dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    slowikm

Domyślnie

Pozdrawiam Wszystkich!!!
    Mam zamiar zabrac sie za budowę swojego domu, jak to brzmi hehe "swój dom".Mam około 125000 zlotych i na tym koniec. Pojecie o budowanie mam raczej skromne, nie mam nikogo z rodziny kto móglby mi pomóc a na dodatek jestem po leczeniu kręgosłupa i lekarz powiedzial ze nie moge dzwigać wiecej niz kluczyki od samochodu bo inaczej grozi to wózkiem. dochody mam raczej skromne jak to w szkolnictwie (1500zł. netto), jedyny plus to, to ze bede mial troche czasu bo nie mam żony i dzieci. Ostatnimi czasy siedze na forum i czytam wszystko od deski do deski a raczej od klikniecia do kliniecia i nie wiem co robić? Brac sie za budowę swojego domu czy kupic mieszkanie i miec z głowy.Problem jest tylko taki ze jak mysle o mieszkaniu w bloku to jest to jak kubeł lodowatej wody na moją głowę i znów się zaczynają wątpliwości.

Może ktoś coś doradzi!!!
    Dzieki bardzo.
    slowikm

STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Rena
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

Domyślnie

Witaj.
    I powiedz wszystkim gdzie w jakich okolicach masz zamiar budować swój dom. Jeżeli trafisz na okolice pełne forumowiczów to rad i podpowiedzi będziesz miał mnóstwo. Nawet ekipę fachowców Ci podadzą na tacy.Tylko nie podupadaj na duchu i wierz w siebie !!!
    Powodzenia i pozdrowienia.
    Jeżeli wszystkie Twoje pomysły wydają Ci się genialne to po prostu dopij wódkę i idź spać!!!

Domyślnie

Na mały dom powinno wystarczyć. Ja bym budował.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia