dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21

    Domyślnie

    Dam znać jak wreszcie znajdziemy czas.
    lub będziecie mieli dość zapachu
    lub może się przyzwyczaicie i ni będziecie czuć
    ja prawie się przyzwyczaiłem
    ale żona nie

  2. #22

    Domyślnie

    Właśnie ostatnio coś nie śmierdzi. Mąż stwierdził ,że smierdzi tylko przy włączonym wentylatorze.

  3. #23

    Domyślnie

    Śmierdzi w zależności od: ciśnienia amtosferycznego, słońca lub jego braku, temperatury i jeszcze pewnie od czegoś...
    Zaobserwuj...

  4. #24

    Domyślnie

    Dobrałem się do zabudowy (2 szt) - wyciąłem 3 kafelki razem z płytą g-k (jak się okazało podwójną) i stwierdziłem:
    1 zabudowa - przy wkładaniu rury w rurę hydraulik wypchał uszczelkę z kielicha która weszła między ścianki rur no i powodowała nieszczelność i wydobywanie się zapachu do zabudowy i jego ujście przez przyciski.
    2 zabudowa - plastikowa rura kanalizacyjna wchodziła w starą stalową (chyba?) i była uszczelniona silikonem który wskutek starzenia się i ruchów rury poodlepiał się i spowodował rozszczelnienie i potem jak wyżej.

  5. #25
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD „ZRÓB TO SAM” Avatar ged
    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.844
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    615

    Domyślnie

    W jednym z pierwszych postów na tym forum kilka lat temu opisywałem podobną sytuację jaka mnie spotkała. Dlatego teraz NIE ZATRUDNIAM FACHOWCÓW do takich prostych prac. O wiele lepiej i taniej robi się wszystko samemu - oczywiście w miarę wolnego czasu.

  6. #26
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar wingerman
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    W-wa / Piaseczno
    Posty
    734

    Domyślnie

    Cytat Napisał ged
    W jednym z pierwszych postów na tym forum kilka lat temu opisywałem podobną sytuację jaka mnie spotkała. Dlatego teraz NIE ZATRUDNIAM FACHOWCÓW do takich prostych prac. O wiele lepiej i taniej robi się wszystko samemu - oczywiście w miarę wolnego czasu.
    Nie tylko w miare wolnego czasu ale rowniez umiejetnosci
    Nie wiem czy to dobrze ze nie zatrudniasz do np. takich prac fachowcow poniewaz takie rzeczy wlasnie sie zdazaja gdy zamiast fachowcow zatrudnia sie fachowcopodonych
    Kiedys byly czekolady a gdy sie dokladniej czlowiek wczytal to widnial na nich napis "Wyrób Czekoladopodobny" ot i z takim wlasnie fachowcami w roznych branzach (nie tylko budowlano/wykonczeniowych) mamy do czynienia.
    Zajmuję się wykończeniami wnętrz z naciskiem na układaniem kamienia, glazury oraz prac powiązanych. Więcej o mnie.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał jadimusic Zobacz post
    Śmierdzi w zależności od: ciśnienia amtosferycznego, słońca lub jego braku, temperatury i jeszcze pewnie od czegoś...
    Zaobserwuj...
    Zaobserwowałem
    u mnie wydobywa sie smrodek "szambowy" jak jest zimno... latem nie ma żadnych problemów im zimniej tym gorzej...
    w WC jest wentylacja grawitacyjna - kratka na scianie do komina - jak jest zimno to dobrze ciągnie i wydobywa sie smrodek z wnętrza geberita poprzez przyciski od spuszczania wody.
    Smrodek nie wydobywa sie gdy szambo jest pełne - gdy rura wchodząca do szamba zalana jest wodą.
    Czy da sie to naprawić bez demontażu GK i kafelek?

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaskul Zobacz post
    Zaobserwowałem
    u mnie wydobywa sie smrodek "szambowy" jak jest zimno... latem nie ma żadnych problemów im zimniej tym gorzej...
    w WC jest wentylacja grawitacyjna - kratka na scianie do komina - jak jest zimno to dobrze ciągnie i wydobywa sie smrodek z wnętrza geberita poprzez przyciski od spuszczania wody.
    Smrodek nie wydobywa sie gdy szambo jest pełne - gdy rura wchodząca do szamba zalana jest wodą.
    Czy da sie to naprawić bez demontażu GK i kafelek?
    Doberek Mroweczki. Wlasnie "naprawiłem" podobny problem. Smrodek dobywał sie u mnie z rury przelewowej, tak jak wspominaliscie, smrodek zalezny od dnia, cisnienia i pelni ksiezyca. Ja wcisnalem tam kawalek gąbki tak zeby przelew nadal byl sprawny. Przydalaby sie jakas zastawka działająca w jedną stronę, byc moze ktos ma lepszy pomysl co zrobic z tym fantem. Rurka jest dostepna za panelem przyciskowym, nie trzeba kuć ani wzywac nalotu szpeców. W moim modelu trzeba bylo tylko wyciagnac system dzwigni do spluczki. 10 minut roboty. Powodzonka.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony