dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 46

Temat: Zmiana lidera

  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie Zmiana lidera

    Nie wiem ile osób to już dostrzegło - nastąpiła zmiana lidera. Od tej pory przewodzi nam Teska. Na cześć nowego lidera: Hip, Hip, Hurrrrra !!!
    Gratuluję i powodzenia (w sprawach mieszkaniowych i forumowych)

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Frankai

    jest nas dalej 3 sztuki Ty, Ja , Pittbull.....a zreszta wszyscy są niejako liderami

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    A, rzeczywiście teska gratulacje, ale, ale co ja widzę, mamy więcej liderów......
    Teraz to mozna się pogubić, za kim podążać, kto wskaże nam cel?

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Oj Majka, Majka. Poszukaj mojego posta gratulującego Tesce otrzymania tytułu Lider. To było już chyba z półtora miesiąca temu! Redakcja kiedyś nadała 3 tytuły Lidera, żebym nie czuł się samotny Teraz zaś Teska wyszła już całkiem na czoło

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    nio to dzięki Frankai

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    [quote="FrankaiTeraz zaś Teska wyszła już całkiem na czoło [/quote]

    Uważaj, bo łatwo nabić sobie guza
    Nie będę Was gonić, w peletonie bezpieczniej

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    bedziemy uważac

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Majka - a wcale, że nie. My się możemy sami wyłożyć, a w peletonie jak się ktoś wyłoży przed Tobą, to też leżysz No może tylko w peletonie mniej wieje

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie


  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar HenoK
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    9.474
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Teska, przyjmnij również moje gratulacje.
    Prawdę mówiąc jesteś chyba bezkonkurencyjna.
    Drobna statystyka średnio 9,49 postów dziennie.
    A dzisiaj to przeszłaś samą siebie. Wczoraj patrzyłem i Frankai był jeszcze na czele, a w tej chwili wyprzedzasz go o ponad 40 postów.
    Sprawdziłem od rana do tej chwili napisałaś 68 postów .
    W niecały rok pisania na Forum zdystansowałaś wszystkich.

    Ale uważaj, Krystian ze swoją średnią 9,06 niedługo Cię dogoni, a moze i zagrozi pozicji Super Lidera, zwłaszcza w długie zimowe wieczory, kiedy ruch na budowie znacznie się zmniejszy.

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał HenoK
    Teska,
    Drobna statystyka średnio 9,49 postów dziennie.
    A dzisiaj to przeszłaś samą siebie. Wczoraj patrzyłem i Frankai był jeszcze na czele, a w tej chwili wyprzedzasz go o ponad 40 postów.
    Sprawdziłem od rana do tej chwili napisałaś 68 postów .

    Ale uważaj, Krystian ze swoją średnią 9,06 niedługo Cię dogoni,
    Ciekawe wyliczenia. Spojrzałam i co widzę
    Henok - srednia ilość postów 8,30dziennie

    Też jesteś w czołówce

  12. #12

    Domyślnie

    Bo tu smi aktywni siedzą , ciekawe, kto buduje za nas te domy

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar HenoK
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    9.474
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majka
    Ciekawe wyliczenia. Spojrzałam i co widzę
    Henok - srednia ilość postów 8,30dziennie

    Też jesteś w czołówce
    Siebie przez skromność nie wymieniłem , ale pamiętam, że jak zaczynałem pisać na Forum do Bartt miał średnią ilość ok 11 postów dziennie.

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    HenoK

    a dzięki bardzo....wiesz, jak jest czas to wtedy nałóg daje znać o sobie... myślę jednak że to wszyscy są w czołówce....

    Miłego dnia wszystkim

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Cytat Napisał HenoK
    pamiętam, że jak zaczynałem pisać na Forum do Bartt miał średnią ilość ok 11 postów dziennie.
    A jak ja zaczynałem pisać, to na Forum dziennie było tyle postów, co dziś Teska wypracowuje Zabierało się głos prawie na każdy temat. Odbywało się to prawie na zasadach burzy mózgów Z kolei "starsi" ode mnie pamiętają jeszcze, jak to na Forum były dnie bez postów

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Frankai
    Z kolei "starsi" ode mnie pamiętają jeszcze, jak to na Forum były dnie bez postów
    Mała awaria serwera i już będzie dzień bez postów.

  17. #17

    Domyślnie Hmmm

    Ja powiem tak: też połknęłam bakcyla Forum, ze względu na budowę ( bo i z jakiego innego??) ale podziwiam tych liderów. Dlaczego? Bo mimo tego, iż moja praca jest nierozerwalnie związana z internetem i spędzam przy kompie 8-10 godzin dziennie, to na Forum zaglądam sporadycznie, bo po prostu nie mam czasu!!! I rodzą mi sie takie myśli:
    a) liderzy maja kupę kasy, ktoś buduje za nich i dlatego mają tyle czasu na pisanie postów;
    b) liderzy nie mają kasy, ale pracują w takich firmach, że spokojnie mogą w trakcie pracy - widocznie niezbyt absorbującej - siedzieć na Forum ,śledzić jego przebieg i natychmiast reagować
    c) ???
    No bo ja tak sobie przeanalizowałam swój klasyczny dzionek: wstałam o 7, nakarmiłam dziecię i wypuściłam do szkółki, gimnastyka obowiązkowa ze wględu na chory kręgosłup jakieś 10 minut, potem kąpiel, śniadanko, jakieś pranie wstawione do pralki, wyjazd z domku, wizyta w banku i już jestem na 9 w pracy, klikam do 15,30, lecę na obiadek, kontrolka na budowie, wracam do biura i klikam do 17. I w zasadzie ze względu na chwilowy oczopląs zawodowy w ramach rekreacji wskakuję na chwilkę spojrzeć na Forum na interesujące mnie wątki. Zajmie mi to jakieś małe 15 minut i wracam do pracy. Potem zakupy w drodze do domu, w domu normalka orka i tak około 23 zwijam sie w kłębuszek. Więc jakim cudem 40 postów dziennie ?????? Oj liderzy, chyba popadliście w forumomanię )) Tylko czym to leczyć? Końcem budowy??? Nie podejrzewam, żeby to pomogło, hehe)) Pozdrawiam wszystkich serdecznie i miłego wieczorka życzę))
    Ps. A umnie - niestety dopiero teraz - szykują wieniec. Ale wywiązka już czeka, więc lada moment zobaczę kształt dachu))

  18. #18

    Domyślnie

    zawsze bardziej liczy sie JAKOSC
    wszytskiego dobrego dla Liderow bylych i aktualnych.
    gratulacje Teska

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał HenoK
    .
    Sprawdziłem od rana do tej chwili napisałaś 68 postów .
    Tak przegladam sobie nieraz to forum i tak sie zastanawiam czym sie Teska zajmuje?Chyba ma baaaaaardzo duzo wolego czasu
    No bo tak jak napial Henio to zeby napisac prawie 70 postow w ciagu 7 godzin (licze od 6 rana) to nic tylko trzeba na forum siedziec.
    Chyba bede sklonny zgodzic sie z ryb_ka.

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar HenoK
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    9.474
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jarecky
    sorry...ale to przypomina mi wyścigi pewnych gryzoni...niesmaczne zresztą
    Pozdrawiam
    Jarecky, mam nadzieję, że mnie do tego "wyścigu szczurów" nie zaliczasz. Staram się pisać o konkretach i rozwiązywać konkretne problemy, co nie znaczy, że nie lubię zajrzeć np. do wątku "Dowcipy".
    No może w kilku wątkach dałem się wciągnąć w "niezdrową" dyskusję.
    Moje posty wynikają często z jednego - nie mogę milczeniem pominąć niektórych nie zawsze mądrych pomysłów innych Forumowiczów.
    Zauważyłem, że często moje wypowiedzi kończą dyskusję na dany, często kontrowersyjny temat.
    Nie ukrywam, że sam pomimo sporego stażu w budownictwie wiele się na tym Forum uczę, jak zresztą większość jego uczestników.

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony