dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 21 z 22
Pokaż wyniki od 401 do 420 z 426
  1. #401
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Hipka
    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    zawsze tam, gdzie Ty!
    Posty
    104

    Domyślnie

    Cytat Napisał budowlany_laik Zobacz post
    Hipka, przełączam nie znaczy 'jestem fanem'.
    dla Twojej ciekawości - w 2004 albo 2005 r. miałam okazję siedzieć przy tym kultowym stole i mikrofonie, skąd nadawała tamta Trójka (dni otwarte radia) i czułam dreszczyk emocji, ze to stąd... dziś bardziej ciekawiłoby mnie studio pana Tadka Rydzyka, niż Myśliwiecka...

  2. #402

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hipka Zobacz post
    dla Twojej ciekawości - w 2004 albo 2005 r. miałam okazję siedzieć przy tym kultowym stole i mikrofonie, skąd nadawała tamta Trójka (dni otwarte radia) i czułam dreszczyk emocji, ze to stąd... dziś bardziej ciekawiłoby mnie studio pana Tadka Rydzyka, niż Myśliwiecka...
    Gratki!
    Ja mogę tylko się pochwalić trójkowymi kubeczkami z 1500 LP3 i obecnością na dwóch plenerowych LP3.

  3. #403
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hipka Zobacz post
    nie, bo będę stronnicza;

    nie oglądam, raz spojrzałam i mam traumę do dziś

    wiem, ze Pyrlandia słynie ze skąpstwa, więc zaryzykuję tezę, że szkoda Ci transferu... ale zapewniam Cię, że warto... myślę, że np. Matematyczna Lampa nie pozostanie bez wpływu na Twoją psychikę...
    Transfer mam nieograniczony więc nie mam z tym problemu.
    Sentyment do Trójki (starej) mam olbrzymi.
    Pomijając Wojciech Manna to jeszcze z przyjemności słuchałem m.in. Anny Gacek, Marcina Kydryńskiego i nawet Wojciecha Cejrowskiego (jeżeli wyłączyć jego niektóre teksty poboczne).
    Ostatnio nawet "nowa" Beata Pawlikowska
    Ze starych czasów to np. Janusz Kosiński i Tomasz Beksiński.
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 27-08-2020 o 15:29 Powód: nawias )
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  4. #404
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hipka Zobacz post
    uczyć się języków;

    nie, bo tzw. legendy (pan od listy i pan od Draculi) okazała się być takimi pre-dj'ami, którzy za komuny mieli dostęp do winyli i czuli się bogami, prezentując je pospólstwu za pośrednictwem eteru.

    w momencie, kiedy społeczeństwo zaczęło mieć dostęp do tych samych płyt (szanse się zrównały), okazało się, że nie dość, że nie mają nic ponad do zagrania, to i nie mają nic do powiedzenia, więc zaczęli robić wygłupy (karp), w czym paradoksalnie najlepiej odnalazł się inteligentniejszy od nich Andrus, który te wygłupy namacalnie spieniężył...

    Osobiście w Trójce widziałabym: Kaczkowskiego, Metza, Strzyczkowskiego, Barona. Tyle. Jeśli kazdy z nich wskazałby po dwóch swoich wychowanków, zapełnili by ramówkę w 100%.

    Nie chce mi się więcej pisać o całej reszcie np. o wadach wymowy (pracując w radiu!) tych i owych, czy lojalkach, jakie podpisała większość z nich...
    Z dwojga złego lepsza dla słuchacza może okazać wada wymowy niż wada rozumu
    Nie wiem kto podpisał i jakie lojalki ale to tym pewnie Ty wiesz.

    Nie traktowałem nigdy, jak to określiłaś "pre-dj'ów" jako bogów i nigdy nie miałem wrażenia że oni za takowych się uważają.
    Dostęp do nagrań a umiejętność wyboru interesujących nagrań to zupełnie różne światy.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  5. #405

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hipka Zobacz post
    nie, bo tzw. legendy (pan od listy i pan od Draculi) okazała się być takimi pre-dj'ami, którzy za komuny mieli dostęp do winyli i czuli się bogami, prezentując je pospólstwu za pośrednictwem eteru.

    w momencie, kiedy społeczeństwo zaczęło mieć dostęp do tych samych płyt (szanse się zrównały), okazało się, że nie dość, że nie mają nic ponad do zagrania, to i nie mają nic do powiedzenia, więc zaczęli robić wygłupy (karp), w czym paradoksalnie najlepiej odnalazł się inteligentniejszy od nich Andrus, który te wygłupy namacalnie spieniężył...

    Osobiście w Trójce widziałabym: Kaczkowskiego, Metza, Strzyczkowskiego, Barona. Tyle. Jeśli kazdy z nich wskazałby po dwóch swoich wychowanków, zapełnili by ramówkę w 100%.

    Nie chce mi się więcej pisać o całej reszcie np. o wadach wymowy (pracując w radiu!) tych i owych, czy lojalkach, jakie podpisała większość z nich...
    To jest ciekawe, że słuchając tej samej fali, odbieramy ją inaczej. Nie podpisałbym się pod tym, co napisałeś - nigdy nie miałem takich odczuć.
    Praca nad Karpiem to raptem może z 2 tygodnie z 52 w roku, także ten...

    Oj, czuło się w Trójce, że tam są ludzie na właściwym miejscu, którzy autentycznie kochają to co robią. Wciąż wierzę, że prawdziwa Trójka powróci. Brak, brak...

    Petycja podpisana?
    A, zapomniałem - Ty słuchasz BBC...

  6. #406
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Hipka
    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    zawsze tam, gdzie Ty!
    Posty
    104

    Domyślnie

    Cytat Napisał budowlany_laik Zobacz post
    To jest ciekawe, że słuchając tej samej fali, odbieramy ją inaczej. Nie podpisałbym się pod tym, co napisałeś - nigdy nie miałem takich odczuć.
    Praca nad Karpiem to raptem może z 2 tygodnie z 52 w roku, także ten...

    Oj, czuło się w Trójce, że tam są ludzie na właściwym miejscu, którzy autentycznie kochają to co robią. Wciąż wierzę, że prawdziwa Trójka powróci. Brak, brak...

    Petycja podpisana?
    A, zapomniałem - Ty słuchasz BBC...
    to zależy, od kiedy jej słuchamy...

    starzy prezenterzy padl8 ofiarą swojego zasiedzenia (w pracy) a świat poszedł do przodu.
    Zauważ, jak super odnaleźl się na yt Pazura czy Makłowicz... Oczekiwałbym tego samego po Kaczkowskim, Baronie... Nie musi byc to od razu YT, wystarczy raz na tydzień godzinny podcast etc.

    p.s. pięknie odnajduje się pan Sławek Łosowski a pozycję startową miał dużo gorszą, niż oni...

  7. #407
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Hipka
    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    zawsze tam, gdzie Ty!
    Posty
    104

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Z dwojga złego lepsza dla słuchacza może okazać wada wymowy niż wada rozumu
    Nie wiem kto podpisał i jakie lojalki ale to tym pewnie Ty wiesz.

    Nie traktowałem nigdy, jak to określiłaś "pre-dj'ów" jako bogów i nigdy nie miałem wrażenia że oni za takowych się uważają.
    Dostęp do nagrań a umiejętność wyboru interesujących nagrań to zupełnie różne światy.
    spłycasz albo nie rozumiesz.
    Gacek ok, ale jeśli w serwisie o pelnej godzinie prezenter nie wymawia r, to pluje mi z głośnika prosto w twarz...

  8. #408
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Ile lat słuchasz Trójki? 20?

    Nie spłycam.
    Pluje z głośnika to nie słuchaj
    Chyba jesteś nielicznym wyjątkiem któremu to aż tak przeszkadza.

    Masz listę tych co podpisali lojalki ? Czy może "plujesz" jadem?
    Kto, wg Ciebie, czuł się bogiem w Trójce z powodu dostępu do płyt i nagrań?
    To chyba Ty spłycasz ten temat.
    Przeciętny słuchacz nie ma czasu aby szukać ciekawych nagrań, klimatu i całej otoczki wokół.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  9. #409
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Hipka
    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    zawsze tam, gdzie Ty!
    Posty
    104

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Ile lat słuchasz Trójki? 20?

    Nie spłycam.
    Pluje z głośnika to nie słuchaj
    Chyba jesteś nielicznym wyjątkiem któremu to aż tak przeszkadza.

    Masz listę tych co podpisali lojalki ? Czy może "plujesz" jadem?
    Kto, wg Ciebie, czuł się bogiem w Trójce z powodu dostępu do płyt i nagrań?
    To chyba Ty spłycasz ten temat.
    Przeciętny słuchacz nie ma czasu aby szukać ciekawych nagrań, klimatu i całej otoczki wokół.
    przeciętny słuchacz nie słyszy wady wymowy w radiu,
    przeciętny forumowicz nie stawia przecinków, jak pisze;
    itd...

    tylko akurat mnie przeciętność nie interesuje

  10. #410
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Hipka, masz swoje zdanie i ok.
    Ale w Twoich wpisach pojawiają się niemiłe zarzuty (lojalki) a to dla odmiany nie musi się wszystkim podobać.

    Ja jestem tradycjonalistą. Radio mi towarzyszy przy pracy. Nie wnikam w prywatne poglądy prezenterów, chyba że zaczynają mnie nimi indoktrynować. Wtedy przełączam stację.

    Ja po prostu lubię pewne głosy i muzykę, którą puszczają. Lubię publicystykę (nie mylić z polityką) i to dostaję w RNS. Stare, dobre Zapraszamy do Trójki które padło mi w ucho blisko 40 lat temu, kiedy przesiadywałem w poczekalni mojej pierwszej dentystki.. .
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  11. #411

    Domyślnie

    No, kurka, jestem chyba kupiony przez RNS. Stream o dużo lepszej jakości niż Trujka (pisane celowo)! Z tego względu kompletnie inaczej odbiera się muzykę - dziś parę kawałków mnie porwało.
    Oczywiście słucham przede wszystkim RNS z przyczyn wiadomych.
    Brak reklam - to też cudo!
    Myślę, że się wyrobią. Daję im szansę. Jakby jeszcze parę osób z Trójki doszło, to nie miałbym żadnych pytań.
    Rano - Mann i chłopaki z gitarką, jak za starych czasów w piątki w Trójeczce...

    A przełączę na Trójkę, jak ktoś posprząta tych na górze.

  12. #412
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hipka Zobacz post
    przeciętny słuchacz nie słyszy wady wymowy w radiu,
    przeciętny forumowicz nie stawia przecinków, jak pisze;
    itd...

    tylko akurat mnie przeciętność nie interesuje
    A co ten wpis ma do tematu Trójki?
    Przeciętny słuchacz nie odróżnia liczby od cyfry, półtora od półtorej
    Przeciętny Forumowicza zaczyna zdanie dużą literą. I co z tego?
    Nie interesuje Ciebie przeciętność - to też nic nie ma do Trójki.

    Nie odpowiedziałaś na pytanie o lojalki o których wiesz.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  13. #413

    Domyślnie

    Oj, poziom publicystyki w Nowym Świecie na dużo niższym poziomie niż w starej Trójce... Nie myślałem, że w radiu usłyszę słowa "ktoś miał coś gdzieś" (wiadomości o pełnej godzinie), albo "ku%&$" wypowiedziane jako wtrącenie przez jednego z gości...

    Trujki nie da rady słuchać też niestety...

    Trójko, wróć!

  14. #414

    Domyślnie

    Będzie! Radio 357!
    ☺☺☺

  15. #415
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Będzie ciekawie Bo na pewno zabiorą znaczną część patronów NŚ..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  16. #416

    Domyślnie

    Oj tak, ciekawa inicjatywa.

  17. #417
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Hipka
    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    zawsze tam, gdzie Ty!
    Posty
    104

    Domyślnie

    czekam i ja, bo słysząc, jak się pan exTeleexpress męczy w poniedziałkowe poranki, definitywne odinstalowałam RNŚ...

    tak na marginesie okazuje się, ze ta trójkowa "rodzina" z myśliwieckiej to jednak była fikcją...

  18. #418
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Ja podsłuchuję NS jak jestem w biurze. Wtedy cenię sobie stonowaną muzykę, i chociaż punk lubię to chyba 13 nie jest odpowiednią porą. Tak samo "smęty" - wtedy muszę się przełączyć ze względu na współpracownika bo on nie trawi..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  19. #419
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hipka Zobacz post
    czekam i ja, bo słysząc, jak się pan exTeleexpress męczy w poniedziałkowe poranki, definitywne odinstalowałam RNŚ...

    tak na marginesie okazuje się, ze ta trójkowa "rodzina" z myśliwieckiej to jednak była fikcją...
    I bardzo dobrze, że odinstalowałaś RNŚ.

    Co do "trójkowej rodziny" - mają obowiązek do końca życia razem pracować?
    Jeżeli ktoś emigruje z Polski np. do Anglii, opuszcza rodzinny dom, to znaczyć że jego rodzina była fikcją?

    PS
    Cytat Napisał Hipka Zobacz post
    przeciętny słuchacz nie słyszy wady wymowy w radiu,
    przeciętny forumowicz nie stawia przecinków, jak pisze;
    itd...

    tylko akurat mnie przeciętność nie interesuje
    Przeciętny słuchacz, jak pisze na forum, zaczyna zdanie dużą literą.
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 06-10-2020 o 12:32 Powód: PS
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  20. #420
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Hipka
    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    zawsze tam, gdzie Ty!
    Posty
    104

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    I bardzo dobrze, że odinstalowałaś RNŚ.
    coś mi się wydaje, że umoczyłeś dyszkę jako patron, co?
    a tutaj taki zonk - ?koledzy (bo przecież nie rodzina) mieli czelność skopiować pomysł...

    p.s. porównanie trafne - RNŚ to taka stara Trójka na zmywaku...
    Ostatnio edytowane przez Hipka ; 07-10-2020 o 09:54

Strona 21 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony