dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 13
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 251
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Witam. Szukam stolarza, ktory zrobilby mi taka lub podobna toaletke



    Mam wiecej zdjec w razie czego. Zalezy mi na jak najnizszej cenie, wiec material jest mi obojetny, byle bylo to jasne i wykonalne. Da sie?

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgos2
    Witam. Szukam stolarza, ktory zrobilby mi taka lub podobna toaletke



    Mam wiecej zdjec w razie czego. Zalezy mi na jak najnizszej cenie, wiec material jest mi obojetny, byle bylo to jasne i wykonalne. Da sie?
    Witaj
    Skoro człowiek to zrobił jest to wykonalne. Muszę dołączyć do tego tematu kilka fotek swoich prac mam nadzieję że będzie co oglądać. Jakby ktoś dał wskazówkę jak to się robi będę wdzięczny.A wracając do tematu akurat przy tym meblu materiał z jakiego będzie wykonany będzie miał mniejszy udział w cenie, Bardzo pracochłonne jest wykonanie wszelkiego rodzaju gięć do których trzeba wykonywać modele. Praca mozolna bardziej przypominająca rzeźbiarstwo. Mój brat uwielbia "dłubać" takie meble a dodam że jest w tym dobry. Wyślij mi maila i więcej zdjęć i jak możesz napisz ile jesteś gotowa za to zapłacić.
    Znikam na parę dni ale się odezwę pozdrawiam wszystkich

  3. #23

  4. #24

    Domyślnie

    bardzo ładna ta toaletka )) też by mi się taka przydała.

  5. #25

    Domyślnie

    tyle wyświetleń i zero pytań?
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    A ja odpowiedzi nie dostalam...

  7. #27

    Domyślnie

    Przepraszam jest to do zrobienia jak napisałem ale muszę chwile siąść z bratem i obgadać temat. Poza tum dodałem sobie podpis i sprawdzałem czy się wyświetla. Pozdrawiam i Przepraszam Na pewno odpiszę.
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    W porzadku. Nie spieszy sie jakos bardzo. Czekam cierpliwie.

  9. #29

    Domyślnie

    Męczy mnie pytanie: jeśli kupię komodę , nie wiem czym była impregnowana, czy mogę zmienić jej kolor na ciemniejszy? Podoba mi się na allegro komoda, jest w dobrej cenie i odpowiadają mi wymiary, wszystko jest super oprócz koloru. Chcę go przyciemnić, czym to wykonać?

  10. #30
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Natashaa

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    11
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Witam, jestem an etapie stanu surowego otwartego z dachem i zaczynam zastanawiac sie nad wystrojem-z poczatku byl kryzys z powodu braku pomysłow-teraz jest ich nadmiar ale nurtuje mnie strasznie jedno pytanie- w salonie na podłodze-jak i w calym domu- planuje deske barlinecka, okna niestety beda plastikowe w drewnianej(a tak marza mi sie prawdziwe drewniane...) okleinie koloru ciemny orzech -czy wybierajac kolor podłogi musze kierowac sie kolorem okien?boje sie ze wybierajac jasna podloge okna -a sa do samej ziemi w salonie -nie beda pasowały..no i jeszcze parapety .do czego je dopasowac-ciemne okna-ale nie prawdziwe drewno-i jasna podloga-a parapety chce drewniane!sorry za ta rozbieżność ale tyle pytan kłebi mi sie w głowie ,ze zamęcze każdego kto choc troche mi pomoże!pozdrawiam

  11. #31

    Domyślnie

    Wymyśliłam sobie coś takiego..



    Mam do zabudowania 3,5m ściany po sam sufit -na wysokosć ok.2,5m
    Czy lepiej jest zrobić taki regał z plyty fornirowanej, czy z drewna?
    I jaki może być orientacyjny koszt?
    Przypuszczam, ze cena regału "firmowego" może zabić.
    Pozdrawiam
    Z każdym dniem coraz mniej kurzu...

    http://picasaweb.google.pl/kasiaura7

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał wisia30
    Męczy mnie pytanie: jeśli kupię komodę , nie wiem czym była impregnowana, czy mogę zmienić jej kolor na ciemniejszy? Podoba mi się na allegro komoda, jest w dobrej cenie i odpowiadają mi wymiary, wszystko jest super oprócz koloru. Chcę go przyciemnić, czym to wykonać?

    Teoretycznie jest to możliwe. trzeba by było zrobić próbę lakieru na małym niewidocznym kawałku i dopiero później lakierować w całości. Sam nie robiłbym tego. Lakierowanie lakier na lakier zawsze jest ryzykowne, lakiery mogą się " pogryźć". Lepiej poszukaj czegoś co Ci odpowiada lub zadzwoń do producenta czy nie polakieował by komody w "twoim" kolorze. pozdrawiam
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaura
    Wymyśliłam sobie coś takiego..



    Mam do zabudowania 3,5m ściany po sam sufit -na wysokosć ok.2,5m
    Czy lepiej jest zrobić taki regał z plyty fornirowanej, czy z drewna?
    I jaki może być orientacyjny koszt?
    Przypuszczam, ze cena regału "firmowego" może zabić.
    Pozdrawiam
    Mam ten sam problem i podobne wymiary ściany do zabudowania, więc też się dołączam do pytania !!!!

    Pozdrowienia

  14. #34

    Domyślnie zabudowa regału

    Witam
    To z czego chcecie zabudować ścianę zależy oczywiście od kwoty którą na to możecie przeznaczyć. Płyta wiórowa laminowana ma pewne ograniczenia choćby swoją grubość 18mm lub jej wielokrotność.
    Płyta fornirowana może być dowolnie (jeżeli chodzi o grubość) sklejona w warsztacie przed obróbką i dowolnie wybarwiona (kolor forniru) oraz a może przede wszystkim mieć różny fornir. Możliwości są w zasadzie nieograniczone. Jeżeli będziecie mieli dokładniejsze pytania proszę o kontakt.
    A cha najważniejsze obróbka płyty fornirowanej jest droższa.
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaura
    Wymyśliłam sobie coś takiego..



    Mam do zabudowania 3,5m ściany po sam sufit -na wysokosć ok.2,5m
    Czy lepiej jest zrobić taki regał z plyty fornirowanej, czy z drewna?
    I jaki może być orientacyjny koszt?
    Przypuszczam, ze cena regału "firmowego" może zabić.
    Pozdrawiam
    Robiłbym to raczej z płyty fornirowanej wiórowej bądź stolarskiej masz większą możliwość doboru fornirów niż drewna litego. Podaj z jakiego forniru chciała byś to wykonać podam ci przybliżoną cenę. Pozdrawiam Marcin
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  16. #36

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za odpowiedź, zrezygnowałam z tego zakupu, bo musiałabym tę komodę zakupić a potem próbować czy uda mi się zmienić kolor. Dałam stolarzowi do zrobienia nową.

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgos2
    A ja odpowiedzi nie dostalam...
    Wkońcu się zebrałem i wysłałem parę fotek mebli które wykonuje. Pozdrawiam
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  18. #38
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar majki
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    4.925
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    516

    Domyślnie

    mnowak355 - jeśli mogę spytać o dwa tematy :
    - szafki do łazienek pod umywalki, klejone szkło do płyty mdf, z tego też drzwiczki - na co zwrócić uwagę, żeby było poprawnie wykonane ? Jak z trwałością ( jak dostanie się woda między mdf a szkło a o to nie trudno w środowisku mokrym ) ?
    - stół do jadalni, nie rozłożony długość około 3m, po rozłożeniu 4,5-5m. Jednolite drewno, żadna okleina, prosty kształt. Kupię taki gotowy, czy pozostaje mi tylko stolarz ?

    pozdrawiam, majki
    mój domek ...
    komentarze ...
    były dziennik budowy ...

    mieszkamy w domu od 28 czerwca 2010 ...
    impossible is nothing ...

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał majki
    mnowak355 - jeśli mogę spytać o dwa tematy :
    - szafki do łazienek pod umywalki, klejone szkło do płyty mdf, z tego też drzwiczki - na co zwrócić uwagę, żeby było poprawnie wykonane ? Jak z trwałością ( jak dostanie się woda między mdf a szkło a o to nie trudno w środowisku mokrym ) ?
    - stół do jadalni, nie rozłożony długość około 3m, po rozłożeniu 4,5-5m. Jednolite drewno, żadna okleina, prosty kształt. Kupię taki gotowy, czy pozostaje mi tylko stolarz ?

    pozdrawiam, majki
    Jeżeli chodzi o stół to moja klientka kupiła taki od producenta lity dębowy ok 4000 taniej niż w sklepie. teraz z synem wychodzę na pole odezwę się później
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  20. #40
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar majki
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    4.925
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    516

    Domyślnie

    Cytat Napisał mnowak355
    Cytat Napisał majki
    mnowak355 - jeśli mogę spytać o dwa tematy :
    - szafki do łazienek pod umywalki, klejone szkło do płyty mdf, z tego też drzwiczki - na co zwrócić uwagę, żeby było poprawnie wykonane ? Jak z trwałością ( jak dostanie się woda między mdf a szkło a o to nie trudno w środowisku mokrym ) ?
    - stół do jadalni, nie rozłożony długość około 3m, po rozłożeniu 4,5-5m. Jednolite drewno, żadna okleina, prosty kształt. Kupię taki gotowy, czy pozostaje mi tylko stolarz ?

    pozdrawiam, majki
    Jeżeli chodzi o stół to moja klientka kupiła taki od producenta lity dębowy ok 4000 taniej niż w sklepie. teraz z synem wychodzę na pole odezwę się później
    Jeśli mogę wiedzieć tylko od jakiego producenta, czy masz namiary ?

    pozdrawiam, majki
    mój domek ...
    komentarze ...
    były dziennik budowy ...

    mieszkamy w domu od 28 czerwca 2010 ...
    impossible is nothing ...

Strona 2 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony