dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 23
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 534

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar glowac
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    2.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    307

    Domyślnie firma komink i ikominy

    Witam!
    czy ktoś ma jakieś doświadczenia z firmą Komink i Kominy z Zielonej Góry? www.kominkiikominy.pl
    jeżeli tak, to jak oceniacie współpracę z nimi?

  2. #2

    Domyślnie

    Jeżeli glowac nie ma nic przeciwko to podłącze się do tematu. Zajrzałem też na podaną stronkę i widzę "Montujemy kompleksowo kominki w całej Polsce!!! Oględziny i projekt kominka wraz z wizualizacją - gratis!!!"
    Prawda to że w całej Polsce?? doliczają sobie coś na rzecz dojazdu?? Jak wyglądają ich projekty i wizuale??

    Pozdrawiam Serdecznie

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    na stronie po lewej na górze ten pan to pan Daniel.
    Kupiłam u niego wkład z montażem i kominem. Przyjechali, złąożyli, pojechali - dla mnie bomba. Świetny kontakt, konkret i dobra cena.
    Obudowy nei robiłam.
    Obecnie zakładają wkład u Nitubagi i Rasi.
    Zajrzyjcie do dzienników.
    Ja polecam.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    na stronie po lewej na górze ten pan to pan Daniel.
    Kupiłam u niego wkład z montażem i kominem. Przyjechali, złąożyli, pojechali - dla mnie bomba. Świetny kontakt, konkret i dobra cena.
    Obudowy nei robiłam.
    Obecnie zakładają wkład u Nitubagi i Rasi.
    Zajrzyjcie do dzienników.
    Ja polecam.
    No to pierwsz pozytywna opinia. Może trzeba jeszcze poczekać na opinie Nitubagi i Rasi

    Co do wkładu to wieeeeeelki.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja też mogę polecić tą firme. Ktoś spyta dla czego?? Bo mają szeroki wybór, profesjonalne doradztwo, a projekt kominka można dokładnie omówić przed realizacją co pozwala uniknąć niedomówień.

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Ponieważ nie jestem w żadnej mierze stroną w sporze pomiędzy firmą Spartherm a firmami Pana Daniela Hrehoreckiego Centrum Komina i inne), postanowiłem zmienić niniejszy "post".
    Wszystkich zainteresowanych kupnem wkładu firmy Spartherm od Pana Hrehoreckiego kieruję bezpośrednio do producenta poprzez jego stronę internetową:
    http://www.spartherm.com.pl/
    lub bezpośrednio:
    ul. Wodociągowa 1
    66-500 Strzelce Krajeńskie
    Tel. +48 95 763 97 00 Pn-Pt 8-16
    Fax. +48 95 763 97 05
    e-mail: [email protected]

    kierownik biura Miroslaw Szyrle
    Tel. +48 95 763 97 02, +48 698 609 677
    e-mail: [email protected]

    Myślę że "u źródła" wyjaśnią szanownym Forumowiczom moje wcześniejsze wypowiedzi, łącznie z tą że Pan Hrehorecki nie ma jednak prawa sprzedawać tych wkładów na terenie naszego kraju i wkłady te nie są w żadnej mierze objęte rękojmią producenta.
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar glowac
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    2.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    307

    Domyślnie

    Forest-Natura
    dzięki za informację - jest ona bardzo istotna
    mimo wszystko jednego nie rozumiem - skąd oni mają te kominki?
    kupują w niemczech i ściągają je do Polski?
    jeżlei są kupowane w niemczech to też powinny mieć certyfikat CE.
    odpisz proszę.

  8. #8

    Domyślnie DEMENTI

    Witam Państwa serdecznie

    Przykro mi czytać takie informacje na tym forum. Przykro mi także, że konkurencja działając na tym samym rynku nie potrafi działać fair i posuwa się do przekazywania nieprawdziwych informacji na temat mojej firmy.

    Po pierwsze, nikt nie może nikomu zabraniać importować kominków z jakiegokolwiek kraju. Jestem właścicielem dużej firmy kominkowej w Polsce i w Niemczech. Korzyści skali pozwalają mi budować kominki po atrakcyjniejszych cenach niż mniejsze firmy. Wieloletnie kontakty z wieloma producentami wkładów kominkowych w całej Europie skutkują pozyskiwaniem urządzeń po atrakcyjnych cenach.

    Jeżeli chodzi o gwarancję, to wprowadza Pan forumowiczów w błąd. Wkłady kominkowe Spartherm posiadają znak CE, który jest WAŻNY na terenie całej Unii Europejskiej. Jest to oczywiste. Każdy z naszych klientów otrzymuje instrukcje w języku polskim oraz oryginalna kartę gwarancyjna firmy Spartherm. Wszystkie zgłoszenia klientów załatwiamy bardzo szybko i skutecznie. Inna sprawa że jest ich bardzo mało, z uwagi na bardzo wysoką jakość kominków Spartherm.

    Twierdzenie Pana , że nie mam prawa sprzedawać tych wkładów w Polsce nie ma absolutnie żadnej podstawy prawnej!!!

    Jednocześnie chciałbym oficjalnie oświadczyć, że nie otrzymałem żadnego pisma od firmy Spartherm w tej sprawie, ani także od Państwowej Inspekcji Handlowej!!!

    Nie ukrywam, iż rozważam podjęcie środków prawnych w stosunku do Pana, który rozpowszechnił te nieprawdziwe informacje.

    Daniel Hrehorecki

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000)
    mario1976

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.694
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie Re: DEMENTI

    Konkurencja się gryzie. Niby może i dobrze dla nas klientów ale jakoś mi to brzydko śmierdzi .

    A tak na marginesie bo mnie argument jednego ze specjalistów nie przekonał.

    Samochody. Każdy koncern działający w PL ma swojego oficjalnego przedstawiciela. Teoretycznie samochód nowy można kupić jedynie w salonie. Są jednak prywatne firmy, które sprowadzają nowe fabrycznie samochody, sprzedają je z gwarancją producenta, a sprowadzane są z pominięciem oficjalnego importera marki w PL. Są oczywiście tańsze.

    Sprawa dotyczy głównie aut lususowych.

    Nie wiem jak kto jest prawnie rozwiązane ale argument, że przedsiębiorca nie może zakupić wkładu za granicą (np w tamtejszej hurtowni/składzie etc) dostać na niego gwarancję, zakładam, że wkład ma wszelkie możliwe certyfikaty UE, przylwlec ten wkład do PL i załozyć swojemu klientowi...jakoś to do mnie nie trafia. Czyli ja osobiście nie mogę kupić w hurtowni w Niemczech wkładu (zakładam, że prowadzę działalnośc "kominkową" w D i w PL) - dostać na to rachunku/gwarancji, i zamontować go w PL ?

    Dla mnie osobiście najważniejsza jest opinia byłych klientów, działanie zgodne ze sztuką...walka na linii wykonawca/sprzedawca - importer wisi mi kalafiorem....jesli oczywiście instrukcja będzie w PL i gwarancja. A tutaj wersje są dwie. No i nikt nie podnosi, że firma kominki i kominy (lub odwrotnie) coś psuje, partaczy. Są nawet pozytywne opinie. Byłbym więc za tym aby panowie brudy prali poza forum.

    Acha - nikogo nie bronię. Wkład mam innej firmy (Supra). Zabudowa wkładu robiona przez inne firmy. Tak tylko dywaguje sobię.
    pozdrawiam,
    M

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Nikogo nie gryzę
    Nie jestem żadną konkurencją dla tak olbrzymiej firmy jaką jest Centrum Komina.
    Żal mi tylko niektórych Forumowiczów, bo nieświadomi niczego "pakują się w mały kanał"...
    I staram się postępować wedle określenia "rzemieślnicza rzetelność", o której wiele firm w imię większego tylko zarobku zapomina.
    Ponownie odsyłam do producenta...

    PS. Upewniłem się (tak na wszelki wypadek ) Panie Danielu że wszystko to co zawarłem w moim poprzednim "poście" jest zgodne z prawdą...
    I proszę nie telefonować do mnie i nie straszyć mnie więcej...bo i tak się nie boję...a świadczy to tylko źle o Panu...

    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    witam...

    pozwolę sobie zabrać głos w dyskusji....

    zacznę może od tego, że przez pewien czas bardzo mocno mi w głowie siedział ten kominek Foresta... za który - moim zdaniem - należy się panu pełne uznanie



    choc to tylko jedno z dzieł naszego forumowego kolegi....

    Abstrahując od sporów między oboma panami.. chciałam powiedzieć, że miałam możliwość współpracować z panem Danielem... i zaliczam tę współpracę do przyjemności.

    Może w kilku słowach opisze jak wyglądała nasza współpraca, bo pewnie to Głowac pomoze podjąć decyzję - jaka by ona nie była

    Zatem zaraz po wysłaniu maila do p. Daniela, że jeden z jego kominków nam się spodobał - dostałam info, że pan Daniel będzie w Warszawie i jeśli chce możemy się spotkać. Owszem spotkanie było miłe i owocne. Dostaliśmy wszelkie możliwe informacje o wkładzie, o kominku, o kamieniu (piaskowiec - łącznie z próbką na własność ), o montażu.... o wszystkim.

    Doszliśmy do wstępnego porozumienia - i p. Daniel w ciągu 2 dni przesłał nam komputerową wizualizację naszego kominka... trzeba wiedzieć, ze ja to z tych marudliwych klientów jestem, ale i tu firma stanęła na wysokości zadania robiąc wszelkie wizualki jakie chciałam.

    Dalej była UMOWA... i po niej zadatek...

    potem było 2 tygodnie przerwy i telefon jednego z pracowników, że chcieli by się ze mną umówić na montaż. Każdy ruch firmy był poprzedzony telefonem lub mailem... a montaż... zaczął się i tak wcześniej.... bo panowie się uwinęli szybciej niż zakładali....

    słowo o montażu...

    - panowie zawsze przed czasem byli na miejscu,
    - mili, uśmiechnięci, weseli
    - zawsze, ale to zawsze odpowiadali na wszelkie moje pytania... a wierzcie mi ciut ich miałam
    - bardzo dokładna praca... każdy kamień przed przyklejeniem był macany, głaskamy, przymierzany na docelowe miejsce... wiem, bo siedziałam z panami dzień w dzień.... a ile razy sprawdzali poziomy to już nawet nie chce mówić...
    - jedna rzecz, która mnie osobiście ujęła, jeden z panów miał przeciąć bloczek i zanim to zrobił przełożył moje stare buty bo uznał, że są za blisko i się zakurzą... n ie musiał, a zrobił to....
    - panowie zawsze, codziennie po sobie sprzątali !!!!

    a na koniec to nawet skrzynkę pocztową mi na ogrodzeniu powiesili

    no i jedna z najważniejszych dla nas rzeczy p. Daniel przystał na naszą formę uregulowania należności.... znaczy przelewem PO ZAKOŃCZENIU PRAC... bo tak wymaga nasz bank...

    a teraz kilka fot...

    wkład



    piaskowiec niczym święte jajo... leżaczkowało sobie na dywanie




    pan przy pracy... mam nadzieję, że się nie obrazi






    po trzech dniach....




    gotowy kominek




    na koniec powiem, że dostałam miły prezent od pana Pawła z działu produkcji... który nawet był u mnie w komentarzach... co równiez było bardzo miłe




    więc jeśli ktoś się by mnie zapytał - czy bym poleciła pana Daniela i jego firmę? powiem owszem tak... bo nie mam nic do zarzucenia do dnia dzisiejszego....

    a co do gwarancji - ja myślę, że gdyby nawet coś sie z wkładem zadziało pan Daniel nie zostawił by mnie z tym samą

  12. #12

    Domyślnie

    Cieszę się bardzo, że zobaczyłam ten post, bo my też właśnie jesteśmy zdecydowani zamówić kominek u p.Daniela, dzisiaj dostałam wizualizację i to jest prawie to co chcemy )) Oczywiście też mam zawsze tysiąc pytań do... , ale p.Daniel cierpliwie doradza i mam nadzieję, że nasza współpraca też będzie owocna, miła i bezproblemowa.

    Pozdrawiam

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Piszę ten post z Frankfurtu, gdzie właśnie odbywają się teraz jedne z największych targów kominkowych w Europie. Jakieś trzy godzinki temu rozmawiałem z właścicielem firmy Spartherm i szefem polskiego oddziału firmy.
    W Urzędzie Nadzoru Budowlanego odpowiednim dla terenu działania rzeczonej firmy toczy się właśnie postępowanie wyjaśniające fakt importu przez nią materiałów budowlanych bez zezwoleń.
    Skutkować to może obowiązkiem demontażu przez tę firmę wszelkich zamontowanych w ten sposób wkładów.
    Jeszcze raz powtarzam:
    Zakupione wkłady firmy Spartherm w firmie Centrum Komina są przez nią sprzedawane na terenie naszego kraju bezprawnie i nie są obejmowane rękojmią producenta. W najgorszym wypadku dla nieświadomych niczego inwestorów konsekwencją może być nawet ich demontaż.
    Pozdrawiam i jeszcze raz po informację kieruję do żródła - firmy Spartherm w Strzelcach Krajeńskich.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Forest-Natura
    Zakupione wkłady firmy Spartherm w firmie Centrum Komina są przez nią sprzedawane na terenie naszego kraju bezprawnie i nie są obejmowane rękojmią producenta. W najgorszym wypadku dla nieświadomych niczego inwestorów konsekwencją może być nawet ich demontaż.
    Być może nie są objęte rękojmią producenta, mnie jednak by wystarczyłaby gwarancja z CK. Zarzutu "bezprawności" sprzedaży absolutnie nie rozumiem. A grożenie demontażem jest śmieszne - gościa, który pewnego dnia przyszedłby mi zdemontować poprawnie i rzetelnie zamontowany kominek, wyniósłbym na butach, mając przy tym pretensje nie do firmy montującej, bynajmniej.
    Wpis niezgodny z regulaminem forum...

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Mógłbyś "duże gucio" zrobić jeżeli Urząd Nadzoru Budowlanego nakazał by to...
    I znowu byś się "bujał" kilka lat po sądach z nierzetelnym wykonawcą...
    W celu wyjaśnienia zarzutu - chętnych odsyłam do firmy Spartherm. Ja już nie mam siły tłumaczyć...
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Forest-Natura
    Witam.
    Mógłbyś "duże gucio" zrobić jeżeli Urząd Nadzoru Budowlanego nakazał by to...
    I znowu byś się "bujał" kilka lat po sądach z nierzetelnym wykonawcą...
    W celu wyjaśnienia zarzutu - chętnych odsyłam do firmy Spartherm. Ja już nie mam siły tłumaczyć...
    Pozdrawiam.
    Czytając twoje dotychczasowe posty zawsze uważałem, że nie robisz tego aby pomagać ludziom budować kominki lecz tylko jesteś zainteresowany osobistymi korzyściami z tego płynącymi. Twoje posty w tym wątku wpełni potwierdzają moje dotychczasowe spostrzeżenia w tym temacie. Swoją drogą to bardzo podłe zachowanie, wszyscy forumowicze już dowiedzieli się, że robisz kominki droższe niż wzmiankowana powyżej firma i w nieuczciwy sposób zwalczasz konkurencję. Na twoim miejscu po takim popisie zabrałbym zabawki z tego forum i zniknął, bo w sposób oczywisty obnażyłeś swoją pazerność i bezwzględność. Dzięki takim jak ty ludziom niszczeni są solidni i zapewne sporo tańsi fachowcy na rynku polskim, bo to TY starasz się za wszelką cenę utrzymać monopol na dany wyrób nie godząc się z pomysłowością i inwencją innych. Przeglądając twoje dotychczasowe posty stwierdzam, że NIGDY I NIKOMU NIE POMOGŁEŚ W BUDOWIE LUB PROBLEMACH Z KOMINKAMI, ZA TO ZAWSZE NAGANIAŁEŚ FORUMOWICZÓW DO SIEBIE. Uważam, że to nieetyczne i administracja forum powinna Ci zabronić dostępu i pisywania kolejnych przesiąkniętych autoreklamą postów.

  17. #17
    ELITA FORUM (min. 1000)
    mario1976

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.694
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał Forest-Natura
    W najgorszym wypadku dla nieświadomych niczego inwestorów konsekwencją może być nawet ich demontaż.
    We Frankfurcie gorąco ?

    Ochłoń.
    pozdrawiam,
    M

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Kupiłam u Pana Daniel tylko wkład i komin, bo nie miałam koncepcji co do obudowy.
    Myślę, że po przeczytaniu wszystkich postów - bardzo chętnie zlecę mu właśnie zrobienie obudowy - na pewno zrobi to równie fachowo jak u moich znajomych tu, z forum.
    Mam ładny zwyczaj nie wypowiadania się brzydko o kimś, kto pracuje w mojej branży czy o konkurencyjnej firmie. Nawet baaardzo dużej. Test to kwestia etyki zawodowej.
    Dlatego nadal twierdzę, że firma Pana Daniela to fachowcy (p.s. nie licze na rabat )
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Od sześciu lat jestem na Forum i staram się w miarę moich możliwości pomagać ludziom w dobrym wyborze jeżeli chodzi o kominki, piece i pieco-kominki. Jak do tej pory nie wdawałem się w takie dyskusje...
    Jestem robaczkiem w porównaniu z wielkością firmy, której nierzetelność staram się tu obnażyć. I na pewno nie zaszkodzę jej w osiąganiu obrotów jakie robiła do tej pory.
    Tym bardziej że nie kwestionuję ani fachowości wykonywania przez nią prac, ani innych rzeczy, które oni oferują, teren działania nie mojej firmy nie pokrywa się z terenem działania ww, ani nie podbieramy sobie klienteli...
    Razi mnie nieuczciwość tej firmy przy sprzedaży produktów marki Spartherm, której Wy nie zauważacie...bo nie jesteście jej świadomi.
    Szkoda...
    Dlatego wszystkich chętnych po raz kolejny odsyłam do samego producenta...tam wszystko wyjaśnią...ja nie jestem stroną w tej sprawie.
    Wystarczy jeden telefon do siedziby firmy Spartherm w Strzelcach Krajeńskich - nie wiem dlaczego nie zadacie sobie trudu żeby tam zatelefonować, tylko staracie się doszukać z mojej strony jakichś nieuczciwych zamiarów...
    Pozdrawiam.
    PS. Myślę WaldiM że jednak nie masz racji...
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  20. #20
    ELITA FORUM (min. 1000)
    mario1976

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.694
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał Forest-Natura
    Wystarczy jeden telefon do siedziby firmy Spartherm w Strzelcach Krajeńskich - nie wiem dlaczego nie zadacie sobie trudu żeby tam zatelefonować, tylko staracie się doszukać z mojej strony jakichś nieuczciwych zamiarów...
    Pozdrawiam.
    PS. Myślę WaldiM że jednak nie masz racji...
    Ale wydaje mi się, że nie wyczuwasz takiego delikatnego niuansu. Ludzie chcą poleconego - dobrego fachowca. Kominki i kominy zebrały na forum jak na razie same dobre opinie. Inwestorowi wisi to kalafiorem z kim walczy właściciel kominów i kominków i z jakiego miejsca na świecie sprowadza swoje wkłady. Twierdzi, ze daje na nie gwarancję - jeżeli tak jest to wystarcza.

    Maglowanie tego tematu przez Ciebie staje się poprostu niesmaczne. Niesmaczne jest też straszenie, że panowie w czarnych płaszczach zapukają kiedyś do drzwi inwestora i wymontują mu wkład. Wyobrażasz to sobie? Wpuszczasz obcego człowieka do oddanego do użytku domu i pozwalasz mu aby Ci wkład wyciągnął z zabudowy ?????!!!!!

    Najlepiej byłoby jakby zakończyć ten temat....nawet jeśli na targach kominkowych w dalekim Gabonie znowu spotkasz przedstawiciela producenta wkładów. Nie o to w tym watku chodziło.
    pozdrawiam,
    M

Strona 1 z 23

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony