dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie

    Czy na docieplenie domu "metoda lella mokra' potrzeba pozwolenia na budowe ?

  2. #2

    Domyślnie

    Zazwyczaj nie. (chyba, że to zabytek)

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Jesli nie narusza odleglosci wymienione w Prawie budowlanym od granicy dzialki to nie, wystarczy zgloszenie robot budowlanych.

  4. #4

    Domyślnie

    Witam.

    Chyba jednak trzeba. Oststnio było o tym chyba w muratorze.
    Dopiero teraz Sejm ma sie zająć tą sprawą i uchwalic ustawę, w myśl której takie prace nie będą wymagały zezwolenia.
    Znam też z autopsji kika przypadków, kiedy docieplenie wykonane bez zezwolenia było oprotestowane i właściciel musiał robić projekt i normalnie pozwolenie. Pytałem tez nadzór budowlany. Potwierdzili, że trzeba.

    Sebastian.

  5. #5

    Domyślnie

    A pierdnąć to jeszcze można bez zezwolenia w tym popierdolonym kraju ?

  6. #6

    Domyślnie

    Witam serdecznie.

    Wczoraj na własne oczy widziałem pismo z nadzoru budowlanego w sprawie "wszczęcia postepowania administracyjnego na podstawie ...(nie pamietam ustawy) w sprawie samowolnego wykonania docieplenia budynku mieszkalnego..." Może troche przekręciłem, ale chodziło o to, że było bez projektu i pozwolenia. Jeśli ktoś nie wierzy służę skanem.
    Wniosek taki, że jak masz dobre stosunki z sąsiadami to i bez pozwolenia przejdzie, ale jak masz z nimi "na pieńku" to niestety nawet "pierdnąć" nie możesz bez pozwolenia

    Sebastian.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony