dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 22
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 426
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie TRÓJKA - elitarny klub słuchaczy budujących:-)

    Tak sobie myśle że Trójka nie tylko radio, to jest sposób życia. To radio ukształtowało mój gust muzyczny (he,he - słucham różności, począwszy od KNŻ a skończywszy na Jaromirze Nohavicy) ale nie tylko... Zafundowało mi "rozwój ogólny" - troche inaczej patrzę na świat niz przecietny konsument Radia Eska. No i dzięki Trójce poznałem moją Dziewczynę z którą zaczynamy budowę domu i nie tylko...
    Łoj- letko nostalgicznie się zrobiło.
    Ile nas, ortodoksyjnych wyznawców trzeciego programu polskiego radia jest na tym forum?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Jestem, a właściwie jesteśmy, bo żona komtura też.

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    ja sie tez zapisuje a wlasciwie to My
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Trójka .... to moja młodość tyle wspomnień
    pamietam dzien matury .....o 7,oo rano slońce za oknem a w radio MANHATTAN TRANSFER Chanson d'amur

    http://andante.wrzuta.pl/audio/hXYUY...hanson_d_amour

    to był cudowny maj 1982

  5. #5

    Domyślnie

    zasłyszane na czacie

    >arek<od dzisiaj słucham radio maryja
    >iza80<co? dlaczego?
    >arek<bo to jedyne polskie radio gdzie Feel'a nie grają
    Powrót jest JEDI a nie KRÓLA

    Dziennik budowy
    Komentarze

  6. #6

    Domyślnie

    się zapiszę, a jak mi się nastrój poprawi to może się rozwine dlaczego
    http://forum.muratordom.pl/zjazd-do-...-z,t167838.htm

    Miłość to czuwanie
    nad cudzą samotnością...

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Ja też! Ja też!

    Właśnie mi w pracy wycięli na łączach transmisję online i kombinuję co by tutaj zrobić, aby Trójeczki posłuchać.

    A od dzisiaj nowa ramówka. I Pan Józek wrócił na antenę przed 9.

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    arcio1234

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    1

    Domyślnie kontakt

    Witam Forumowiczów. Sprawa nie związana z tematem forum i zwracam się bezpośrednio do ZOCHNY z prośbą o kontakt. Nie mogę sie z Panią skontaktować, wysyłałem e-mail, a sprawa jest dla mnie pilna. Proszę o kontakt. Proszę o podanie aktualnego e-maila. Z góry dziękuję.

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    My - sztuk gwie - tez sie zapisujemy. Trójka przed zmianami podobała się nam wprawdzie zznacznie bardziej, ale....innego, lepszego programu bie znaleźlismy. Tak wiec nieustannie wierni. I tylko nam troche Marka N. brak


  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie Re: kontakt

    Cytat Napisał arcio1234
    Witam Forumowiczów. Sprawa nie związana z tematem forum i zwracam się bezpośrednio do ZOCHNY z prośbą o kontakt. Nie mogę sie z Panią skontaktować, wysyłałem e-mail, a sprawa jest dla mnie pilna. Proszę o kontakt. Proszę o podanie aktualnego e-maila. Z góry dziękuję.
    Najprościej to antenie będzie - 22 i 333 33 33

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Mirek_Lewandowski

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.787

    Domyślnie

    Nie przesadzajmy z elitą. Parę dni temu odezwała się dziewczyna, pisząca pracę magisterską na temat słuchaczy Trójki. No i przekrój trójkowej społeczności był bardzo szeroki. Sam się zdziwiłem.
    Słucham od czasu powstania... zresztą, jest jakaś inna opcja?

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    jak sie wpisze tak 500 osób to zmienię z "elitarnego" na "powszechny"

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie Re: kontakt

    Cytat Napisał arcio1234
    Witam Forumowiczów. Sprawa nie związana z tematem forum i zwracam się bezpośrednio do ZOCHNY z prośbą o kontakt. Nie mogę sie z Panią skontaktować, wysyłałem e-mail, a sprawa jest dla mnie pilna. Proszę o kontakt. Proszę o podanie aktualnego e-maila. Z góry dziękuję.
    jestem na 3kowym nasluchu - ale nikt do mnie nie dzwonil
    hm..email w profilu jest aktualny.
    Jezeli nie przechodzi to moze przez wiadomosc prywatna ? pozdrawiam

    masz racje AnSi - to juz nie taka sama trojka...
    Chociaz - po tych wszystkich komercyjnych eksperymentach - to za Skowronskiego jest jakby zdecydowanie lepiej.
    Brakuje mi porankow z Markiem Walkuskim
    A pamietam tez jak Wojtek Mann byl co rano - wlaczal budzik o 6tej , nakazywal wstawac i zapuszczal jakas straszliwa poscielowe
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Jak dobrze, że pojawił się taki wątek

    Ja też wychowałam się na Trójce i nadal jest moim ukochanym radiem! I tak pozostanie . Jest wspaniała, ciekawa, nadaje różną muzykę, a nie tylko pop-papkę. Szkoda tylko, że trochę zmienili jakiś czas temu formułę w kierunku rozgłośni komercyjnych, ale i tak ich kocham (moja większa połowa też).


  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie Re: kontakt

    Cytat Napisał Zochna
    A pamietam tez jak Wojtek Mann byl co rano - wlaczal budzik o 6tej , nakazywal wstawac i zapuszczal jakas straszliwa poscielowe
    UUUU Dracula!!! Też był co piątek w te wakacje ale chyba się skończyło.

  16. #16

    Domyślnie

    ja pamiętam jak słuchałem LP z głośnikiem przyklejonym do ucha A właściwie to odwrotnie A Ha robiło wtedy furorę z Take On Me I pamiętam jak Ciało Republiki z pominięciem poczekalni wskoczyło od razu na pierwsze miejsce ! Potem były noce z "Gitarą i piórem" Rodzina Poszepszyńskich iGrzegorz owijający się papierem toaletowym, który wynosił z zakładu Teraz Trójka towarzyszy mi zawsze w samochodzie

    i jeszcze mi się przypomniało !! Żelazny Karzeł WASYL i Baronowa von Szlochen z baronem von Chlipen
    http://forum.muratordom.pl/zjazd-do-...-z,t167838.htm

    Miłość to czuwanie
    nad cudzą samotnością...

  17. #17

    Domyślnie

    I ja się dopisuję.
    Pamiętacie "teatrzyk Zielone oko" w piątki po liście ???

    Uwielbiam pana Józka i prognozy pogody Wojciecha Manna

  18. #18
    elutek
    Guest
    elutek

    Domyślnie

    kocham pana, panie Sułku

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    No i oczywiście 60 minut na godzinę

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Tak właśnie miałem szybką przejażdżkę po mieście firmowym autem, no i niestety radio a w nim Trójka to jest to. Tutaj tego zabrakło.

Strona 1 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony