dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 24

Temat: słabe włosy

  1. #1

    Domyślnie słabe włosy

    Która zdziewczyn /lub chlopaków/ używała preparat na wzmocnienie i wypadanie włosów firmy VISCHY? Jest on drogi /ok.130\zł, ale za to podobno REWELACJA!!!!!! Czy tak naprawdę jest?

  2. #2

    Domyślnie

    Kilka lat temu używałam dercosu firmy vischy.
    "Wyużyłam" 2 szampony i zestaw, czy 2 ampułek. Efekt był bardzo dobry, byłam bardzo zadowolona.

  3. #3

    Domyślnie

    dziekuję Ci za podpowiedż, jestem prawie pewna że ten preparat kupię.Piszesz, że efekt był dobry.Czy to znaczy że jakość włosów poprawiła się, czy włosy także zgęstniały?

  4. #4

    Domyślnie

    Ja na słabe włosy proponuję olejowanie włosów]. Sama stosowałam ten zabieg i naprawdę włosy wyglądają lepiej. Na przykład przy użyciu olejku rycynowego można zapobiec wypadaniu włosów oraz wzmocnić je. Co o tym sądzicie?
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 23-01-2017 o 17:41

  5. #5

    Domyślnie

    Olejowanie włosów niby coś daje, ale na efekty trzeba długo czekać... Ja stosuję kosmetyki do zagęszczania, po nich efekt jest natychmiastowy

  6. #6
    Banned
    crle

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Wielkie Gowino
    Kod pocztowy
    22-065
    Posty
    65

    Domyślnie

    No właśnie zastanawialam się nad tym preparatem na włosy jednak do tej pory mam kiepskie doświadczenia z teego typu szamponami i ampułkami. Nic nie było tak skuteczne oraz byla to jedynie strata kasy
    Biore teraz pod uwagę jakiś zabieg na włosy. W sensie prywatnie bo boję się,że wyłysieję. Badania wychodzą mi dobre a włosy dalej się sypią. I tak tak byłam u dermatologa na fundusz ale przypisał mi jakieś witaminy i była to jedynie strata kasy.
    Czy ktoś miał może osocze bogatopłytkowe na skóre głowy ?

  7. #7
    Banned
    ilion

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Warszawa/Gdańsk/Poznań
    Kod pocztowy
    30-004
    Posty
    38

    Domyślnie

    Miałem osocze na skórę głowy. Nie jest to tanie ale efekt był taki jaki chciałem. Czyli włosy mocniejsze , więcej ich odrasta ( po zabiegu miałam sporo baby hair, trochę śmiesznie to wygladało na poczatku przyznam). Od razu zaznaczam,że po pierwszym zabiegu nic nie widać. Musisz iść na serię.

  8. #8
    Banned
    crle

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Wielkie Gowino
    Kod pocztowy
    22-065
    Posty
    65

    Domyślnie

    Cytat Napisał ilion Zobacz post
    Miałem osocze na skórę głowy. Nie jest to tanie ale efekt był taki jaki chciałem. Czyli włosy mocniejsze , więcej ich odrasta ( po zabiegu miałam sporo baby hair, trochę śmiesznie to wygladało na poczatku przyznam). Od razu zaznaczam,że po pierwszym zabiegu nic nie widać. Musisz iść na serię.
    Na serię to znaczy na ile? Ile miałeś zabiegów?

  9. #9
    Banned
    ilion

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Warszawa/Gdańsk/Poznań
    Kod pocztowy
    30-004
    Posty
    38

    Domyślnie

    Miałem 4 zabiegi. Teraz jeszcze po pól roku od ostatniego zabiegu chcę zapisać się jeszcze na jeden tak aby utrzymać efekty Które swoją drogą sa bardzo dobre. Wczęsniej próbwoałem naprawdę wielu kosmetyków, wcierek szamponów ( w tym te ampułki vichy o których tutaj piszą) ale nic nie było tak skuteczne jak włąśnie mezoterapia osoczem bogatopłytkowym.

  10. #10
    Banned
    crle

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Wielkie Gowino
    Kod pocztowy
    22-065
    Posty
    65

    Domyślnie

    Mozesz coś więcej o tym napisac? Gdzie chodziłeś na zabieg? I czy zabieg Cię nie bolał? Wolałabym wiedzieć na co się nastawić

  11. #11
    Banned
    ilion

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Warszawa/Gdańsk/Poznań
    Kod pocztowy
    30-004
    Posty
    38

    Domyślnie

    Jakoś zbyt bolesne to nie było. Wiadomo, że przyjemne równiez nie ponieważ zabieg obejmuje nakłuwanie, ale nie odczuwasz nic bardziej nieprzyjemnego niż na przykłaz zwykłe pobieranie krwi żylnej z ręki. Na zabiegi chodziłem w Clinica Dermatologica na gdańskim wrzeszczu. Wybrałem się na początku do dermatologa trychologa. Ten zlecił mi trychogram, miałam również biopsje skóry główy ( włosy naprawde porządie mi wtedy leciały). I powiedziałże skuteczny może być własnie zabieg osoczem. I miał rację. Efekt był i to bardzo fajny.

  12. #12

    Domyślnie

    może zmień dietę. Styl życia oraz dieta mają bardzo duży wpływ na kondycję włosów.

  13. #13

    Domyślnie

    Moja siostra używała ampułek vischy, ponieważ miała problem z wypadaniem włosów. Efekt widziała już po pierwszym użyciu, a po całej kuracji włosy były faktycznie mocniejsze i mniej wypadały.

  14. #14

    Domyślnie

    ja proponuję zminić dietę na bardziej urozmaiconą w warzywa i owoce i stosować naturalne kosmetyki odżywcze.

  15. #15

    Domyślnie

    Czasami to za mało, jak ma się jakąś chorobę. Moim zdaniem warto iść ido trychologa.

  16. #16

    Domyślnie

    Najważniejsze jest to, że rzeczywiście działa.
    Reklama jest niezgodna z regulaminem forum.

  17. #17

    Domyślnie

    Mi pomogły domowe wcierki i odżywki. A inspiracji szukałam na blogu Kosmetycznej Hedonistki.

  18. #18
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Sandea

    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-499
    Posty
    3

    Domyślnie

    Ja miesiąc codziennie rano piłam błonnik i jadłam sałatkę na drugie śniadanie. Zielone warzywa dobrze wpływają na skóre i włosy. Miesięczna kuracja na prawdę daje efekty

  19. #19
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Keksik

    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-415
    Posty
    11

    Domyślnie

    mi bardzo pomogła biotyna ale nie jakiś biotebal tylko mocniejsza

  20. #20

    Domyślnie

    Może warto sobie zrobić badania? Może okazać się, że wypadanie włosów jest objawem poważniejszych problemów.

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony