dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 46

Temat: Zmiana lidera

  1. #21

    Domyślnie

    HenioK na Twoich postach sie mozna bardzo wiele nauczyc i sa bardzo przydatne.Jednak wydaje mi sie (to moje subiektywne odczucie) ze niektore posty sa przez niektorych pisane jakby tylko dlatego zeby sie utrzymac w czolowce.No bo zeby napisac 70 postow przez jedno do poludnie to trzeba nic tylko na forum siedziec.Srednio jeden post co 6 minut.
    No ale to moje osobiste zdanie

    Pozdrawiam

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Adam

    mam czas to siedze nie mam nie siedzę...

    Kase mam, buduje systemem gsp, dziecko nakarmione , oprane, chata posprztana....to sie nazywa wydajnosc....

    nie musze sie scigac bo nie zamierzałam...a jak tak wyszło to własciwie co Tobie przeszkadza??? nikt nie zwraca uwagi na jakies tam liczby...własnie jakos liczysz to?? po co?

    Miłego dnia

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie

    Ja chciałam pogratulować wszystkim liderom teraźniejszym i przyszłym. Jestem pełna podziwu. Tak jak napisała ry_bka też połknęłam bakcyla forum ale wasze wyniki są nie do przeskoczenia - oszałamiające.
    Pozdrawiam

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Magi-

    tylko sie tak wydaje wszystko jest do przeskoczenia naprawde....

    pozdrawiam

  5. #25

    Domyślnie

    Popieram Teskę - to sie robi "samo"
    po prostu jednego dnia masz ochotę na rozmowę z ludźmi, a drugiego nie masz... to żaden wyścig... bo nie ma dokąd ani po co... ot co...

  6. #26

    Domyślnie

    Powiem szczerze, czasami nie chce mi się logować i występuję wtedy jako gość. Pewnie uzbierałoby się tyle samo postów co tych autoryzowanych.

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    od dzis bede Was nekać.....zostałam ponownie sama na calutki miesiac ech.......

  8. #28

    Domyślnie

    A co to za nękanie, im nas więcej tym raźniej.

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    dokładnie

  10. #30

    Domyślnie Golec kredytowy

    Tak jak pisałam - zaglądam na forum wtedy, kiedy mam czas i tak też sprawdzam prywatną skrzynkę. Z ciekawością otworzyłam wątek o liderach i szczerze mówiąc - wkurzyłam się na Teskę !!! Ja też moja droga należę do "golców kredytowych" i takie Twoje stanowisko po prostu mnie oburza. To forum jest dla WSZYSTKICH BUDUJĄCYCH i fakt, że akurat należysz do osób które kasę posiadają, nie muszą pracować i mają czas na 68 postów dziennie, czasami kompletnie bzdurnych i pisanych dla samego pisania nie upoważnia do krytykowania tych, którzy chcą spełnić swoje marzenia i - nawet nie mając tak wielkiej kasy - pytają o rekuperator. Jesteś zarozumiała Teska - tak uważam. Nie interesuje mnie, czy masz forsiastych rodziców albo bogatego męża - mam to w nosie, ale więcej pokory - pogarda dla innych chluby Ci jako - hmm - Liderce absolutnie nie przynosi. I to by było tyle dla mnie tego wątku o liderach. Szkoda mojego czasu, wolę poszukać informacji o schodkach kominiarskich. Miłego dnia życzę wszystkim forumowiczów, HenoK trzymaj styl ))

  11. #31

    Domyślnie

    Nie mam nic przeciwko liderom. Sama wchodzę na forum od niedawna i też głównie po to aby poczytać. Zdążyłam się zorientować mniej więcej kto wypowiada się często. Dla niektórych jak dla Teski jest to sposób spędzania czasu wolnego i to jest ok. Jednak Tesko chyba nie pomyślałaś pisząc o golcach. Jest to obraźliwe dla niektórych forumowiczów. Dla mnie też gdyż właśnie chcę budować dom systemem gospodarczym i nie widzę w tym nic złego. Każdy ma prawo do realizacji swoich marzeń, nie tylko ten kto ma kupę forsy. Ja nie muszę mieć złotych klamek w domu i tp. bajerów, chcę mały domek bez wydziwień i nie widzę w tym nic złego. Po przeczytaniu tego wątku zainteresowało mnie bardzo jaki ty domek posiadasz, liczyłam na coś ekstra, ale niestety się rozczarowałam bo nigdzie nie mogę go znaleźć. Są komentarze Twoje do dzienników budowy innych, a nie ma Twojego, chyba wybudowałaś go wcześniej, ale nie ma go też przedstawionego w domach forumowiczów. Chyba, że jako początkująca na forum nie potrafię go odnaleźć.

  12. #32

    Domyślnie

    Olasa, chyba źle zrozumiałaś Teskę. Teska nie krytykuje budujących systemem gospodarczym, lecz tych którzy za pieniądzie z kredytu wstawiają sobie "złote klamki".
    Dziennik budowy Teski to "Irma...."
    Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

  13. #33

    Domyślnie

    No może faktycznie źle zinterpretowałam słowa Teski. Trzymajcie się liderzy, mam nadzieję, że jesteście tak obeznani w budowie domów, że dane mi będzie niejednokrotnie skorzystać z waszych rad.

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    OLASA

    to dziekuje ci ze zrozumiałas ze nie chciałam nikogo obrazac....Wytałumacze to w nastepnym poscie

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Teska, ciiiii. Spokojnie, bez nerwów - Twoja praca wymaga opanowania, a My potrzebujemy duzo mlodych, przyszlych płatnikow naszych emerytur

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    RY_BKA

    sorki jezeli sie na mnie wkurzyłaś nie to było moim celem, celem było pokazanie klasy a włascieiw jej brak Jareckiego....

    Jarecky ni stad ni zowad naskoczył na mnie...nie wiem dlaczego...przeciez z nikim sie nie scigam bo nie ma po co...jakos tak sobie mnie upatzrył

    Była u mnie kumpelka psycholog i powiedziała zeby mu napisac w prywatnych wiadomosciach tekst jaki własnie przeczytałaś....załozyłam sie z nią ze prywatnych wiadomosci facet nie pokaze wszystkim....ona stwaiła ze jednak tak: i efekt przegrałam flaszke czarnego Jaśka...ale co tam warto było bo wyszło ze rzeczywiscie Jarecky to facecik bez klasy....skoro lubi naskakiwac na osoby ktore nic mu nie zrobiły...fakt efekt uzyskał...bo Ty ryb_ko mnie tez obraziłaś...pisze co pisze...wcale nie musisz czytac..ale nie gniewam sie czas wolny spedzam jak spedzam...w necie, nie pracuje bo pilnuje budowy, zwolniłam sie sama z pracy, maz mu pracuje i ry_bko droga : wyobraz sobie sama jestem golcem bo mam kredyt...
    Zupełnie nie chciałam nikogo obrazac ....chciałam tylko zobaczyc co zrobi Jarecky...i zobaczyłam...facecik bez jaj.


    Jezeli ktos poczuł sie obrazony moja pisanina prywatna do jareckiego :PRZEPRASZAM

    jarecky- bez komentarza odpuśc sobie.

  17. #37
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    aha

    Ry_bko z pracy tez zwolniłam sie sama bo nie chciałam byc przymuszana sorki za wyrazenie: do skrobania ...małolat... jeszcze raz sorki

  18. #38
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    JARECKY

    ale dokładnie tak myśle jezeli uraziłam ...sorki.

  19. #39
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar HenoK
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    9.474
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie Re: Golec kredytowy

    Cytat Napisał ryb_ka
    Miłego dnia życzę wszystkim forumowiczów, HenoK trzymaj styl ))
    Niestety, obawiam się, że będę teraz rzadziej gościł na Forum - nowa praca mi na to nie pozwala. Jednak w miarę możliwości będę starał się nadal tu pisać, tym bardziej, że sam przy okazji sporo się uczę.

  20. #40
    Guest

    Domyślnie

    Mysle, ze Teska nie chciala nikogo obrazac na tym Forum.
    Po prostu sie zdenerwowala i tyle.
    Jarecky tez nie postapil uczciwie, bo sa pewne zasady.
    Nieraz w zlosci mowi sie rozne rzeczy,
    a nie koniecznie tak sie mysli.
    Nie usprawiedliwiam tu Teski, ale jestesmy tylko
    ludzmi i roznie reagujemy.
    Jakie to ma znaczenie ze Teska pisze
    po 68 postow dziennie.Co to za problem?
    Ma czas to pisze, lubi byc na Forum, zreszta
    jak prawie kazdy z nas.Jedni szukaja porad ,
    inni po prostu lubia tu bywac troche czesciej.
    Co komu to przeszkadza. Zawsze znajdzie sie Ktos
    niezadowolony i bedzie sie doszukiwal nie wiadomo
    czego.Wiecej wyrozumialosci. bonnie

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony