dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie roznica poziomow, flizy.. najlepsze rozwiazanie?

    Witam, mam pytanie jak polecacie wykonczyc roznice poziomu 2 flizowanych pomieszczen, roznica wynosi okolo5 cm, myslalem nad drewnianym progiem i stopniem z plytek pewnie wybiore 2 rozwiazanie (slyszalem o jakis listwach naroznych do takich przypadkow.. spokal sie ktos z tym? wyglada ok?) i jeszcze jedna sptawa, montujac drzwizamontowac je na wyzszej podlodze i stopien zrobic w linii pionowej rownej z drzwiami, czy drzwi osadzic na nizszej podlodze i stopien zrobic za drzwiami?? prosze o porady

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    zbigmor

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    5.542

    Domyślnie Re: roznica poziomow, flizy.. najlepsze rozwiazanie?

    Cytat Napisał felo86
    Witam, mam pytanie jak polecacie wykonczyc roznice poziomu 2 flizowanych pomieszczen, roznica wynosi okolo5 cm, myslalem nad drewnianym progiem i stopniem z plytek pewnie wybiore 2 rozwiazanie (slyszalem o jakis listwach naroznych do takich przypadkow.. spokal sie ktos z tym? wyglada ok?) i jeszcze jedna sptawa, montujac drzwizamontowac je na wyzszej podlodze i stopien zrobic w linii pionowej rownej z drzwiami, czy drzwi osadzic na nizszej podlodze i stopien zrobic za drzwiami?? prosze o porady
    Jeśli chodzi o to na której posadzce zamontować drzwi to zdecydowanie na wyższej.

  3. #3

    Domyślnie

    a co do reszty kwestii, mial ktos moze podobny problem..?

  4. #4

    Domyślnie

    drzwi myslalem zamontowac na nizszej posadzce zeby wchodzac do korytarza(nizsze pomieszczenie) nie bylo widac tego progu, pozatym jak drzwi beda wyzej to beda"uciete" listwy i framugi beda odstawac 5 cm od podlogi. natomiadt njak daloby sie je na nizszym poziomie to otwieraly by sie do stopnia z plytek i wydaje mi sie ze byloby to najoptymalniejsze -najladniejsze wyjscie z sytuacji... jeszczee raz prosze o porade

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    to zależy od tego w którą stronę będziesz miał otwierane te drzwi. Jeżeli w stronę niższej części, to dawać je niżej. Jeżeli w stronę wyższej - to oczywiście wyższej.

  6. #6

    Domyślnie Re: roznica poziomow, flizy.. najlepsze rozwiazanie?

    wykonywałem już takie posadzki mogę przesłać zdjęcie i czemu taki dziwny język tu stosujecie "flizowanie" to brzmi jakąś wiochą

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    zbigmor

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    5.542

    Domyślnie

    Cytat Napisał Trociu
    to zależy od tego w którą stronę będziesz miał otwierane te drzwi. Jeżeli w stronę niższej części, to dawać je niżej. Jeżeli w stronę wyższej - to oczywiście wyższej.
    Mam tylko wrażenie, że po otwarciu takich drzwi coś tam zawsze będzie leżało pomiędzy nimi i progiem. Poza tym drzwi uszkodzone (porysowane) na dole (od miotły itp) jakoś wyglądają, ale uszkodzone np. 20cm nad podłogą?

  8. #8

    Domyślnie Re: roznica poziomow, flizy.. najlepsze rozwiazanie?

    Cytat Napisał sebastian 2008
    wykonywałem już takie posadzki mogę przesłać zdjęcie i czemu taki dziwny język tu stosujecie "flizowanie" to brzmi jakąś wiochą
    ...jak zwał, tak zwał...myślałby kto, żeś taki trendy koleś A "kafelkowanie" na Śląsku jak ci się podoba

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony