--------------------------------------------------------------------------------
Mam problem, w tym roku zamierzam zakończyć budowę mojego wymarzonego domku, ale co rusz pojawiają się nowe problemy. Jeżeli ktos potrafi na nie odpowiedzieć to czekam na pomoc:
1. Okna połaciowe posiadają u dołu ciemną izolackę, mój dach jest czerwony i teraz wygląda tak jakby zabrakło mi trochę dachówki. Czy można tę izolację przemalować i czym?
2. Czy instalacka kanalizacyjna musi mieć odpowietrzenie wychodzące przez dach, jeżeli tak to jak to zrobić, żeby była jak najmniej widoczna?
3. Mam dużą łazienkę, ale tylko teoretycznie, gdyż mieści się onan na poddaszu i są duże skosy. chciałam mieć ładną narożną wannę i szklaną kabinę prysznicową. ale niestety kabina się nie mieści i trzeba dobudować ścianki, a wszystko i tak musi być trochę odsunięte bo pod skosem się nie da. Więc wpadłam na pomysł pięknej narożnikowej, kształtnej wanny z zaokrągloną szklaną osłoną na prysznic. Może ktoś wie gdzie taką kupić i oczywiście nie drogo?
Proszę o pomoc?
Megi