dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 31
  1. #1

    Domyślnie panele a kółka z krzesła pod komputer

    Witam! Od niedawna mam panele. Do krzesła komputerowego dokupiłam kółka kauczukowe (bądź gumowe), aby nie rysowały podłogi. Jednak zaczęłam się zastanawiać, czy takie kółka wystarczą, aby podłoga nie była porysowana? Czy może warto dokupic jeszcze specjalną mate? Czy zauważyliście u siebie zniszczone panele przy takich kółkach?

  2. #2

    Domyślnie

    Myślę, że jakiś dywanik bądź mata będzie niezbędna

  3. #3

    Domyślnie

    Są w sprzedaży przezroczyste maty, taka mata nie zaszkodzi, może tylko pomóc. Jeśli chodzi o warunki gwarancyjne paneli producenci wymagają faktycznie zmiany kółek na gumowe, nic nie wspominają o innych zabezpieczeniach paneli.

  4. #4

    Domyślnie

    sama mata może nie wystarczyć ,radzę oprócz kółek położyć jakiś dywanik (ja za późno się zorientowałam i teraz mam jaśniejsze pole )

  5. #5

    Domyślnie

    Mimo iż mam panele ac5 też muszę koniecznie kupić dywanik pod krzesło na kółkach. Jak to mówią kropla drąży skałę

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylwia1667
    Mimo iż mam panele ac5 też muszę koniecznie kupić dywanik pod krzesło na kółkach. Jak to mówią kropla drąży skałę
    a kółka też zmieniłaś na kauczukowe?
    Ja za kółka zapłaciłam 40 zł, a mata pod takie krzesło w Castoramie kosztuje 90 zł

  7. #7

    Domyślnie

    Kółek nie zmieniałam. Tyle, że u mnie wchodzi w grę miejsce pracy-nauki i zabawy prawie już nastolatki, co oznacza, że krzesło będzie mocno eksploatowane. Już mam na oku niewielki dywanik, który dodatkowo byłby uzupełnieniem wystroju pokoju.

  8. #8

    Domyślnie

    ja nadal zastanawiam się nad wydaniem 90 zł na tą mate. Kurcze, dwrogie to wszystko, ze ho, ho..

  9. #9

    Domyślnie

    może jeszcze ktoś wie cos na ten temat?

  10. #10

    Domyślnie

    A ja podłożyłem dywanik kupiny w Intermarche za 35 zł.
    Taki dziecinny z wzorkiem w drogi sprawuje sie idealnie.
    Kółka mam nadal z tworzywa.

    Miejsce intensywnie użytkowane przez małżonkę i córkę.

    Panele pod dywanikiem w idealnym stanie

  11. #11

    Domyślnie

    Ja wczoraj zakupiłam matę w ikei, jak na takie "przezroczyste nic" tania nie była, bo 90 zeta, więc mam nadzieję, że się sprawdzi. Gdzieś tu na forum ludzie polecali te maty, więc moze warto wydać na matę niż zniszczyć podłogę.
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  12. #12

    Domyślnie

    no tak, tylko mnie interesuje to, czy panele niszczą się pomimo posiadania kółek kauczukowych? W sklepie mówią, że takie kółka robione są specjalnie do używania ich przy panelach.

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał Besta77
    Ja wczoraj zakupiłam matę w ikei, jak na takie "przezroczyste nic" tania nie była, bo 90 zeta, więc mam nadzieję, że się sprawdzi. Gdzieś tu na forum ludzie polecali te maty, więc moze warto wydać na matę niż zniszczyć podłogę.
    a możesz podać nazwę tej maty? usiłowałem ją zlokalizować na stronie ikei, ale nie mogę, a wpisuję i mata i podkładka

  14. #14

    Domyślnie

    Mata ochronna KOLON

    Sprawdziłam właśnie na stronach IKEA i nie ma!

  15. #15

    Domyślnie

    ano nie ma, też szukałam. przez ten temat schyliłam się, żeby zobaczyć, jak wygląda moja podłoga pod krzesłem, i włos mi się zjeżył na głowie
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  16. #16

    Domyślnie

    I na stronie tej maty nie znajdziecie w żaden sposób nie wyskakuje.
    Faktycznie kolon, są całkowicie przezroczyste i przezroczyste z kilkoma dużymi kwiatami. W sklepie jest na części z meblami biurowymi, pod biurkami i na ścianach - przynajmniej tak było wczoraj w Katowicach
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał Besta77
    I na stronie tej maty nie znajdziecie w żaden sposób nie wyskakuje.
    Faktycznie kolon, są całkowicie przezroczyste i przezroczyste z kilkoma dużymi kwiatami. W sklepie jest na części z meblami biurowymi, pod biurkami i na ścianach - przynajmniej tak było wczoraj w Katowicach
    Besta, a widziałas takie maty np. w castoramie? tam tez kosztują 90 zł, tylko nie są całkowicie przeźroczyste, tylko lekko matowe. Czy te z Ikei, sa zupełnie przexroczyste? Czy mogłabyś zrobic zdjecie jak ona wyglada na podlodze?

  18. #18

    Domyślnie

    U mnie krzesło na kółkach do paneli (chyba kauczukowych) jest intensywnie używane od 5 lat (biuro). Piszę "chyba" bo już nie pamiętam dokładnie - ale firma, u której zamawialiśmy meble do biura, pytała czy mamy panele bo muszą wtedy dać odpowiednie kółka. Po upływie tych 5 lat nie zauważam ani jednej ryski - panele laminat, raczej z dolnej półki cenowej
    basia228

  19. #19

    Domyślnie

    potwierdzam słowa basi228. U siebie pozmieniałem kółka na te z gumowymi nasadkami i ani jednej ryski na panelach. Zakupiłem je na aledrogo, 20zł za komplet czyli 5szt

  20. #20
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dzidziaaa

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    5

    Lightbulb Maty ochronne Rollmat.

    [usunięto reklamę- Elfir] maty z najlepszego materiału (poliwęglan-stosowany w np. szybach antywłamaniowych,szybach w kaskach kierowców F1 itp.). Mają 10-letnią gwarancję,więc macie pewność ,że są najlepszej jakości. Służą wiele lat i dzięki nim Wasza podłoga nie będzie miała ani jednej ryski,
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 08-09-2011 o 19:57 Powód: reklama

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony