dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 8
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 144
  1. #41

    Domyślnie

    Tez mam oc.Ale moj gres,jest wredny w utrzymaniu,to polpoler,ma czesciowo gladka pow,w reszte wnikaja w porki brudy.Mialem zamiar kupic parownice,do mojej pow. ok.100 m.kw. warto jest miec parownice z wieksza moca-pracujaca non stop,ktora ma mocniejsza grzalke,a takze 2 zbiorniki z woda.W gre wchodzila seria 1402 i 1502.Z uwagi na to,ze potrzebuje mycia mechanicznego,wybralem odk. parowy,ktory wykorzystam ,jako pioraca maszyne,z jednoczesnym odsysaniem napylonej cieczy z detergentem w jednym cyklu,a w drugim odessie napylona pare-wilgoc...To moze sie przydac do paneli,choc raczej trzeba uwazac....Nie mam pojecia,czy wybor dobry,ale....bede miec dwa w jednym-parownice do lazienek,kuchni,odziezy a takze czyszczenie para,z koncowkami i dsysaniem brudu z gresu....Cena niemala,ale dobra parownica pod nia podchodzila...Nie wiem,jak to bedzie dzialac,ale jest kilka bardzo negatywnych opinii o tych mnodelach odkurzaczy K.

  2. #42

    Domyślnie

    Czyli mozna myc panele tez tym odkurzaczem parowym?
    A schody drewniane?
    Tez potrzebuje do plytek, okien, teraz podpowiedziano mi drzwi, super, bo zawsze sie przy nich nameczylam. Sa ciemne i po kazdych musialam wymieniac wode, bo byly zacieki.

  3. #43

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lookita
    Nie wiem,jak to bedzie dzialac,ale jest kilka bardzo negatywnych opinii o tych mnodelach odkurzaczy K.

    Poczytałam tutaj:
    http://www.ceneo.pl/;015322364-10.htm#productOpinions

    Nie boisz się Lookita, że coś będzie nie tak?
    Też o takim myślałam, ale teraz się waham.

  5. #45

    Domyślnie

    Dzieki za przypomnienie,ja to czytalem,ale mimo wsz. uwazam,ze az takiego gowienka,tak znana firma,jaka jest K,nie robi.Mowilem o tym dilerom Karchera,uwazaja,ze ludzie ,uzywali zbyt eksploatacyjnie,serie urzadzen,ktora jest przeznaczona do domow,a nie firm,barow...Cos w tym jest,jednak zobacze....Slyszalem tez,straszne opinie o Rainbow,a cena x3 Ja szukam pomyslu,jak wyczyscic mechanicznie moja podloge,glownie do parowania i odsysania bede miec ,mam oc,wiec niestety ponoisze zbedne wydatki.Zaluje,ze ta maszyna nie pierze dywanow i tapicerki w aucie.Tu wlasnie,glownie popelniany jest blad.Chcemy miec wszystko w jednym....wowczas urzadzenie nie daje rady,psuje sie,stad takie opinie.Na pewno napisze o swoich wrazeniach,facet,ktory w wawie mi sprzedaje,uzywa to urzadzenie do mycia gresu w ich magazynie.Mowi,ze sprawdza sie....O parownicy pisalem wyzej...Mocniejsza nie zawiedzie,tak jak slabsza,o ile uzwac sie ja bedzie do malych powierzchni i dzialan,ja od razu wiem,ze mam 100 m.kw. do czyszczenia.Na panelach boje sie tesotwac,ale...zobacze....

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Czekam w takim razie na relację.
    Mnie sprzedawca zaproponował wypożyczenie na parę dni, a potem podjęcie decyzji, ale poczekam na Twoje wrażenia .

    Sama parownica jest OK, ale co z tą wodą, która zostaje? Znowu szmata i ścieranie ?

  7. #47

    Domyślnie

    Ja tez czekam na opinie. Potrzebuje do plytek i paneli.
    Do innych rzeczt tez, jak by byla tak mozliwosc.

  8. #48

    Domyślnie

    Mam od wcz SV 1902
    Wczoraj zakupilem,pracowalem z moim gresem okolo godz. wstepnie go czyszczac i oceniajac walory odkurzacza.Na razie moge powiedziec,ze jestem zadwolony,choc lepsza bylaby szlifierko-szczotkarka jeden model jest po 5500...Co do mojeo sv...Odparowalem podloge w 1/5 jakos,zlazl brud,nastepnie wciagnalem wode brudna z powierzchni.W porach zostaly brudki,ale zauwazylem,ze po 2-3 myciach w tym samym miejscu,lepiej po nast. myciach odlazilo..Podloge mam zapuszczona,wiec trzeba popracowac niezle...Przy kominku,gdzie syfik najwiekszy i .....odpuscilo.....Pary daje niezle,naprawde goracej,z regulowana sila......
    C.D.N

  9. #49

    Domyślnie

    C.D.


    Maszyna jest ciezka,glADKO JEZDZI,ALE DO DZWIGANIA DLA PANIENKI JEST CIEZKAWA..
    Ma swietna sile ssania,rzeczywiscie wciaga mokre,zwlaszcza mokre,bo jako zwykly odkurzacz to nie ma o czym wspominac,bo ssie super Ale przeznaczenie tego odkurzacza jest troszke inne....
    Lustra wyczyscilem rewelacyjnie,okna jak mina mrozy...Pary daje naprawde sporo,zmieniac trzeba koncowki do roznych rzeczy.Mojego gresu nie doczyscielm,ale mam ,jak pisalem porkowaty i nie impregnujac go,chyba mam juz to na wiecznosc,jednak pieknie odpuszcza i wciaga syf powierzchowny,wiec na gladkich pow. powinno byc rewelacyjnie.Dzisiaj lazienki poczyszcze,a w tej chwili trwa zasadniczy test-Zona na odkurzaczu wlasnie pracuje .

  10. #50

    Domyślnie

    no a ja wreszcie podjełam decyzje i zamowilam sc1702 z zelazkiem!
    jak to cudo dostarcza podziele sie swoimi uwagami

    pozdrawiam

  11. #51

    Domyślnie

    Mozecie opisac wrazenia ze stosowania sc1702 i sv1902?
    Czy mozna nimi umyc ramy okienne czy tylko szyby? A drzwi?

  12. #52

  13. #53

    Domyślnie Parownica Karcher SC1402

    I stało się - kupiłem parownicę SC1402. Narazie przeprowadziłem pierwsze testy t.j. gres z zapuszczonymi fugami. Wynik b. dobry , wprawdzie nie wystarczy tylko raz przejechać - ale biorąc pod uwagę stopień zabrudzenia fug pierwszy raz trzeba na to trochę więcej czasu poświęcić (wolny ruch wąskiej dyszy lub szczotki, najlepiej po ok. minucie powtórzyć). Myślę, że po tym "pierwszym razie" (czyli usunięciu stuletniego brudu), przy regularnym czyszczeniu będzie to czysta formalność.
    Te pierwsze próby już potwierdziły słuszność wyboru parownicy z podwójnym zbiornikiem

  14. #54

    Domyślnie

    wreszcie mam chwile, zeby podzielic się opinia na temat mojej parownicy sc1702

    no wiec mimo wszystkich komentarzy spodziewalam się jakiegos cudu ale... niestety aby podłoga cudownie lsnila musialam wlozyc "troche" czasu i pracy

    najgorsze sa fugi - doprowadzenie ich do pierwotnego stanu to zmudna robota, jest tak jak pisał "genesis" - trzeba je czyscic mała duszą przeznaczoną do silnych zabrudzen;
    ale efekt jest powalający, teraz fugi az "biją" po oczach
    poza tym inne koncowki i funkcje parownicy sa ok

    zrobilam fotki podlogi , na kt. widac fugi wyczyszczone i te "stare" tak wiec dla zainteresowanych moge przesłać mailem

    zelazka jeszcze nie przetestowalam (a sterta prania czeka... )

  15. #55

    Domyślnie

    To ja chce na priva

  16. #56

    Domyślnie

    Witam.
    Proszę o pomoc!!! Mi też podoba się Karcher SC1122 ale ostatnio widziałam w necie Ariete Oczyszczacz Vapori 4205 podaje link : http://www.agdstyle.pl/p/pl/1015/ocz...pact+4205.html
    I teraz mam dylemat!!! Chodzi mi aby dobrze czyścił podłogi .Z jednej strony Karcher jest bardziej chyba znaną firmą i podoba mi się SC1122 ...ale podoba mi się też ten Ariete ze względu na wieklość tej części myjącą podłogę ale pierwsze słyszę o takiej firmie .
    Proszę o radę!!!

  17. #57

    Domyślnie

    A czy ktoś z Was próbował może czyścić szybę z kominka ?? Jestem bardzo ciekaw jakich efektów można się spodziewać.

  18. #58

    Domyślnie Zakupiłam jednak parownicę Karcher SC1202

    Mogę się podzielić jakimiś ino ale widzę,że na forum pustka...Jeśli ktoś będzie chciał coś wiedzieć to piszcie
    Pozdrawiam

  19. #59
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie

    mam sc1122 i ostatnio myłam nim okna
    bardzo fajnie i szybko. nie powiem, ze super dokładnie, ale później szybciutko przetarłam same szyby zwykłym płynem i już było cacy. Za to ramy myło się o wiele łatwiej niż metodą tradycyjną.
    dz.
    k.
    Żółw porusza się z prędkością wystarczającą do upolowania sałaty.

  20. #60
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie Re: Zakupiłam jednak parownicę Karcher SC1202

    Cytat Napisał madziula460
    Mogę się podzielić jakimiś ino ale widzę,że na forum pustka...Jeśli ktoś będzie chciał coś wiedzieć to piszcie
    Pozdrawiam
    Nie daj się prosić, pisz co wiesz

Strona 3 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony