dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Annab

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    4

    Domyślnie

    Zrobiłam przegląd kont "wirtualnych" i wyszło mi, że najkorzystniejsze warunki oferuje mBank. Jestem prawie zdecydowana na ten bank. Czy ktoś ma jakieś przykre (lub pozytywne!) doświadczenia z tym bankiem?

  2. #2

    Domyślnie

    Polecam.

  3. #3

    Domyślnie

    Ja rowniez, zwlaszcza w sytuacji budowy kiedy trudno (przynajmniej mnie) zaplanowac wydatki w czasie. Moge trzymac forse (ha,ha) na ROR i i tak mam lepsze oprocentowanie niz niejedna lokata. Przelewy sa realizowane bardzo szybko. Na razie jestem bardzo zadowolona (od listopada).

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar HARY
    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    254
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    43

    Domyślnie

    Mam też konto w mBanku, jestem bardzo zadowolona. Robię 7 przelewów miesięcznie, oszczędzam około 30,- na miesiąc. Trzymam tam też pieniądze związane z budową. Wypłaty bez problemu.

  5. #5

    Domyślnie

    W mBanku mam konto od ponad roku i na razie jestem zadowolony!
    Mają przyzwoite oprocentowanie i zawsze mam dostęp do swoich pieniędzy z Internetu, telefonu i bankomatu. Po za tym większość typowych operacji jest za darmo.
    Pewne problemy mogą mieć tylko osoby, które mieszkają w małych miastach lub na wsi gdzie nie ma bankomatów Euronetu - te są bezpłatne i można na nie wybrać do 1 tys. zł dziennie. Najlepiej sobie założyć 2 konta:
    E-max - tu trzymać większą gotówkę, którą przelewamy na:
    E-konto - konto do codziennej obsługi i robienia przelewów i płatności.
    Ponieważ do każdego konta jest oddzielna karta to można dziennie wyjąć do 2 tys. z bankomatu i zapłacić do 10 tys. zł kartami (2 x po 5 tys.). Gdy potrzeba większej ilości gotówko to niestety trzeba ją wyjmować etapami po 1 tys. zł na każdą kartę lub zrobić przelew na jakieś konto w zwykłym banku.
    Ponieważ można jeszcze dostać dodatkowe karty dla każdego pełnomocnika (np. żona lub mąż itp.) i założyć sobie dodatkowe Emaxy to też można obejść częściowo ten limity wypłat...
    Ale z mojego doświadczenia wiem, że nie jest to zbyt uciążliwe.
    Trzeba być tyko przygotowanym na to, że od założenie konta do otrzymania kart upływa zwykle miesiąc lub dłużej...

    Pozdrawiam
    Electron

  6. #6

    Domyślnie

    Jestem w mBanku od kilki miesięcy i mogę śmiało polecić.
    INteligo ma trochę lepsze oprpcentowanie (pod warunkiem, że ma się na koncie ponad 50 000 zł ale za to każda wypłata w bankomacie kosztuje i każdy przelew kosztuje...
    Więc jeśli ktoś szuka konta "operacyjnego" jestem na 95% przekonany, że mBank to jest to !

  7. #7
    Guest

    Domyślnie

    Ja polecam Lukasa. Korzystam z konta internetowago od września 2000 r. Mam także konto w Inteligo. W Inteligo jest minimalnie większe oprocentowania, ale komfort użytkowania moim zdaniem zdecydowanie gorszy. Olbrzymi plus Lukasa - w każdej chwili wybierzesz w oddziale (bez znaczenia w którym) dowolną kwotę. Nie chcę na Forum reklamować tego banku (w którym jestem tylko klientem). Jeśli ktoś ma pytania chętnie odpowiem e-mailem.
    Pozdrawiam

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Sorry
    To wyżej o Lukasie to moje.
    Zapomniałem się zalogować

  9. #9

    Domyślnie

    Mam konto w mBanku i faktycznie mozna je polecic. Dla szukajacych jeszcze nieco wiekszego zysku polecam LGpetro - maja wyzsze oprocentowanie niz w mBanku i nieco trudniejszy dostep do bankomatow (w Euronecie wyplata bezplatnie tylko 2 razy w miesiacu) za to limit wyplat znacznie korzystniejszy (5tys) niz w mBanku (1tys). Ale pewnie niedlugo skonczy sie ta sielanka jak LGpetro kupi nowy wlasciciel. Pewnym minusem LG jest to ze wystarczy znajomosc 2 hasel zeby wyslac pieniadze w dowolna strone. Oczywiscie hasla wymysla sie samemu ale ryzyko jest nieco wieksze niz w mBanku.

  10. #10

    Domyślnie

    Polecam konto w mBanku. Naprawde warto!

  11. #11

    Domyślnie

    Korzystam z eMaxa od roku. mBank mogę śmiało polecić - bardzo miłe jest w nim również to, że słuchają uwag internautów !
    Do bieżących płatności wykorzystuję Telepekao24 (w Pekao S.A., przelew 60 gr.) - też nie ma z nim problemów. Zdecydowałem się na nie ze względu na token (takie coś do generowania haseł liczbowych) - jest to wygodniejsze niż listy haseł, a poza tym mam poczucie, że bezpieczniejsze. Tele24 ma jeszcze jedną przydatną cechę - brak limitu na płatności kartą (do wysokości salda) - przydaje się w czasie budowy. A pieniążki (jak są) i tak procentują na eMaxie .
    Tomek

  12. #12

    Domyślnie

    Tylu polecających! Ja również polecam. Posiadam prawie rok, szczególnie wygodne przelewy planowane z wyprzedzeniem.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony