dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 63
  1. #1

    Domyślnie Brama garażowa ? Jaka i ile płaciliście?

    Witam,

    Stoimy przed ciężkim wyborem bramy garażowej. Co wybieraliście? Hormann czy Wiśniowski ? Ile płaciliście za swoje bramy segmentowe?

    Pozdrawiam

    Przemek

  2. #2

    Domyślnie

    Dzisiaj byłam na Bartyckiej w celach poglądowych
    Dostałam wycenę od Hormanna - brama segmentowa szer. 4500 mm, ocieplana 42 mm, złoty dąb, przetłoczenie M (najprostsze, bo takie mnie tylko interesuje), do tego wolniejszy napęd, fotokomórka i 2 piloty. Cena z montażem ... upss (własnie wszystko dodałam) 8 000 pln.
    Nie nastawiałam się na 5 tys, ale ta cena mam wrażenie jest lekko wygórowana.
    Od poniedziałku zaczynam szukanie i zobaczymy co będzie.

    Tamtu

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał tamtu
    Dzisiaj byłam na Bartyckiej w celach poglądowych
    Dostałam wycenę od Hormanna - brama segmentowa szer. 4500 mm, ocieplana 42 mm, złoty dąb, przetłoczenie M (najprostsze, bo takie mnie tylko interesuje), do tego wolniejszy napęd, fotokomórka i 2 piloty. Cena z montażem ... upss (własnie wszystko dodałam) 8 000 pln.
    Nie nastawiałam się na 5 tys, ale ta cena mam wrażenie jest lekko wygórowana.
    Od poniedziałku zaczynam szukanie i zobaczymy co będzie.

    Tamtu
    ja wyceniałem u wiśniowskiego tylko że szerokość 4m ale wysokość 2,45 też segment złoty dąb z montażem wychodziło ok 7000 wstawiłem jednak uchylną dwupołówkową za 4,5 tyś. w drugim garażu szerokosc 3m złoty dąb bez napędu segment ocieplana 3200 z montażem
    MISIEKOTWOCK

  4. #4

    Domyślnie

    Wybrałem Hormana 500x125cm kolor mahoń z napędem i montarzem. Zapłaciłem 7000 zł.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał zyga350
    Wybrałem Hormana 500x125cm kolor mahoń z napędem i montarzem. Zapłaciłem 7000 zł.
    Pomyłka w wymiarach. Powinno być 500x 212 cm

  6. #6

    Domyślnie

    Ja mam panelową - z robocizną i napędem - jest warta 4400 zł. Na szczęście zasponsorowano nam, ale i tak - jak czytam ceny 7000 zł. za bramę, to wydają mi się koszmarne.

  7. #7
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kate_l

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    58
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    My mamy dwie takie same bramy segmentowe z firmy Krispol, wymiary 250x212,5, kolor orzech, z montażem zapłaciliśmy 7000zł, za obie oczywiście . Jakością nie odbiegają od Hormanna, są naprawdę solidne. A za takie same bramy w Hormannie wstępnie zawołali 3300zł + VAT.

    Pozdrawiam!

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał tamtu
    Dzisiaj byłam na Bartyckiej w celach poglądowych
    Dostałam wycenę od Hormanna - brama segmentowa szer. 4500 mm, ocieplana 42 mm, złoty dąb, przetłoczenie M (najprostsze, bo takie mnie tylko interesuje), do tego wolniejszy napęd, fotokomórka i 2 piloty. Cena z montażem ... upss (własnie wszystko dodałam) 8 000 pln.
    Nie nastawiałam się na 5 tys, ale ta cena mam wrażenie jest lekko wygórowana.
    Od poniedziałku zaczynam szukanie i zobaczymy co będzie.

    Tamtu
    Właśnie dostałam kolejną ofertę. Za to samo co powyżej : 6 900 pln. Szukam dalej.

    Tamtu

  9. #9

    Domyślnie

    ja biorę od wiśniowskiego 250x212,5 w kolrze złoty dąb z prostym przetłoczeniem za 2.300 z montażem za napęd NICE cenią sobie 800zł

  10. #10

    Domyślnie

    Widać trzeba dzwonić i pytać. Dokładnie to samo co na Bartyckiej dostałam za 8 tys, w Sochaczewie jest za 6 100 pln.

    Tamtu

  11. #11
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Sylwia.SZ
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    90
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Mam pytanie odnośnie bram o wymiarze 2500x2000 lub 2500x2125 takie są najtańsze ,czy jest możliwość ich montażu jeżeli mam wymiar wg.projektu 2400x2200.

  12. #12

    Domyślnie

    Sylwia, najlepiej spytać producenta/montażystów. No i, generalnie, zazwyczaj bramy się robi na wymiar - żeby wszystko dobrze przylegało. Moja panelowa na wymiar kosztowała ze wszystkim 4400 zł.

    Edit, pomyliłam wątki.

  13. #13

    Domyślnie

    Ja za Brame Hormana dałem 5700 z napedem montazem 2x pilot i włacznik/wyłacznik montowany na ściane
    Fotki w linku :
    http://forum.muratordom.pl/oto-moj-d...t125022-60.htm

  14. #14
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar lobo0
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    221

    Domyślnie

    Cytat Napisał polski00012
    Ja za Brame Hormana dałem 5700 z napedem montazem 2x pilot i włacznik/wyłacznik montowany na ściane
    Fotki w linku :
    http://forum.muratordom.pl/oto-moj-d...t125022-60.htm
    jaki to rozmiar?

  15. #15

    Domyślnie

    my zakupiliśmy Wiśniowskiego. z automatyka Optimum 1100, dodatkowymi 2 pilotami 4kanałowymi i montazem zapłacimy 5200zł

    podobną bramę Hormana wyceniono od 7000zł a Migas door od 6500zł

  16. #16

    Domyślnie

    krispol 250x250 złoty dąb,bez napędu 3500
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  17. #17

    Domyślnie

    Hormann 2,50 x 2,15 m biała, segmentowa, ocieplana, bez napędu (na razie) - 1600 złotych. Podobno troszkę uszkodzona w transporcie. Zamontowana w lecie 2008 r. Uszkodzenia nie znalazłem. Aha, montaż z kolegą we własnym zakresie, zgodnie z instrukcją montażu. Czas montażu - ok. 4 godzin + następne 2 godziny przeznaczone na część artystyczną, którą sfinansowałem z kosztów przeznaczonych na robociznę dla montażystów.

  18. #18
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar telmunia
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    449
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    291

    Domyślnie

    My za bramę Normshtall EURO FLAIR 5000x2500 kolor orzech z 4 pilotami i montażem zapłaciliśmy 7700. Od kilku dni mamy ją zamontowaną i wygląda super!!!!

  19. #19

    Domyślnie

    Brama 500x235cm:
    Wiśniowski - 8400zł
    Horman - 7300zł
    Normstahl - 6700zł
    Noname (z napędem Somfa) - 6400zł

    Ceny z 12/13 luty.
    I ciężki wybór teraz przedemną...

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał Blutka
    Sylwia, najlepiej spytać producenta/montażystów. No i, generalnie, zazwyczaj bramy się robi na wymiar - żeby wszystko dobrze przylegało. Moja panelowa na wymiar kosztowała ze wszystkim 4400 zł.

    Edit, pomyliłam wątki.
    Można się dowiedzieć gdzie i kiedy kupowałaś tą bramę ?

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony