dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 20 z 22
Pokaż wyniki od 381 do 400 z 426
  1. #381

    Domyślnie

    Ja jestem znowu przy starej Trójce. Wróciło wielu, starcza mi to.

  2. #382
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Mnie denerwuje "Byle do trzynastej" i głupia nazwa audycji i głos zapowiadającego.
    Dziwnie kojarzy mi się z Marcinem Wolskim
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  3. #383
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Ja od jakichś 2 miesięcy słucham tylko Antyradio.
    Fajni prowadzący, tematy rozmów lekkie i zarazem ciekawe.
    W trójce nie do zniesienia są te ostrzeżenia o korona wirusie.

  4. #384
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Lubię Antyradio od dawna jak jestem w ich zasięgu nadawania. W necie irytują mnie reklamy. Wyłamuje się trochę poza schematy playlisty (tzn. ma swoją, bardziej mi odpowiadającą). Tematy rozmów też ciekawe..
    Aktualnie - wrzucam Nowy Swiat. Jak się trafi nieodpowiadający mi blok muzyczny, to uciekam gdzieś w bok.

    A co do rezygnacji p. Jedlińskiego - cóż.. jestem zaskoczony takim obrotem sprawy. Nie znam kulisów, ale nie on jeden wyłożył się na tej pułapce "poprawności politycznej" w sposobie relacjonowania sprawy Margot.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  5. #385
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Nowy Świat - radio stworzone przez dziennikarzy którzy chcą być niezależni i którym doskwierała cenzura w mediach. Po czym pokład musi opuścić Prezes radia, bo jak się okazuje, wolności słowa konczy się tam gdzie zaczyna się LGBT. Także ten....
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  6. #386
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Co do Trójki to już raczej po zawodach. Strzyczkowski był potrzebny żeby załagodzić atmosferę przed wyborami s teraz można go się pozbyć. Łudziłem się że tak nie będzie. Niepotrzebnie.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  7. #387

    Domyślnie

    No właśnie się wkurzyłem. I teraz mam dylemat. Aktualnie jest Trójka w głośnikach, ale już szukam playera z Nowym Światem.

  8. #388

    Domyślnie

    Teraz Mann, więc warto.

  9. #389
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Co do Trójki to już raczej po zawodach. Strzyczkowski był potrzebny żeby załagodzić atmosferę przed wyborami s teraz można go się pozbyć. Łudziłem się że tak nie będzie. Niepotrzebnie.
    Miałeś złudzenia co do MNP?
    Chyba tylko młodszy wiek cię tłumaczy. Zbyt dobrze pamiętam cyrk 2005-2007 i słów przyzwoitych nie ma na określenie stanu rzeczy. Nawet oględnie mówiąc. Oczywiście że każda waadza ma coś za uszami, lecz przed 2015 wydawało się że są jakieś granice. Miał rację A.L. mówiąc: Wersal się skończył .
    Czyli jadąc tow. Wiesławem (za mojej młodości portret jego wisiał w każdej klasie) ... staliśmy na skraju przepaści, obecnie uczyniliśmy wielki krok naprzód.
    Braawo, braawo, bravissimo!

    *) Miłoście Nam Panujący

  10. #390

    Domyślnie

    No to zakończyłem przygodę z Trójeczką... Smutek i wkurzenie.
    Przełączam się na Nowy Świat.

  11. #391
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Ja dzisiaj też. I zaraz się zrobię patronem.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  12. #392
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Hipka
    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    zawsze tam, gdzie Ty!
    Posty
    104

    Domyślnie

    Cytat Napisał budowlany_laik Zobacz post
    No to zakończyłem przygodę z Trójeczką... Smutek i wkurzenie.
    Przełączam się na Nowy Świat.
    miałam Cię za mądrzejszego

    zobacz, co prezenterzy RNS publikują na swoich profilach instagramowych… tam widać, z czym do ludu...

    pan Wojtek, który był moim idolem od czasów ZDCP w TV, chyba zaskoczył mnie najbardziej... oczywiście negatywnie...

  13. #393

    Domyślnie

    Hipka, przełączam nie znaczy 'jestem fanem'. Od paru dni żongluję między Trójką i RNS i ani tu, ani tu, nie jest OK. Chciałbym by wróciła Trójeczka taka jak za "rządów" Kuby. Człowiek się przyzwyczaił i klapa... Brak wszystkich moich ulubieńców.
    Poziom merytoryczny i wypowiedzi prowadzących RNS jednak nie ten co w starej Trójce.

    I co teraz radzisz, Hipolicie?
    Jest szansa na reaktywację starej, dobrej Trójeczki, wg Twej mądrej głowy?
    Ostatnio edytowane przez budowlany_laik ; 26-08-2020 o 07:03

  14. #394

    Domyślnie

    Zdecydowanie lepsza jakość streamu w RNS niż w Trujce (to nie ortograf!). Wiadomo, że dźwięk skompresowany mocno, ale słyszalnie duuużo lepiej, co może dać troszkę frajdy podczas słuchania muzy.

    Do tego brak reklam.

    Hipek, a Ty na co się przerzuciłeś? Zetka czy RMF?

  15. #395
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hipka Zobacz post
    miałam Cię za mądrzejszego

    zobacz, co prezenterzy RNS publikują na swoich profilach instagramowych… tam widać, z czym do ludu...

    pan Wojtek, który był moim idolem od czasów ZDCP w TV, chyba zaskoczył mnie najbardziej... oczywiście negatywnie...
    I co tam widać na tych profilach ?
    Co rozumiesz z "z czym do ludu" ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  16. #396
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Hipka
    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    zawsze tam, gdzie Ty!
    Posty
    104

    Domyślnie

    Cytat Napisał budowlany_laik Zobacz post
    Zdecydowanie lepsza jakość streamu w RNS niż w Trujce (to nie ortograf!). Wiadomo, że dźwięk skompresowany mocno, ale słyszalnie duuużo lepiej, co może dać troszkę frajdy podczas słuchania muzy.

    Do tego brak reklam.

    Hipek, a Ty na co się przerzuciłeś? Zetka czy RMF?
    od zawsze stream z zagranicy... czyli od 2001 r. (wtedy było stałe łącze ISDN 128kb/s); najczęściej BBC...

  17. #397
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Hipka
    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    zawsze tam, gdzie Ty!
    Posty
    104

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    I co tam widać na tych profilach ?
    Co rozumiesz z "z czym do ludu" ?
    mam za Ciebie obejrzeć, czy jak, bo nie rozumiem, "co Ty do mnie rozmawiasz"...

  18. #398
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Nie oglądam ich profili więc się zapytałem: w czym problem.
    Oglądasz więc możesz w jednym zdaniu streścić.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  19. #399
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Hipka
    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    zawsze tam, gdzie Ty!
    Posty
    104

    Domyślnie

    Cytat Napisał budowlany_laik Zobacz post
    Hipka
    I co teraz radzisz, Hipolicie?
    uczyć się języków;
    alternatywnie zajmij się doskonaleniem pielęgnacji traw ogrodowych

    Cytat Napisał budowlany_laik Zobacz post
    Hipka
    Jest szansa na reaktywację starej, dobrej Trójeczki, wg Twej mądrej głowy?
    nie, bo tzw. legendy (pan od listy i pan od Draculi) okazała się być takimi pre-dj'ami, którzy za komuny mieli dostęp do winyli i czuli się bogami, prezentując je pospólstwu za pośrednictwem eteru.

    w momencie, kiedy społeczeństwo zaczęło mieć dostęp do tych samych płyt (szanse się zrównały), okazało się, że nie dość, że nie mają nic ponad do zagrania, to i nie mają nic do powiedzenia, więc zaczęli robić wygłupy (karp), w czym paradoksalnie najlepiej odnalazł się inteligentniejszy od nich Andrus, który te wygłupy namacalnie spieniężył...

    Osobiście w Trójce widziałabym: Kaczkowskiego, Metza, Strzyczkowskiego, Barona. Tyle. Jeśli kazdy z nich wskazałby po dwóch swoich wychowanków, zapełnili by ramówkę w 100%.

    Nie chce mi się więcej pisać o całej reszcie np. o wadach wymowy (pracując w radiu!) tych i owych, czy lojalkach, jakie podpisała większość z nich...
    Ostatnio edytowane przez Hipka ; 27-08-2020 o 14:43

  20. #400
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Hipka
    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    zawsze tam, gdzie Ty!
    Posty
    104

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Nie oglądam ich profili więc się zapytałem: w czym problem.
    Oglądasz więc możesz w jednym zdaniu streścić.
    nie, bo będę stronnicza;

    nie oglądam, raz spojrzałam i mam traumę do dziś

    wiem, ze Pyrlandia słynie ze skąpstwa, więc zaryzykuję tezę, że szkoda Ci transferu... ale zapewniam Cię, że warto... myślę, że np. Matematyczna Lampa nie pozostanie bez wpływu na Twoją psychikę...
    Ostatnio edytowane przez Hipka ; 27-08-2020 o 14:49

Strona 20 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony