bylo kasy na schody z drewna

  11. #11

    Domyślnie

    Na schodach z drewna łatwo się pośliznąć i skręcic kark, a jasne wykładziny są bardzo praktyczne, jak się ma w domu służbę, która już zadba o czystość. Zreszta tu przeciętnie zmienia się wykładziny co 4-5 lat. Ja też mam drewniane podłogi za wyjątkiem schodów, tylko nieco ciemniejsze, bo na służbę mnie nie bardzo stać.
    "Śpieszmy się kochać ludzi - tak szybko odchodzą." (Ks. Jan Twardowski)

    Mój podróżniczo-przyrodniczy blog. Zapraszam.
    www.mysandyhome.wordpress.com

  12. #12

    Domyślnie

    Coś bardzo tanio ten domek. Ale nie w moim stylu

  13. #13

    Domyślnie

    Ceny w USA poleciały na łeb na szyję do tego stopnia, że w Miami z widokiem na morze da się kupić wypas apartament - jak ten z fotek - w cenie ok. 5,5 tys. zł / m2!!! Do tegostandard tego jest jak z filmu z cyku "dom na pilota", a nie jak jakieś surowe badziewie w Polskim stylu. Tyle że metrów ma to z 500 więc trochę kasy jest. Ale gdyby tylko dało się brać w PL kredyt pod hipotekę czegoś w Miami... ech.

  14. #14

    Domyślnie

    MNie pranie bezowej wykladziny kosztowalo ok.600$.Chcialam z dziecmi w czyste przyleciec,to zaplacilismy tyle co za nowa po cenachPL.
    Mam mieszkanie i sama nie wiem,dlaczego tam klada te jasne wykladziny?kazdy w butach sie pakuje,co prawda to FL,blota nie ma,ladne chodniki.
    Szczerze,to drewno jest drogie,tesciowa zachwycona moimi podlogami z jesionu,jadalnia z drewna,tam kicz i dykta

  15. #15
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jfilemonowicz
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    piękna winnica, lustra w sypialni oraz drzwi wejściowe
    Architekt z powołania.

  16. #16
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jfilemonowicz
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał p***nt
    Ceny w USA poleciały na łeb na szyję do tego stopnia, że w Miami z widokiem na morze da się kupić wypas apartament - jak ten z fotek - w cenie ok. 5,5 tys. zł / m2!!! Do tegostandard tego jest jak z filmu z cyku "dom na pilota", a nie jak jakieś surowe badziewie w Polskim stylu. Tyle że metrów ma to z 500 więc trochę kasy jest. Ale gdyby tylko dało się brać w PL kredyt pod hipotekę czegoś w Miami... ech.
    5,5 tys/m2 + wisząca na nim hipoteka? czy na czysto?
    Architekt z powołania.

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał p***nt Zobacz post
    Ceny w USA poleciały na łeb na szyję do tego stopnia, że w Miami z widokiem na morze da się kupić wypas apartament - jak ten z fotek - w cenie ok. 5,5 tys. zł / m2!!! Do tegostandard tego jest jak z filmu z cyku "dom na pilota", a nie jak jakieś surowe badziewie w Polskim stylu. Tyle że metrów ma to z 500 więc trochę kasy jest. Ale gdyby tylko dało się brać w PL kredyt pod hipotekę czegoś w Miami... ech.
    ...chyba z widokiem na ocean
    A tak powaznie, to fakt, ze teraz w USA domki kosztuja tyle co nic - niestety, MIami jest troche za daleko...

  18. #18

    Domyślnie

    A gdzie jest jakiś link bo nie widzę co tak zachwycacie.

  19. #19

    Domyślnie

    tak naprawdę amerykanie mają koszmarny gust.
    Lubią tandetę, lubują się w białych drzwiach, listwach tych kunsztownie wykonanych cudeńkach pod sufitami, itp
    miałam okazję mieszkać kiedyś w USA przed kilka m-cy. Lubią duże domy ale te domy są takie " tekturkowe ", mało stabilne. Oni sie tym nie przejmują, w zyciu domy zmieniają kilkakrotnie

  20. #20

    Domyślnie

    To prawda, amerykanie mają dosyć ciekawy gust, natomiast jedno trzeba im przyznać - planowanie przestrzenne i spójność stylu na osiedlach jest powalająca, takie osiedla wyglądają pięknie, w Polsce niestety takie coś nie istnieje i wygląda to okropnie. Nie utożsamiam się z szeroko pojętą tandetą czy kiczem, ale stokroć wolę osiedle, gdzie na każdej działce stoi PODOBNY kicz, a działki mają podobne rozmiary itd. niż polską szkołę rozrostu miast, gdzie jedna działka ma 12x200 metrów i pseudo-dworek w granicy a obok stoi nowoczesny budynek na działce 10 razy szerszej.

    PS: Co jest kiczowatego w białych drzwiach? Powiedziałbym, że do polskich małych, często ciemnych domów/przedpokoi takie białe drzwi są idealne. Kolory w stylu wenge itp. niestety sprawiają, że takie pomieszczenie jest ciemne jak piwnica, mnie to osobiście bardzo przygnębia.
    No i nigdy nie spotkałem się w Stanach z drzwiami do sypialni z przeszkleniem, co niestety tutaj jest na porządku dziennym, aż dziwne.
    Ostatnio edytowane przez michcio0711 ; 02-04-2013 o 18:54

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony