dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 7
Pokaż wyniki od 121 do 129 z 129
  1. #121
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    nie wiem o jaki problem chodzi. Wszystko jest prawidłowo.

  2. #122
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    elfir juz wiem gdzie popełniłam błąd, chciałam założyć dziennik budowy dzień po dniu na forum, już założyłam i za pomoca sławnych już "trójkącików" poprosiłam o przeniesienie tam komentarzy, w każdym razie dziękuję

  3. #123
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    to juz wiesz, że komentarzy nie da się przenieść.

  4. #124
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Franka16

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    mazowieckie wschodnie
    Posty
    32

    Domyślnie

    Przenoszę swój post z uwag ogólnych tutaj bo dotyczy dzienników i komentarzy.

    Podczytuję sobie dzienniki, niektóre połączone z komentarzami a inne nie, w których i często pojawiają się wpisy.
    Wydaje mi się to niewygodne i wprowadzające zamieszanie.
    Czy nie można byłoby wprowadzić następującego rozwiązania: prowadzenie jednego wątku dziennik + komentarze i swojego rodzaju back-up wątku, obejmujący tylko i wyłącznie zaznaczone przez autora wpisy "dziennikowe".
    W ten sposób można byłoby dowolnie i wygodnie komentować w jednym wątku a skrót najważniejszych informacji "robiłby się sam".

  5. #125
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Taka wersja jest możliwa w wersji blogowej dzienników.
    Tylko niewielu decyduje się go prowadzić.

  6. #126
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Franka16

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    mazowieckie wschodnie
    Posty
    32

    Domyślnie

    Próbowałam znaleźć jakąś wersję blogową dziennika poprzez wrzucenie do wyszukiwarki słowa "blog" ale z miernym skutkiem, przyznaję.
    Pojawiły mi się wątki z linkami do blogów zewnętrznych poza Muratorem.
    Chciałam zobaczyć jak to wygląda.

    Tak sobie jednak myślę, że skoro "niewiele osób decyduje się" to znaczy, że to nie działa...
    A zamieszanie jednak powstaje, bo co dziennik to widzę, że są problemy, że ktoś się wpisał a nie powinien albo autor zastanawia się nad połączeniem dziennika z komentarzami, bo niewygodnie.
    Sorki, nie jest moim zamiarem krytyka, miałam w życiu trochę do czynienia z optymalizacją procesów i nie mogę wytrzymać jak widzę coś, co można usprawnić.
    Ostatnio edytowane przez Franka16 ; 25-02-2018 o 23:05 Powód: literówka

  7. #127
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    http://forum.muratordom.pl/blog.php

    Zrobienie tego, o czym piszesz, na forum wymagałoby zmiany całego silnika forum.

  8. #128
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    mam pytanie techniczne - jeśli chce aby ktoś mógł komentować moj dziennik, to mam założyć osobny temat , tak ?

    bo teraz założylem temat w takim dziale, ( ten z mojej stopki) i tam nikt nie może komentowac ?

  9. #129
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Dziennik to jakby twój osobisty blog - ty decydujesz jak go prowadzić.
    Możesz poprosić o komentowanie w osobnym wątku komentarzy (jeśli chcesz, by twoje zapisy były przejrzyste dla czytelnika) lub zezwolić na komentowanie we wątku (ale wówczas trudniej czytającemu wyłowić przydatna informację, bo rozmywa się miedzy cudzymi komentarzami)

Strona 7 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony