dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 8
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 146
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar wingerman
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    W-wa / Piaseczno
    Posty
    734

    Wykonczenia wnetrz. Glazura+prace poboczne Warszawa

    Witam serdecznie.
    Chciałbym polecić swoje usługi.
    Zajmuje się kompleksowymi wykończeniami wnętrz od 1992 roku.
    Pełen zakres usług od stanu deweloperskiego.
    Jednak domena moja i to co daje mi prawdziwa satysfakcje, to glazura i wszystko co jest jej pobocznym wątkiem tj. hydraulika i elektryka zabudowy G/K.
    Jestem precyzyjny w swojej pracy i lubię rzeczy których inni boja się podjąć z uwagi na skomplikowanie lub twierdza, ze coś co jest w projekcie jest niemożliwe do wykonania.

    Jestem osobą komunikatywną, kreatywną, po prostu mam włączone myślenie.
    Oferuję również fachowe doradztwo i analizę Państwa pomysłów/projektów. Jeśli zachodzi taka potrzeba, przygotowuję projekt uwzględniając potrzeby oraz gust klienta, nie zapominając o praktycznej stronie projektu.
    Wycena pracy nie zawiera, żadnych ukrytych czy też innych dodatkowych kosztów.
    Doradzam w wyborze materiałów oraz sprzętów, jestem na bieżąco z ofertą rynkową. By odciążyć inwestora i nie marnować jego czasu, zapewniam uzupełniające dostawy potrzebnych materiałów a także w razie potrzeby kontakt video/foto online.
    Moje prace zawsze są moją wizytówką, oczywiście posiadam referencje, można umówić się na spotkanie i zobaczyć moje prace.


    Wszelkie paseczki, wstawki na zdjęciach wycinane były przeze mnie.
    Tu znajduje się "kilka"zdjęć z moich ciekawszych prac.


    Poniżej kilka opinii z wątku.SOLIDNI WARSZAWA I OKOLICE
    Cytat Napisał michal_basta Zobacz post
    Polecam Pana Grzegorza, forumowego wingermana link i wklejam swoją opinię z wątku powyżej:
    Tel: 692 867 776
    "Zarejestrowałem się jedynie w celu wyrażenia opinii, stąd mała liczba postów. Mogę gorąco polecić Pana Grzegorza, który wykonywał kompleksowe wykończenie mojego mieszkania, począwszy od znacznych modyfikacji układu ścian, elektryki i instalacji wod-kan, poprzez tynki i malowanie, kompletne wykończenie łazienki + gres w pozostałej części mieszkania, kończąc na montażu oświetlenia. Pan Grzegorz jest bardzo komunikatywny, skrupulatny i nastawiony zdecydowanie na zadowolenie klienta na samym końcu. Podczas wykończenia zaglądałem do mieszkania raz na 3 tygodnie, gdyż wystarczał mi w zupełności kontakt telefoniczny i mailowy. Ponadto Pan Grzegorz ma wiele ciekawych pomysłów i sugestii na każdym kroku, co jest przydatne dla kogoś kto urządza mieszkanie po raz pierwszy albo chce urozmaicić swoje mieszkanie różnymi "bajerami".
    Na koniec dodam, że spośród wszystkich wykonawców wykończenia mieszkania (meble do zabudowy, podłoga, rolety, drzwi, itp itd) jedynie Pan Grzegorz zawsze był nieomylny i zawsze to co mówił miało potem swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości, w przeciwieństwie do pozostałych ściemniaczy i kombinatorów."
    Cytat Napisał kipi Zobacz post
    Podpisuję się obiema rękami pod powyższą opinią. Mimo, iż u mnie zakres prac był znacznie mniejszy to zdążyłem poznać pana Grzegorza z bardzo dobrej strony, jako uczciwego, solidnego, rzetelnego i dokładnego fachowca. Także szczerze polecam.
    Cytat Napisał kipi Zobacz post
    Jeżeli szukacie glazurnika polecam pana Grzegorza - forumowegowingerman'a. Pan Grzegorz jest osobą bardzo dokładną, precyzyjną, utrzymuje na bieżąco porządek w miejscu pracy. Praca wykonana w ustalonym czasie, w miłej atmosferze, bez niespodzianek przy rozliczeniu. Kontakt z panem Grzegorzem zawsze na najwyższym poziomie, zarówno przez telefon, jak i osobiście. Co było dla mnie bardzo ważne i pomocne to to, że wykonawca korzystając ze swojego bogatego doświadczenia pomagał przy wyborze rozwiązań, doradzał pewne rzeczy, a inne odradzał zarówno w kwestiach technicznych jak i typowo wizualnych. Tak więc z czystym sumieniem polecam
    pan Grzegorz: 692867776
    Cytat Napisał E w e l Zobacz post
    O tak dokładnego glazurnika jakiego miałam jest bardzo trudno. Detalista któremu nic nie umknie, widać że ma pojęcie o tym co robi, potrafi doradzić, nic nie upraszcza a nawet utrudnia sobie pracę by efekt był jeszcze lepszy. Jakość pracy na najwyższym poziomie.
    Jego mam z naszego forum, padło na niego gdy przeczytałam jedną opinię tu link do tej opinii miałam obiekcje bo niewiele jest o nim na forum, poza jego wypowiedziami, jednak z polecanych akurat on miał dogodny dla mnie termin. Jak się później podczas pracy okazało, mało jest o nim na forum bo zazwyczaj nie ma terminów i robił raptem u dwóch czy trzech osób z forum a ja jestem kolejną.
    wingerman
    692867776

    Mam nadzieję, że komuś pomogłam.
    Cytat Napisał jannasia Zobacz post
    Z czystym sumieniem mogę polecić p. Grzegorza (na FM wingermanhttp://forum.muratordom.pl/showthrea...ight=wingerman) do wykończenia/remontu łazienki, kuchni i innych prac również.
    Jakiś czas temu szukałam solidnego fachowca, który będzie tak, jak i ja przywiązywał wagę do detali i szczegółów. Trafiłam na FM, znalazłam ogłoszenie p. Grzegorza i zaryzykowałam niemalże w ciemno powierzając mu wykończenie łazienki, wc, kuchni i podłogi w przedpokoju. Dziś postąpiłabym dokładnie tak samo i jeśli drugi raz będę wykańczała mieszkanie, to z pewnością nawiążę ponownie kontakt z p. Grzegorzem.
    Jest to fachowiec w najlepszym tego słowa znaczeniu. Sumienny, terminowy, dokładny i kontaktowy. Potrafi nie tylko doradzić, ale też i odradzić pomysły, które będą niepraktyczne w użytkowaniu. Wszystko na bieżąco ze mną uzgadniał, podpowiadając jednocześnie jak wymyślone rozwiązanie będzie się sprawdzać w praktyce. W razie wątpliwości zawsze chętnie pomagał w wyborze i cierpliwe odpowiadał na wszystkie moje pytania.
    W kwestii samego wykonania nie mam żadnych zastrzeżeń, wręcz przeciwnie, jestem mile zaskoczona precyzją jego pracy, którą widać na każdym kroku i w najdrobniejszych szczegółach. Pełen profesjonalizm.
    Ja sama jestem bardzo dokładna i zauważam od razu wszelkie niedociągnięcia. Na szczęście pan Grzegorz też zwraca uwagę na szczegóły i zadbał o to, by w moim własnym domu nie wkurzały mnie jakieś niedoróbki.

    Naprawdę nie sądziłam, że trafię na takiego wykonawcę, który w pełni spełni moje oczekiwania.
    Z pełnym przekonaniem POLECAM SERDECZNIE.

    Dziękuję serdecznie za wszystkie opinie.

    Zapraszam do współpracy.
    Grzegorz
    692867776
    [email protected]

    [EDIT] Aktualizacja linków.
    Ostatnio edytowane przez wingerman ; 09-11-2017 o 14:12
    Zajmuję się wykończeniami wnętrz z naciskiem na układaniem kamienia, glazury oraz prac powiązanych. Więcej o mnie.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zazdrośnica
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Kod pocztowy
    05-505
    Posty
    1.582
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    Witam, będę potrzebowała usług tego typu od stycznia, jaka cena za metr Pana interesuje, dodam że współpraca na cały dom, łazienki, terakota, gres na podłogach parter. można na priv
    Oczekuję również podsuwania ma pomysłów i doradztwa w wyborze, co z czym itp.
    pozdrawiam

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar wingerman
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    W-wa / Piaseczno
    Posty
    734

    Domyślnie

    Informacje poszy na PW.
    Zajmuję się wykończeniami wnętrz z naciskiem na układaniem kamienia, glazury oraz prac powiązanych. Więcej o mnie.

  4. #4

    Domyślnie

    łazienka w szarosciag i czerwieni - rewelacja

    Czy ma pan zdjecia w kolorach morskich ??

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar wingerman
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    W-wa / Piaseczno
    Posty
    734

    Domyślnie

    Niestety nie mam w takich kolorach.
    Szczegoly poszly na PW.
    Zajmuję się wykończeniami wnętrz z naciskiem na układaniem kamienia, glazury oraz prac powiązanych. Więcej o mnie.

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar MonikaC
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    7.704
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    367

    Domyślnie

    Poproszę o podanie kosztów. Do zdrobienia 2 łazienki, kuchnia przedpokój - projekt w moim dzienniku. Jaki jest koszt projektu łazienek itp. Wawa
    Z idiotą się nie dyskutuje - najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem wygra doświadczeniem
    DZIENNIK
    Komentarze

  7. #7
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar wingerman
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    W-wa / Piaseczno
    Posty
    734

    Domyślnie

    Informacja poszla na PW.

    Pozdrawiam.
    Zajmuję się wykończeniami wnętrz z naciskiem na układaniem kamienia, glazury oraz prac powiązanych. Więcej o mnie.

  8. #8

    Domyślnie

    Jedna mała łazienka do zrobienia (4 m kwadratowe) trzeba położyć płytki plus montaż umywalki i wanny - stelaż pod muszlę klozetowa już jest - trzeba go jeszcze obudować...
    poproszę o ofertę od Pana

  9. #9
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar wingerman
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    W-wa / Piaseczno
    Posty
    734

    Domyślnie

    Cytat Napisał pleg
    Jedna mała łazienka do zrobienia (4 m kwadratowe) trzeba położyć płytki plus montaż umywalki i wanny - stelaż pod muszlę klozetowa już jest - trzeba go jeszcze obudować...
    poproszę o ofertę od Pana
    Odpowiedz poszla na PW.

    Pozdrawiam serdecznie.
    Zajmuję się wykończeniami wnętrz z naciskiem na układaniem kamienia, glazury oraz prac powiązanych. Więcej o mnie.

  10. #10
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Janusz75
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    155
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Poproszę o ofertę. Mamy stan surowy otwarty - do zrobienia praktycznie wszystko od instalacji po malowanie

    Email: [email protected]

    Pozdrawiam,
    Ula

  11. #11
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar wingerman
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    W-wa / Piaseczno
    Posty
    734

    Domyślnie

    .

    Odpowiedz poszal na PW.
    Zajmuję się wykończeniami wnętrz z naciskiem na układaniem kamienia, glazury oraz prac powiązanych. Więcej o mnie.

  12. #12

    Domyślnie

    Poproszę o ofertę. Mamy stan surowy zamknięty - do zrobienia praktycznie wszystko od instalacji po malowanie

    Pozdrawiam!

  13. #13
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar wingerman
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    W-wa / Piaseczno
    Posty
    734

    Domyślnie

    Odpowiedz wyslalem na PW.

    Pozdrawiam.
    Zajmuję się wykończeniami wnętrz z naciskiem na układaniem kamienia, glazury oraz prac powiązanych. Więcej o mnie.

  14. #14

    Domyślnie

    Wingerman mam do ciebie prośbe chodzi mi o porade!
    Własnie u mnie robią sie wylewki,marze albo o płaskim brodziku ,albo płytkach zamiast brodzika.Z chudej wlewki sterczy pionowo rura odpływowa do ewentualnego brodzika,ekipa ,która robi wylewki nie ma pojęcia jak wylać wylewke w miejscu mojego prysznica,nie ma tez pojęcia o systemach odpływowych płaskich.
    Co wiec robić?nie pozwolić im zalać tego kawałka pod brodzikiem,czy zalać na płasko z resztą łazienki .a potem szukać fachowca który to skuje ,zainstaluje kessla o którym piszesz wyżej i zamontuje brodzik!
    czekam na odpowiedz jutro zalewają parter!

  15. #15
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar wingerman
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    W-wa / Piaseczno
    Posty
    734

    Domyślnie

    Odpowiedz wyslalem na PW.

    Pozdrawiam.
    Zajmuję się wykończeniami wnętrz z naciskiem na układaniem kamienia, glazury oraz prac powiązanych. Więcej o mnie.

  16. #16
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar glowac
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    2.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    307

    Domyślnie wykończenie domu

    Witam!
    Proszę o podanie cen prac glazurniczych, tj:
    - glazura,
    - gres,
    - szlifowanie rantów płytek
    - dziury na grzejniki i kontakty,
    - inne glify
    - cena gk na gotowo,
    - glify gk na gotowo
    - obsadzanie brodzików, bidetó, wanien, baterii, itd

    Pytanie czy ma Pan wolne terminy teraz w lutym. Do położenia 100 m2 płytek - 2 łazienki, kuchnia, przedpokój.
    pzdr mg

  17. #17
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar wingerman
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    W-wa / Piaseczno
    Posty
    734

    Domyślnie

    Witam serdecznie.
    Odpowiedz wyslalem na PW.
    Zajmuję się wykończeniami wnętrz z naciskiem na układaniem kamienia, glazury oraz prac powiązanych. Więcej o mnie.

  18. #18

    Domyślnie

    Witam serdecznie,

    przymierzamy się do remontu mieszkania. Termin wrzesień 2009 - Warszawa. Bardzo proszę o przesłanie wstępnej wyceny kosztowej. Ile wg. Pana by taki remont kosztował. Sama "robocizna". Rozumiem że będzie to oferta wstępna w przybliżeniu.
    Mieszkanko 3 pokoje (48 metrów).

    W całym mieszkaniu:

    - położenie gładzi (poza łazienką) (146,9 m2)
    - pomalowanie ścian – dwukrotne (poza kuchnią i łazienką) (126,70 m2)
    - położenie nowej elektryki w całym mieszkaniu. Wyprowadzenie kabli w odpowiednich miejscach.
    - położenie parkietu (poza kuchnią, przedpokojem i łazienką) (35,30 m2)
    - położenie gresu na podłodze w łazience kuchni i przedpokoju. (11,20 m2)
    - montaż parapetów w salonie, sypialni i małym pokoju.

    Bardziej szczegółowo:

    1.Przedpokój (3,80) – po przesunięciu ściany łazienki jakieś (2,90; 142cm x 205 cm )

    - usunięcie i postawienie od nowa fragmentu ścianki gipsowej( przy wejściu do pokoju) 1,5 metra długa.
    - podwieszany sufit w przedpokoju
    - wyrzucenie starych drzwi wejściowych do mieszkania i wstawienie nowych (próba przesunięcia drzwi wejściowych 20 centymetrów w bok)
    - przeniesienie i zamontowanie bezpieczników i dzwonka wejściowego
    - położenie płytek na podłodze(gres)

    2. Salon: (17,5; 302 cm x 576 cm)

    - skucie tynku ( sufit + tam gdzie trzeba na ścianie)
    - zamurowanie drzwi pomiędzy salonem a sypialnią
    - wymiana parapetu
    - na jednej ścianie położenie tapety

    3. Kuchnia: (4,40; 204 cm x 217 cm)

    - wyburzenie fragmentu ściany między kuchnia a salonem (1 metr ścany)
    - skucie wszystkich płytek w kuchni i wygładzenie ścian
    - położenie płytek na podłodze
    - usunięcie parapetu w kuchni i przygotowanie go pod montaż blatu kuchennego (zależy od projektu kuchni)
    - zabudowanie karton gipsem części rury od gazu (między górną szafką a blatem)

    4. Łazienka: (2,90) – po przesunięciu ściany łazienki jakieś (3,90; 180 cm x 215 cm)

    - wyburzenie i przesunięcie (postawienie od nowa) ściany pomiędzy łazienką a przedpokojem (2,20 m długa)
    - skucie płytek w łazience i położenie nowych (18,80 m2) - montaż wszystkich urządzeń sanitarnych
    - wymurowanie brodzika pod kabinę prysznicową pół okrągłą (120x80) brodzik niski, płaski odpływ.
    - rozebranie i zrobienie od nowa ekranu zakrywającego rury (65 cm szeroki)
    - zamontowanie nowych drzwi
    - podwieszany sufit w łazience

    5. Sypialnia (9,50; 315 cm x 302 cm)- możliwe, że kucie tynku na suficie

    - położenie tapety na jednej ścianie
    - wycięcie otworu w ścianie pomiędzy sypialnia a małym pokojem (otworu czyli przejścia pomiędzy pokojami - szerokiego na 120 - 150 cm)
    - zamontowanie nowego parapetu
    - zabudowanie rur karton gipsem

    6. Mały pokój (8,30; 315 cm x 264 cm)

    - wstawienie nowych drzwi

    Mój adres e-mail: [email protected]

    Z góry bardzo dziękuję

  19. #19
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar wingerman
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    W-wa / Piaseczno
    Posty
    734

    Domyślnie

    odp. poszla na PW.

    Pozdrawiam.
    Zajmuję się wykończeniami wnętrz z naciskiem na układaniem kamienia, glazury oraz prac powiązanych. Więcej o mnie.

  20. #20
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    blaniek

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    96
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Witam,
    Poszukuję wykonawcy prac glazurniczych w nowym domku jednorodzinnym.
    Termin: koniec kwietnia, miejsce: Józefów, gm. Nieporęt.
    Zakres prac: parter - gres ok 65m2, 3 łazienki, garaż dwustanowiskowy, pom. gospodarcze, trochę karton-gipsów.

    Bardzo proszę o podanie orientacyjnych cen. Czy byłoby możliwe spotkanie na budowie?

    Pozdrawiam,
    Blanka

Strona 1 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony