dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 8
Pokaż wyniki od 141 do 144 z 144
  1. #141
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Polecamy do obejrzenia nasz film z cyklu: Wybór na 5. Jakie 5 cech ma dobrej jakości parownica?



    Zobacz inne filmy poradnikowe murator.tv - Telewizji Budowlanej Muratora
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 12-03-2018 o 14:26
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  2. #142

    Domyślnie

    Postanowiłam zakupić parownice, ale teraz odwieczne pytanie który model będzie dla mnie najlepszy, chciałam coś poręcznego, ale zarazem mocnego. W tych większych parownicach wyglądających jak odkurzacze przeraża mnie to ciągnięcie tego za sobą, podobają mi się modele mniejsze takie jak Karcher SC1 premium + zestaw podłogowy, biorę też pod uwagę Black&Decker FSMH1621R 10 w 1., ale czy te modele dobrze czyszczą, czy dają rade ?
    Czy mógłby mi ktoś pomóc i wypowiedzieć się na ten temat.

  3. #143

    Domyślnie

    Polecam parownicę karchera, mamy już od 3 lat i wszystko działa jak należy, żona nie wyobraża sobie mycia podług bez parownicy

    Mamy dokładnie ten model, może nie jest z najwyższej półki ale robi robotę jak należy
    http://123budujemy.pl/dom/parownica-karcher-sc-2-550-c/

  4. #144
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar czarownicaaa
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    178

    Domyślnie

    zaglebiam sie w temat parownic ale widze ze opinii nie ma tak wiele jak bym oczekiwala. Poniewaz mieszkam w bloku myslalam o najmniejszym urządzeniu sc1 karcher. Głowny cel to jasne fugi. Moj maz zaciagal jezyka w tym temacie i polecili zdecydowanie inny cenowo i gabarytowo model sc3. Nie chce wydawac tyle pieniedzy bo nie mam przekonania czy ten sprzet faktycznie dziala. A moze ktos z Was ma urzadzenie parownica z Tchibo? czesto maja w sprzedazy teraz rowniez cena zdecydowanie nizsza patrzylam rowniez 3 bary.
    Mój blog o tortach dekoracyjnych i innych wypiekach http://chytrababkazradomia.blogspot.com/

Strona 8 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony