dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 22
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 426
  1. #221
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar q-bis
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Dobra
    Kod pocztowy
    72-003
    Posty
    1.951

    Domyślnie

    Ja mam apkę trójki na smartfonie. Jak pier...olą to szukam np audycji Szydło albo coś czego nie miałem czasu posłuchać -np LP3 albo Gacek i tyle. Czasem słucham nawet kilka razy również na dobranoc, bo jak się skończy to się wyłącza i spoko. Kiedyś trzeba było nagrywać audycje a teraz wybieram co tam mi pasuje i niech się dyrektory agitatory walą
    Tylko ciiiii, bo jak się zorientują, to to zlikwidują ....
    WARTO? WARTO!

  2. #222
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał budowlany_laik Zobacz post

    Próbowałem z Jedynką - po 3 minutach dałem spokój. Poczułem się jakbym miał 20 lat więcej.
    Znowu jak u fryzjera słyszę Zetkę czy coś w tym rodzaju, to czuję się 20 lat młodszy.
    Ja bardziej się czuje 20 lat głupszy. Szczególnie jak słyszę radio eska. albo Vox fm.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  3. #223
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Beskidziak

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Kod pocztowy
    43-330
    Posty
    507

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Łukawski mnie trzyma trochę przy Strzyczkowski. Mann. Gacek. Szydło & Opszańska.

    Tylko obawiam się że niedługo też ich nie usłyszę .
    Po dzisiejszym "Za, a nawet przeciw", odniosłem wrażenie że Strzyczkowskiemu też już wszystko obojętne i będzie się żegnał z Trójką....
    117m2 powierzchni użytkowej +42m2 garażu (nieogrzewane), fundament 10 cm Xps, ściany 20 cm 0,038, podłoga 14 cm 0,035, strop terriva 45cm wełna, WM, gaz 100%podłogówka

  4. #224
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.843

    Domyślnie

    Rozmowa z Wojciechem Zimińskim, który odszedł z radiowej Trójki

    Trójka była zawsze otwarta dla wszystkich, ze wszystkimi rozmawiała, a tu raptem zalatuje propagandową tępotą - mówi Wojciech Zimiński, do niedawna współpracownik radiowej Trójki, komentator programu "Szkło kontaktowe" w TVN 24.
    Wojciech Zimiński rozstał się z Trójką w sobotę w geście solidarności z Arturem Andrusem i Robertem Kantereitem, którzy opuścili Program 3 tydzień temu.
    Wtedy Zimiński miał jeszcze zgodę dyrekcji Trójki, by pożegnać się ze słuchaczami na antenie.
    Ale po paru dniach okazało się, że nie może tego zrobić.
    W czwartek Zimińskiego w „Urywkach z rozrywki” nie będzie.
    http://wyborcza.pl/7,75398,22620477,...WImg:undefined

  5. #225
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jola_krzysiek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    2.260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    82

    Domyślnie

    Odeszło już tylu świetnych dziennikarzy, czy szerzej: radiowców, że ktoś powinien ich zebrać zusammen do kupy i stworzyć stację Alternatywa Trójki.
    Gdyby pieniądze umiały mówić, mówiłyby: "do widzenia".

  6. #226
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.843

    Domyślnie

    Świetny pomysł !

  7. #227
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Świetny pomysł !
    Nie sądzę żeby to wypaliło. Skowroński ma radio WNET i słuchalność na poziomie błędu statystycznego.

    Pan Orzech sobie poszedł. Jakieś zakłady kto następny?
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  8. #228
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.603
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  9. #229
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Pan Orzech sobie poszedł. Jakieś zakłady kto następny?
    Na razie "dobra" zmiana wywaliła:
    1. Artur Andrus 2. Maja Borkowska 3. Anna Burzyńska 4. Bartek Chaciński 5. Beniamin Filip 6. Michał Gąsiorowski 7. Marcin Gutowski 8. Jacek Hawryluk 9. Magda Jethon 10. Robert Kantereit 11. Anna Krakowska 12. Damian Kwiek 13. Tomasz Ławnicki 14. Grażyna Mędrzycka-Gęsicka 15. Joanna Mielewczyk 16. Radosław Mróz 17. Michał Nogaś 18. Jerzy Owsiak 19. Antoni Piekut 20. Grzegorz Połatyński 21. Jerzy Sosnowski 22. Małgorzata Spór 23. Marek Starzyk 24. Monika Sułkowska 25. Marcin Zaborski 26. Wojciech Zimiński. 26. Artur Orzech. Radio pozbyło się też wieloletnich korespondentów zagranicznych. Pracę stracili: 1. Grzegorz Drymer - Londyn 2. Marek Lehnert - Rzym 3. Magdalena Skajewska - Bruksela 4. Wojciech Szymański - Berlin.

  10. #230

    Domyślnie

    A jak Wam leży muzyka klasyczna o 8:40 rano w Trójce (już drugi raz chyba)? Bo mi się zdaje, że kogoś pokręciło...

  11. #231
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar q-bis
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Dobra
    Kod pocztowy
    72-003
    Posty
    1.951

    Domyślnie

    Oni nic nie rozumieją - zadufane bufony - uważają, że mogą wciskać co chcą i gdzie chcą. Że jak ktoś odejdzie to nic, się go zastąpi - to my władza - wiemy co dobre.
    A - GÓWNO PRAWDA !
    Trójka traci i będzie tracić słuchaczy a co najgorsze - swoją klasę...
    Niestety to są ideologiczne i mentalne kmioty i nic nie zmieni ich oglądu.
    Egoistycznie - niszczenie Trójki to dla mnie większy paździerz niż niszczenie Trybunału Stanu.
    WARTO? WARTO!

  12. #232

    Domyślnie

    Nie żebym był przeciwny klasyce, a pana Olejniczaka też szanuję, ale muza poważna o 8:40 rano to nie jest dobry pomysł dla słuchaczy Trójki...

    A było pewnie tak: 'Weźcie tam kogoś wyślijcie do tego radyjka. Niech gra rano, gdy wszyscy piją kawę w pracy, nasza muzyka! Patriotycznie ma być, polsko! No bo oni tam ponoć jakieś angielskie pioseneczki grają. Do czego to doszło bym musiał też takie sprawy prostować...'

  13. #233
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.843

    Domyślnie

    Wojciech Mann dzisiaj kończy 70 lat !!
    Na początek: 100 lat w zdrowiu i w szczęściu
    http://wyborcza.pl/magazyn/7,124059,...cha-manna.html

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Wojciech Mann.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	35,8 KB
ID:	405737

  14. #234
    ELITA FORUM (min. 1000)
    noc

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    z.góra
    Kod pocztowy
    65-340
    Posty
    1.407

    Domyślnie

    Od dziś przestałem słuchać "trujki", ulało się.
    Owszem, czasem jeszcze zdarzy się pewnie na chwilę włączyć, ale będę traktował to, jak każdą inną reklamowo-konkursową papkę dla niewybrednych.
    Trójka przestała być nr1. Boję się, że już nie wróci na swoją pozycję.

  15. #235

    Domyślnie

    Dzięki q-bisowi dotarłam do Waszego klubu i proszę o przyjęcie do grona budowlanych miłośników starej TRÓJKI. Tak naprawdę jedynej Trójki, która była. Była inna niż reszta radiowego świata i latami potrafiła nie poddać się trendom, zachowując swój styl. Teraz nie ma już tej stacji. Jej charyzmy, kultury, klimatu. Pozostała jedynie nazwa, którą trafnie napisał NOC - trujka
    Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.
    Antoine de Saint-Exupéry

  16. #236

  17. #237
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.843

    Domyślnie

    Posłucham z dużym "absmakiem"
    https://www.polskieradio.pl/9/526/Ar...ia-Polski-cz-2
    Jak tylko zaczyna się audycja z udziałem Reszczyńskiego zmieniam Trójka na coś innego. Na cokolwiek.

    BTW - "Sie pływa, sie ma"
    https://www.youtube.com/watch?v=01RydnEm2oo - film niedostępny

  18. #238
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.843

    Domyślnie

    Tak było
    "Jakiś bydlak powiedział o tym że ...."
    10:45
    https://www.polskieradio.pl/9/526/Ar...ia-Polski-cz-2

  19. #239

    Domyślnie

    Cytat Napisał aspidisca Zobacz post
    I ja się dopisuję.
    Pamiętacie "teatrzyk Zielone oko" w piątki po liście ???
    Ech, cudowny czas. Najpierw LP3, a potem TZO.

  20. #240
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.843

    Domyślnie

    Anna Gacek też została zwolniona
    https://kultura.onet.pl/wiadomosci/a...ntarze/1n87x73
    https://www.facebook.com/annaagniesz...39360452826399

    Będzie jeszcze "lepiej". czyli będzie jeszcze gorzej.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

Strona 12 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony