dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 31 z 31
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dzidziaaa

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    Jeszcze jedno, kółka gumowe niestety nie zdają egzaminu z jednego ważnego powodu- wystarczy ,że dostanie się jedno ziarno pisaku a rysy na pięknej drewnianej podłodze gwarantowane!

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Okleiłam kółka filcem docinanym własnoręcznie z dużego kawałka i mam spokój

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dzidziaaa

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    5

    Lightbulb

    Pomysłowe Ale jeśli filc się odklei albo podwinie to rysy gwarantowane, a jak masz matę to nie wiem co musialoby sie stac zeby zarysowac podloge

  4. #24
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Labik

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    3

    Domyślnie

    Wystarczy wjechać poza matę. Kółka takie z gumową oponką są najlepsze.

  5. #25

    Domyślnie

    witam wszystkich,
    temat niszczenia paneli przez kółka mam moim zdaniem nieźle przerobiony, ponieważ stosowałem różne rozwiązania i w związku z nowymi miejscami pracy, nowymi biurkami itd temat jest ciągle żywy
    1. dawno temu - zamieniłem kółka na lekko wypukłe krążki, które podkleiłem filcami - idealna sprawa, miałem wtedy podłogę drewnianą i była w super stanie, chociaż minus trochę się od butów wytarła, ale trudno, każdy wie, że drewno i buty nie pasują do siebie
    2. podkładki barlinka - są ok, ale mało przeźroczyste i z czasem matowieją, sprzedawcy mówią, że to poliwęglan, ale moim zdaniem nie wiedzą co mówią, prawdziwy poliwęglan jest drogi, nie wyobrażam sobie, żeby taka wielka mata z prawdziwego poliwęglanu kosztowała koło 120 zeta i nie była krystalicznie przejrzysta
    3. podkładki masterpad kupione na ich stronie www - myślę, że najlepszy stosunek jakości do ceny, dużo bardziej przeźroczyste niż te barlinka, są ok
    4. podkładki tanie (jakieś 60 zeta) na allegro - dramat kompletny stają się żółte i szybko rysują, pewnie jakieś toksyczne badziewie
    ludzie co wy piszecie o jakiś dywanikach? przecież to kompletny dramat jest i co narzekacie że 100 czy 90 zł to drogo za matę ochronną, jeżeli ta z ikei jest ok, to na pewno jest to dobra cena, ile sobie wyobrażacie że miałby kosztować wytrzymały materiał? no chyba że ktoś jest zwolennikiem rozwiązań jak panele za 18 złotych

  6. #26

    Domyślnie

    fajny artykuł o matach generalnie znalazłem na myloor.pl, gdzieś w dziale poradnik, tam piszą jeszcze o matach robelit, znajomy je kupił hurtowo, wyglądają i mają takie same rozmiary jak te barlinka

  7. #27

    Domyślnie

    A jak sytuacja wygląda 11 lat później?
    Generalnie w tym wątku chwalone były podkładki z IKEA - ogólnie na wielu forach mają dobrą opinię.
    W ostatnim poście jest wzmianka o poliwęglanowych matach marki Robelit. Mają 10 lat gwarancji są antypoślizgowe i mają grubość 1,8 mm więc powinny być solidne.
    Warto się jeszcze czymś zainteresować?
    Ostatnio edytowane przez tryhp3 ; 21-04-2021 o 15:19 Powód: dodanie info

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000)
    coachu13

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-200
    Posty
    1.204

    Domyślnie

    Jakie podkładki IKEA ?

  9. #29

  10. #30

    Domyślnie

    Wymiana kółek na gumowe to podstawa, ale dywanik/matę też bym zastosował. U mnie panele (jakieś tanie co prawda) się po 2 latach zaczeły pomimo gumowych kółek w fotelu rysować. Po zmianie paneli poszedł dywanik i jest spokój

  11. #31

    Domyślnie

    Deska barlinecka pod moim ciężarem wgniata się przez jeden wieczór. Od razu pobiegłem do Ikea po podkładkę.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony