dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20
  1. #1

    Domyślnie BIELSKO-BIAŁA i okolice - biała lista wykonawców

    Malarz Tomek - 772-157-894
    Kafelkarz Sławek - 696-610-854

    Tych dwóch chłopaków mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim, którzy są na etapie wykańczania swojego domu
    Są rewelacyjni, pełen profesjonalizm, lepiej nie mogliśmy trafić

    Pozdrawiam i polecam,
    kasia

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    inwestorbb

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    BB
    Posty
    185

    Domyślnie

    Podbijam temat na 2013 roku

  3. #3

    Domyślnie

    Polecam Forumowicza o nicku Asolt (wykonuje obliczenia OZC, projektuje podłogówkę i zajmuje się wykonawstwem hydrauliki)
    „Bądź wierny sobie i realizuj własny program na życie”

  4. #4

    Domyślnie

    Podbijam temat na sezon 2015/16

    Na tą chwilę mogę z czystym sumienie polecić Pana Andrzeja budowlańca z Brennej który nam wybudował cały dom od fundamentów aż po dach łącznie z położeniem dachówki, sumienny uczciwy i znający się na swojej robocie. Dla zainteresowanych wyślę fotki domu. Tel: 663-113-976
    Polecam również Pana Mariusza od elektryki, który jest ekspertem w swoim fachu, jest niedrogi a przy okazji położy również kabelki od neta tv i alarmu. Tel: 503-313-737
    I zapomniał bym o Kierowniku budowy, Pan Piotr Ślusarczyk, Profesjonalne podejście do inwestora, bardzo dobry kontakt, bardzo dużo pomoc dla zielonego inwestora, z czystym sumieniem polecam Tel. 793-44-33-47
    Ostatnio edytowane przez Darek Volke ; 28-10-2015 o 11:39

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Urszula Nowak

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    12

    Domyślnie

    https://www.youtube.com/watch?v=hiVK...&feature=share

    Wykonawca Komarpol Bielsko Biała. Ocenę zostawiam forumowiczom
    Ostatnio edytowane przez Urszula Nowak ; 20-11-2015 o 22:02

  6. #6

    Domyślnie

    Nie żebym sie czepiał - ale chyba każdy w bielsku wie że tu są tylko 3 firmy od kominków warte polecenia
    Ostatnio edytowane przez turalyon ; 21-11-2015 o 11:53

  7. #7

    Domyślnie

    Do mojej listy mogę z czystym sumieniem dodać Ekipę Wojtka Pary od tynków. Chłopaki robią bardzo szybko ale też bardzo dokładnie, wszędzie są kątowniki do okoła okien specjalne listwy, wszystko idealnie prosto fachowo. Ekipa bardzo polecana i rozchwytywana w okolicach Oświęcimia. Serdecznie polecam.
    Telefon do Pana Wojtka 693-379-681

  8. #8
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Urszula Nowak

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    12

    Domyślnie

    https://www.youtube.com/watch?v=1nzzhL6GaM0

    Cześć druga naszej przygody z wykonanwcą Komarpol z Bielska.

  9. #9

    Domyślnie

    Witam, poszukuje ekipy do tynkow, wylewek i ocieplenia dachu, okolice Andrychowa. Mozecie kogos polecic? podrawiam

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał superelmirka Zobacz post
    Witam, poszukuje ekipy do tynkow, wylewek i ocieplenia dachu, okolice Andrychowa. Mozecie kogos polecic? podrawiam
    Oczywiście że możemy polecić Jest to ekipa Pana Wojtka Pary, nie ma co szukać innej ekipy wszystko szybko profesjonalnie i w normalnej cenie, więcej opinii na ich temat można znaleźć tu na forum. Namiary w poprzednim moim poście.
    Właśnie teraz u mnie wykańczają poddasze

  11. #11

    Domyślnie

    Dzieki bardzo, bede sie kontaktowac z nimi w takim razie

  12. #12

    Domyślnie

    Czy jeszcze moglbys mniej wiecej podac mi prosze ceny, ile za tynki na metr itp? dzieki

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał superelmirka Zobacz post
    Czy jeszcze moglbys mniej wiecej podac mi prosze ceny, ile za tynki na metr itp? dzieki
    Jeżeli to pytanie do mnie to odpowiadam że chyba lepiej zadzwonić i zapytać ale z tego co wiem to 27 złoty za metr na gotowo

  14. #14

    Domyślnie

    dzieki

  15. #15

    Domyślnie

    witam ponownie macie kogos do polecenia do malowania, podlog i robienia lazienek? oraz jakie sa ceny za malowanie, wiecie moze? pozdrawiam

  16. #16
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Luk-Woj

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Pisarzowice
    Kod pocztowy
    43-332
    Posty
    2

    Domyślnie

    Do białej listy:

    - Tynki - ekipa Wojciecha Pary (tel. 693 379 681) - sprawnie, dokładnie i zgodnie ze sztuką budowlaną. Wykonywali u mnie tynki cementowo-wapienne. Robią też suche zabudowy.

    - Elewacja - Sławek (tel. 508 732 319) - ekipa wykonała u mnie ocieplenie styropianem z tynkiem silikonowym. Wszystko porządnie wyprowadzone, prosto jak od linijki. Dbają o materiał i porządek, szanują pracę innych, uważając by nie zniszczyć. Widząc jakość pracy umówiliśmy się też na sufity podwieszane, ocieplenie poddasza i stropu nad garażem, gładzie i kładzenie płytek. Wszystko wykonane tak jak trzeba, w dobrej jakości.

    Obie ekipy działają najczęściej w rejonie Oświęcimia, chociaż "zapuszczają" się z pracą pod Bielsko (mój dom).

  17. #17
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    waka

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Zakopane
    Posty
    227

    Domyślnie

    Ja ekipy Pary zdecydowanie nie polecam. Pierw przekładali mi termin, a później jak dowiedzieli się że mieszkam za granica to cena skoczyła do 32zl za gipsowe. Także odradzam

  18. #18

    Domyślnie

    Dzień dobry,
    może w tym roku ktoś może polecić firmy i fachowców do budowy domu i jego wykończenia?

  19. #19
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Bartosz_Kr

    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    1

    Domyślnie Kobiernice, Kęty, Kozy, Bujaków i okolice - biała lista firm i dostawców materiałów.

    Witam,
    jestem w trakcie rozpoczęcia rozbudowy i nadbudowy domu jednorodzinnego w postaci dobudowy pomieszczenia oraz wymianie i podniesieniu całego dachu.
    Niby praca niezbyt skomplikowana no ale...
    W związku z tym poszukuję rzetelnych firm budowlanych z okolicy, które są w stanie szybko i sprawnie zrealizować prace remontowe i rozbudowę w rozsądnej cenie i zgodnie ze sztuką budowlaną. Nie szukam firm typu "Stasiex" na zasadzie może byśmy zaczęli budowlankę ani typowych "skoczków" których potem trzeba szukać by skończyli to co zaczęli.
    Proszę was o firmy, których nie musicie się wstydzić i z czystym sumieniem polecić tak by nie wpaść na przysłowiową "minę".
    Pozdrawiam

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    forum to nie portal ogłoszeniowy.
    Ale mamy wątki poświęcone polecanym wykonawcom.
    Możesz też zajrzeć tu: https://forum.muratordom.pl/showthre...i-sprzedawców

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony