dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 19 z 22
Pokaż wyniki od 361 do 380 z 426
  1. #361
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Cytat Napisał Janekk1234 Zobacz post
    Kaczyński jest szefem partii więc pisanie że reprezentuje siebie jest dziecinadą.
    Kaczyński był na cmentarzu jako syn i jako brat a nie jako szef partii.
    Daj spokój Kaczyńskiemu. Jest tym kim jest. Każdy ma własne zdane na jego temat.
    Temat ten to nie Kaczyński a "Trójka - elitarny klub słuchaczy..."
    Kaczyński nie słucha Trójki i nie ma nic do powiedzenia na temat Trójki.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  2. #362
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Kaczyński był na cmentarzu jako syn i jako brat a nie jako szef partii.
    Bo Ty tak twierdzisz. Hahahhaha

  3. #363
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Możesz się śmiać "Hahahhaha" ale faktów nie zmienisz.
    W tym przypadku Kaczyński mnie nie obchodzi. Obchodzi mnie Trójka.
    Przez ludzi którzy czują strach przed Kaczyńskim lub chcą mu dogodzić zniszczyli porządną stację radiową. Jedyną w swoim rodzaju.

    PS Piszesz że Kaczyński odwiedził cmentarz jako szef partii.
    Jako szef partii odwiedził grób Matki szefa partii.

    PS2 Szef partii rządzącej nie jest przedstawicielem państwa.
    Rusz pokłady logiki. Tej normalnej logiki.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  4. #364
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Ciekawe kiedy apologeta dobrej rozpierduchy, zarzuci że pisemko na bramie cmentarza to była fałszywka a stempelek podrobiony "małym drukarzem"? W ogóle fotografie z cmentarza to prowokacja Rhadia Tirhana zmontowana przez klikę Giehrka lub klike Brhe.niewa.
    To są autentyczne teksty z tamtych czasów, trzeba było to słyszeć w oryginale

  5. #365
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Ciekawe kiedy apologeta dobrej rozpierduchy, zarzuci że pisemko na bramie cmentarza to była fałszywka a stempelek podrobiony "małym drukarzem"? W ogóle fotografie z cmentarza to prowokacja Rhadia Tirhana zmontowana przez klikę Giehrka lub klike Brhe.niewa.
    To są autentyczne teksty z tamtych czasów, trzeba było to słyszeć w oryginale
    A ty dalej z tym pismem z płota? Jakby na płocie ktoś napisał dupa to byś pogłaskał?
    Jak można podawać ten przykład który świadczy przeciw twojemu zdaniu.
    Ja odpuszczam.
    Dobranoc.

  6. #366
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    ...
    Daj spokój Kaczyńskiemu. Jest tym kim jest. Każdy ma własne zdane na jego temat.
    Temat ten to nie Kaczyński a "Trójka - elitarny klub słuchaczy..."
    Kaczyński nie słucha Trójki i nie ma nic do powiedzenia na temat Trójki.
    Dziękuję za przypomnienie. Temat od 15 maja może dotykał i polityki, ale w kontekście tego co się stało z LP3. To dopiero po tym poście poszliśmy w złą stronę:
    Cytat Napisał Janekk1234 Zobacz post
    A ja się dziwię Kazikowi że podjął temat wizyty urzędników na cmentarzu w celu uczczenia 10 rocznicy śmierci prezydenta. Taki hejt jaki się wylał przy tej okazji, zupełnie bez powodu zresztą. Tak jakby nie wolno było prowadzić żadnych działania państwowych. Poszaleli w tej opozycji a że Kazik w to uderzył, pewnie dla poklasku i popularności. Zawsze miałem go za dobrego obserwatora i komentatora tak tutaj pudło.
    Kilku głosów z trójki będzie brakować. To akurat bardzo słabo wyszło dobrozmiennym.
    Także - uprzejmie proszę o zakończenie interpretacji utworu Kazika i powrót na właściwe tory. Osobiście jestem niezmiernie ciekaw prawdy. Poprzedni kierownik Trujki robił konferencję prasową i z prezentacją "listy od strony kuchni" próbując udowadniać zarzuty. Przyznaję że to wyglądałoby wiarygodnie, gdyby to robiły osoby godne zaufania a nie skompromitowane. Za to sercem jestem za Markiem Niedźwieckim i w pełni się z nim solidaryzuję. Z bólem przyjmę jego odejście (bo nie wygląda by zarząd PR chciał przeprosić) ale zarówno Markowi jak i okrojonej Trójce życzę jak najlepiej...
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 01-06-2020 o 12:04 Powód: interpunkcja
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  7. #367
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Gdyby ktokolwiek z dawnej Trójki wrócił do tzw. PR, musiałby mieć kręgosłup z makaronu zwinięty jak korkociąg, czyli byłby ...... . Nie wejdziesz dwa razy do tej samej rzeki , pomijając semantykę. Mleko się rozlało, wiadomo czyje to zasługi, żyć trzeba dalej. Zasługi zawsze można wynagrodzić w sposób adekwatny do popełnionych czynów.
    To se ne vrati pane Havranek!

  8. #368
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Cytat Napisał Värmepumpsägare Zobacz post
    Margines,
    czyli - za moich czasów - fragment kartki w zeszycie o szerokości ok 2,5cm, czyli taka mała część...
    V, a nie lepiej dyskutować w temacie? Chce Ci się pisać tyle postów by je za chwilę usuwać?

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Gdyby ktokolwiek z dawnej Trójki wrócił do tzw. PR, musiałby mieć kręgosłup z makaronu zwinięty jak korkociąg, czyli byłby ...... . Nie wejdziesz dwa razy do tej samej rzeki , pomijając semantykę. Mleko się rozlało, wiadomo czyje to zasługi, żyć trzeba dalej. Zasługi zawsze można wynagrodzić w sposób adekwatny do popełnionych czynów.
    To se ne vrati pane Havranek!
    A ja ich w pełni rozumiem i popieram. To jak z forum - ile psów wieszacie, ile kar było, a nadal tu tkwimy bo kochamy to miejsce.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  9. #369
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    "Trzeba z żywymi naprzód iść, po życie sięgać nowe a nie w uwiędłych laurów liść, z uporem stroić głowę" jak pisał EL.Y...

  10. #370
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Osobiście jestem niezmiernie ciekaw prawdy. Poprzedni kierownik Trujki robił konferencję prasową i z prezentacją "listy od strony kuchni" próbując udowadniać zarzuty. Przyznaję że to wyglądałoby wiarygodnie, gdyby to robiły osoby godne zaufania a nie skompromitowane. Za to sercem jestem za Markiem Niedźwieckim i w pełni się z nim solidaryzuję. Z bólem przyjmę jego odejście (bo nie wygląda by zarząd PR chciał przeprosić) ale zarówno Markowi jak i okrojonej Trójce życzę jak najlepiej...
    To, że oświadczenie dyrektora Trójki było mało wiarygodne wynikało pośrednio z mowy ciała, gestów i ze zdenerwowania tegoż dyrektora.
    Facet był w swojej przemowie całkowicie niewiarygodny.
    W komisji senackie tylko się pogrążył. Prezes Polskiego Radia dzielnie dotrzymywała tego samego dennego poziomu.
    Przeprosiny w wykonaniu Kuby były miłym gestem ale przeprosić muszą ci którzy obrazili.
    Dodatkowo powinni posiadać zdolność honorową a z tym może być jeszcze gorzej...
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 01-06-2020 o 17:40 Powód: literówki
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  11. #371
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Obecna prawica i zdolność honorowa???


  12. #372
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Padła Trójka i już teraz mi jej nic a nic nie żal. Niech żyje Radio Nowy Świat.
    Od kilku dni słucham tylko tego nowego projektu starych "Trujkowiczów". Polecam. Ja jestem zauroczony. Oby tylko nie obniżyło lotów.
    Powrót do najlepszych czasów, tych sprzed Laskowskiego. A już myślałem , że prawdziwe radio zdechło..

  13. #373
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    próbowałem słuchać kilka razy i powiem szczerze że mi NŚ nie leży. Przypomina RDC które mi nie leżało. Ostatnio poranną audycję musiałem wyłączyć bo Pani Redaktor brzmiała tak jakby miała za chwilę odejść z tego świata a ja nie chciałem być tego świadkiem.
    Gdyby ktokolwiek z dawnej Trójki wrócił do tzw. PR, musiałby mieć kręgosłup z makaronu zwinięty jak korkociąg, czyli byłby
    Oczywiście można tak:


    Tylko po co?
    Ostatnio edytowane przez coulignon ; 20-07-2020 o 13:15
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  14. #374
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    próbowałem słuchać kilka razy i powiem szczerze że mi NŚ nie leży. Przypomina RDC które mi nie leżało. Ostatnio poranną audycję musiałem wyłączyć bo Pani Redaktor brzmiała tak jakby miała za chwilę odejść z tego świata a ja nie chciałem być tego świadkiem.
    Cóż! Nikt nie jest doskonały. Ja przyznaję z kolei, że nie słucham audycji porannych - to za wcześnie dla mnie, sam schodzę z tego świata o takiej porze. Skupiam się głównie na audycjach muzycznych i wieczornych. Nawet mixy po 22 są poskładane z głową a i wiadomości za dnia są jedynie wiadomościami. Nie widzę w nich nachalnej indoktrynacji. Super pomysł z nowymi talentami - fajne tematy.
    NŚ jest w założeniu radiem komercyjnym i daj nam boże taką komercję a nie obligatoryjnie opłacaną misję serwowaną na poziomie peerelowskiej propagandy.
    Dawna idea Trójki jest przeżytkiem - szukanie jej lustrzanej reaktywacji w NŚ byłoby chyba nieporozumieniem.
    Ostatnio edytowane przez 2112wojtek ; 20-07-2020 o 12:45

  15. #375
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    bajprzeznet

    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Skąd
    Łódź
    Posty
    157

    Domyślnie

    U mnie także obecnie leci praktycznie tylko RNŚ, ale też dlatego że jestem ciekaw każdego pasma i chce sam rzetelnie ocenić co mi leży a co nie, a przy mojej pracy słucham go w różnych godzinach.

    Jeśli ktoś słuchaj poranków w Trójce i dobrze czuł się przy Marcinie Łukawskim to tutaj będzie miał trudniej. Pan Marcin ma odpowiednie tempo o poranku, poczucie humoru bardzo pasujące do audycji i specyficzny fajny klimat.
    Tutaj RNŚ najbardziej traci, audycje są bardziej publicystyczne, szczególnie w przypadku Beaty Grabarczyk, która nie ukrywa że jest głównie dziennikarką informacyjną i moim zdaniem "niestety" to słychać, za dużo polityki, suchych informacji itp. Do tego głos który przez 4h potrafi zmęczyć. W Trójce poza "Salonem Politycznym" w porannych audycjach zawsze było dużo luzu którego ja właśnie szukam o poranku, naprawdę nie lubie zaczynać dnia od jałowych rozmowach o polityce.

    Katarzyna Kasia moim zdaniem wypada lepiej, ciekawiej, ale niestety zbyt mało dynamicznie, tak jakby za oknem zawsze padał deszcz, a kłapouchy szukał sensu życia.

    Czuć jeszcze że to wszystko się buduje.

    Pozostałe godziny dużo lepiej, podobają mi się audycje popołudniowe.
    Fajnie że młodzi dostają szanse, nawet jeśli nie każdy trafia w mój gust.

    O audycjach byłych dziennikarzy Trójki nie trzeba pisać, wiadomo że trzymają poziom - kucharz ten sam, tylko kuchnia się zmieniła.

    Naprawdę tęsknie za Trójką, ale w obecnych czasach i formie PR3 nie widzę sensu tam wracać. Szkoda że nadal parę nazwisk nie potrafi powiedzieć STOP i opuścić Myśliwickiej....

    A co do nowego radia, jak zaczął Wojciech Mann - "to nie jest stara Trójka, to nie jest nowa Trójka, to jest Radio Nowy świat"

  16. #376
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Z żalem nasłuchuję informacji ze starej Trójki, ale po takich newsach (przykręcanie śruby i zakaz wypowiedzi medialnych, włącznie (!) z nakazem informowania o próbie nawiązania kontaktu ze strony innych mediów (!) to przestaję wierzyć, że to się pozbiera:
    https://www.press.pl/tresc/62552,pre...-sie-w-mediach
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  17. #377

    Domyślnie

    Cytat Napisał bajprzeznet Zobacz post
    U mnie także obecnie leci praktycznie tylko RNŚ, ale też dlatego że jestem ciekaw każdego pasma i chce sam rzetelnie ocenić co mi leży a co nie, a przy mojej pracy słucham go w różnych godzinach.
    Dzięki za szczegółowy opis.
    W takim razie trzeba będzie teraz słuchać obydwu.

  18. #378
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał bajprzeznet Zobacz post

    katarzyna kasia moim zdaniem wypada lepiej, ciekawiej, ale niestety zbyt mało dynamicznie, tak jakby za oknem zawsze padał deszcz, a kłapouchy szukał sensu życia.

    :d:d:d:d

    Łukawski jest w zasadzie jedynym powodem słuchania Trójki. Jak go nie było to nie słuchałem.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  19. #379
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    wątek okołotrójkowy , prezes radia Nowy Świat ( miało być alternatywą dla pisowskiej zamordystycznej trujki) , odchodzi, bo nazwał mężczyznę mężczyzną.

    Nowy, lepszy świat....

  20. #380
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Odchodzi bo go zmusili czy zwolnili czy sam z własnej woli odchodzi?
    Sam zrezygnował.

    Trójka i Nowy Świat nic do nazewnictwa różnych osób nic nie mają. Chyba.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

Strona 19 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony