dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 215 z 215
Pokaż wyniki od 4.281 do 4.294 z 4294
  1. #4281
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Iwonko to zdecydowanie dla mnie za krótkie łańcuchy. Nie mam też sumienia kolejnej roboty dokładać mojemu małżonkowi z tymi kablami i oprawkami. Muszę mieć oświetlenie gotowe do zawieszenia
    Mam mieć odpowiedź w przyszłym tygodniu odnośnie jeszcze jednych lamp z prostokątnymi kryształkami po środku i dokładnie o średnicy 40cm. Wtedy podejmę decyzję.

  2. #4282
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar sipatka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    4.219
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    128

    Domyślnie

    Dardulko mam do Ciebie prośbę.
    Podziwiam odnawiane przez Ciebie meble, sama też "ulepszałam" stare krzesła po dziadkach, ale teraz mam pewien problem.
    Do tej pory malowałam pędzlem, bo podobały mi się smugi pozostawiane przez pędzel ale teraz potrzebuję pomalować blat starego, zniszczonego stołu. Stół nic nadzwyczajnego, wytwór współczesny, ale nim zdecyduję się go wyrzucić (trochę szkoda bo i rozmiar i stabilność i funkcjonalność jest OK) chciałabym spróbować go uratować. Coś mi jednak nie bardzo to wychodzi.
    Ponieważ Ty masz bardzo pięknie odnowione meble to pomyślałam, że podpowiesz, co takiego i czym czynisz, że mają one tak gładką i lśniącą powierzchnię.
    Chodzi mi o to, czym malujesz te piękne fotele? Farba akrylowa a później na wierzch jakaś inna no i to ważne pędzlem czy wałeczkiem? A jeśli wałeczkiem to z jakimś specjalnym włosiem?
    Ostatnio edytowane przez sipatka ; 08-10-2014 o 09:48

  3. #4283
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Sipatko, żadnych profesjonalnych farb Ci nie polecę bo po prostu nie są warte swojej ceny! Moim zdaniem najlepsza jest śnieżka satynowa do drewna - ona po rozprowadzeniu pędzlem, po wyschnięciu nie zostawia smug o których piszesz Tylko pamiętaj rozcieńczyć ją wodą, będzie się łatwiej malowało i łatwiej później zleje się w całość Do blatu możnaby użyć wałka z welurowym włosiem lub natryskowo (przy użyciu sprężarki, wtedy będzie idealnie gładko) Mam nadzieję, że pomogłam...

  4. #4284
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez dardurdka ; 13-01-2016 o 10:34

  5. #4285
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar sipatka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    4.219
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    128

    Domyślnie

    Dzięki bardzo.
    Podobnie robimy, tylko ja nie rozcieńczałam farby.

  6. #4286
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Dardurdko w szoku jestem - taki ogrom pracy. O ile jestem w stanie wyobrazić sobie jak drewno kolor zmieniło, za to zmiana skóry, skayu czy to to tam jest niewyobrażalna jest dla mnie. Wszystko zmieniałaś? Zdjęłaś całość i nowy materiał załozyłaś

  7. #4287
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Gosiek, wszystko zrobiłam sama To drobniutkie pikowanie było moim najdłuższym w życiu, już myślałam że nigdy nie skończę bo przybywało niewiele...

  8. #4288
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Kurcze, przepraszam za wpisy w dzienniku zamiast w komentarzach.
    Jeszcze raz gratuluje nowego nabytku.

  9. #4289
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Pusia, nic nie szkodzi... Mój dziennik to już prehistoria, tylko czasami coś wrzucę dla stałych bywalców

  10. #4290

    Domyślnie

    Byłaś pierwszą osobą, którą "poznałam " na tym forum i cały czas śledziłam Twoją budowę. Chociaż mam dom w innym klimacie, to dworki zawsze uwielbiałam. Podziwiam Cię, bo stworzyłaś cudny i ciepły dom, wszystko spójne - no po prostu wow!
    Życzę Ci, byś była w nim razem ze swoją Rodziną meeega szczęśliwa. Pozdrawiam Małgosia
    Wykonujemy docieplenia budynków, krycie papą termozgrzewalną, gładzie gipsowe, tapety natryskowe www.budowlani.co.pl

  11. #4291
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Małgosiu, baaaaardzo mi miło Dziękuję Ci za tak ciepły wpis, bo takie słowa zawsze dodają otuchy Mało już pojawiam się na forum, teraz cały mój wolny czas pochłania pasja stylizacji mebli- super zabawa- zawsze zachęcam wszystkich do spróbowania, Ciebie również Zapraszam na mojego bloga: bajkowydworekwlesie.blogspot.com

  12. #4292

    Domyślnie

    Margeritka jest moimi ustami. Już tyle lat podglądam,że w końcu muszę się odezwać. Ale słów mi brak. Chciałabym kiedyś tak zamieszkać. Pozdrawiam ciepło. Katja.

  13. #4293
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Dziękuję dziewczyny <3
    Dawno tu nie zaglądałam, a tu takie przemiłe komentarze, dziękuję

  14. #4294
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marian_allegro

    Zarejestrowany
    Aug 2020
    Skąd
    Żaey
    Kod pocztowy
    68-200
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam czy ktoś z obecnych na forum ma może foteczki wnętrza dworku Amelia II od arex?

Strona 215 z 215

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony